ГОЛОВНА | БЛОГИ | ПРО НАС | АРХІВ | ФОТОСЕРВІС | КОНТАКТИ | ВХІД НА САЙТ
Дивись:
 НОВИНИ
 СПОРТ
 ІНТЕРВ'Ю
 ПЕРСОНАЛІЇ
 АНАЛІТИКА
 ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЇ
 КРИМІНАЛ
 ШОУ-БІЗНЕС
 НАУКА
 ІСТОРІЯ
 ПОЛІТИКА
 СКАНДАЛИ
 ЦІКАВИНКИ
 ТЕХНОЛОГІЇ
 БІЗНЕС
 КУЛЬТУРА
 ЗДОРОВ'Я
 НАДЗВИЧАЙНІ СИТУАЦІЇ
 ПРЕС-ОГЛЯД
 ЧЕРНІВЦІ
 ЕКОНОМІКА
 ОСВІТА
 ЕКОЛОГІЯ
 МАС-МЕДІА
 РЕЛІГІЯ
 МІЖНАРОДНІ НОВИНИ
 ПРАВО
 КОРДОН
 ПРЕЗИДЕНТСЬКІ ВИБОРИ
 ПРОТЕСТИ
 НАРОДНІ ТРАДИЦІЇ
 МИСТЕЦТВО
 БЛАГОДІЙНІСТЬ
 ЧЕРВОНА РУТА 2009
 ОБЛАСНА ВЛАДА
 ВІДПОЧИНОК
 АРМІЯ
 ЖИТІЄ МОЄ
 БЛОГИ
 ОЧЕВИДНЕ-НЕЙМОВІРНЕ
АРХIВ
 
новин
веб-конференцiй
опитувань
ПРО НАС
КОНТАКТИ
ПОШУК
 


Новини від Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...
 
 
 

Новини Чернівці та Буковинського краю. Щоденні чернівецькі новини, буковинські новини, новини буковини, прессконференції, анонси, блоги, опитування.

  Перегляд новини  /  ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЇ   >>> 16 Лютого 2010

Петро Гасюк: Я буду вказувати своїм партійцям, на які заходи і до кого ходити / Повна версія прес-конференції /

ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЯ / Керівник Чернівецького обласного виборчого штабу Ю.Тимошенко, народний депутат України Петро Гасюк 10 лютого дав розлогу прес-конференцію у Будинку культури для глухонімих у Чернівцях за підсумками другого туру президентських виборів. У тісненькій кімнатці набилося чимало спраглих до сенсації журналістів. Особливого колориту цьому дійству надавала присутність у залі півтора десятка керівників різних партійних ланок БЮТу і депутатів різних рад від цієї політичної сили. Розмова видалася жвавою. Майданних настроїв не помічено… Традиційно пропонуємо вашій увазі найцікавіші моменти з цієї прес-конференції.

- Єгор Подкидишев, ТРК «Чернівці»: Петре Петровичу! Прокоментуйте, будь-ласка, вихід з лав партії голови Першотравневого осередку партії «Батьківщина» Михайла Крайса?

- Петро Гасюк: А що тут коментувати? По-перше, він не голова у бувший голова осередку. А по-друге… Ну є Крайс, немає Крайса…. У нас 17 тисяч членів партії. Розумієте?! Ми нікого не тримаємо. А якщо людина хоче голосно вийти і сказати – ось я такий Крайс, що я в майбутньому щось… Будь-ласка, є час. Нехай показує кожен себе. Це питання для нас не існувало і не існує.

- Ігор Довгань, «Молодий Буковинець»: Говорилося, що будуть переглядатися результати виборів на тисячі дільниць в Україні. Чи є такі дільниці у нашій області?

- Петро Гасюк: Ті факти порушень, які були виявлені на дільницях у нашій області не є настільки кричущими, як це у Донецькій. Луганській областях та Криму. Тому на нашій території не будуть переглядатися результати. А по згаданих областях ми доведемо справу до суду.

- Запитання однопартійця П.Гасюка: Ваше ставлення в області до партії «Наша Україна» на цих виборах ?

- Петро Гасюк: Протягом останніх майже чотирьох років вища виконавча влада у нашій області належала, як я вважав, завжди нашим друзям по демократичному табору. Протягом цих чотирьох років на всіх прес-конференціях, ви не можете назвати і пригадати жодного факту про те, що, скажімо, керівник обласної державної адміністрації В.Куліш є поганим керівником чи поганим економістом. По-перше, область мала досить серйозні результати. Друга особа – представник вищої представницької влади в області є член партії «Батьківщина» і досвідчений керівник. Ясно, що ця друга гілка влади також внесла свою лепту у те, щоб область трималася на хороших показниках.
Але, це я також вперше скажу, непоганий економіст Володимир Іванович, це не значить що він є хороший політик. Як тільки почалася ця виборча кампанія, чотири місяці тому, я вже мав перевірені факти, що вища структура – тобто верхівка області – вже почала співпрацювати і весь час співпрацювала з Партією регіонів. Якщо проаналізувати те, що на сьогоднішній день залишилося взяти той відсоток людей, які не прийшли на вибори, або проголосували проти обох кандидатів, це також є результатом діяльності керівництва вищої влади в області. Я з великою повагою ставлюся до рядових членів «Нашої України». До мене приходили такі представники від цієї партії, просо рядові люди, і питали, як ми будемо жити далі, в нових умовах в області ?! І я казав, що поважав і продовжую поважати дійсних представників від демократів і ми будемо помагати всім і старатися, щоб демократичні сили на Буковині завжди мали вагому перевагу. До речі, вона так і буде. Ну а решта залежить вже від того, як «Наша Україна» в області спрацює, як вона переформатується і який вона візьме курс….
 
- Петро Кобевко, Газета «Час»: Кого ви тепер відносите до демократичних сил? У зв’язку із такою ситуацією, яка сталася з «Нашою Україною» в області?

- Я ж сказав, що рядових членів «Нашої України» відношу до демократичних сил.

- Газета «Час»: А влада?

- Я ж про владу вже сказав по-моєму чітко.

- Газета «Час»: А керівництво області? Керівником НУ в області є Куліш і Павлюк!

- Про владу я ж вам дуже чітко щойно сказав! Якщо ви слухаєте про що я говорю!

- Газета «Час»: Вони залишилися керівниками партії!

- Ця справа є рядових членів партії «Наша Україна». Вони розберуться між собою! І вони визначаться.

- Газета «Час»: Тобто з таки керівництвом партії в області «Наша Україна» залишатиметься демократичною силою?

- Рядові члени партії «Наша Україна» завжди залишатимуться демократичними силами (?) на теренах нашої області.
 
---------------------------------------

- Юрій Чорней, Газета «Доба»: Чи не здається вам, що на результати виборів на Буковині також вплинуло кілька скандалів, може не так суттєво, як інші чинники. Крайс - це лише один з прикладів. Був приклад і по обласній раді. В зв’язку з цим наскільки серйозно ви збираєтеся переглянути виборчі списки, якщо ця норма закону збережеться, і який процент людей залишиться у цих списках з тих, хто зараз є депутатами? Це щоб не було таких більше випадків і ударів по іміджу партії. І наступне питання: члени партії Яценюка не прямо підтвердили, що будуть на майбутніх виборах мера підтримувати Миколу Федорука, як БЮТ думає ділити з Яценюком пана Федорука?

- Петро Гасюк: Дякую. Я вам хочу сказати про те, як ми вже маємо готувати списки і так далі. Це ми будемо робити ТАК ЯК ЗАВЖДИ! З надзвичайною серйозністю! ІНАКШЕ В НАС НЕ МОЖУ БУТИ, ПОКИ Я КЕРУЮ ЦІЄЮ СТРУКТУРОЮ В ОБЛАСТІ. ТІЛЬКИ ТАК! По перше, ви знаєте, тут присутні, що немає політика, який би не мав, м’яко кажучи, опонентів. Якщо цього немає, то це дуже підозріло. Ще древні римляни казали «якщо ти не маєш ворога – створи його собі. Це буде тобі допомагати». Це на ваше (питання) пряма відповідь. Наступне. Як ми з Яценюком ділитимемо Федорука? Ми ніколи його не ділили і ділити не будемо. Ми ж (БЮТ) будемо йти на вибори, як сама сильна сила в області і будемо перемагати!

- Михайло Токарюк, газета «Буковина»: Вас Вже вітали з тим, що ваш кандидат набрав так багато на Буковині?

- Петро Гасюк: Ще ні. Ви перший!

- Михайло Токарюк: Ну тоді я вас вітаю!

- Дякую.

- Михайло Токарюк: А чи ви знаєте, що на Буковині Юлія Тимошенко стає героїнею місцевого фольклору. Якщо не знаєте, то я вам процитую, що пише жінка-медик з Кіцманського району. З району, який найбільше дав голосів за Юлію Володимирівну. Ось таке вона написала: «Розступіться, мужчини знатні, п’єдестал вас давно не жде. Ви на діло святе не здатні, в президенти Юлія йде!» Ну, Юлія не перемогла. Далі йдуть місцеві вибори. Як ви будете реагувати на факти, як, наприклад, у Чорному Потоці є священик Московського патріархату, який ходив від хати до хати, пропонував гроші і казав, якщо не проголосують за нашого кандидата, то не буде вашої церкви. Ви, мабуть, про ці речі знаєте. Ваші штабі на це реагували доволі мляво. Що вам говорять ці факти?

- Петро Гасюк: По-перше, я вам дякую за вітання. Я був задоволений результатами і першого голосування. Той, хто постійно у політиці і активно аналізує речі, а ви це робите, то чудово розумієте, що перше голосування і не могло бути інакшим! Люди є люди. Вони віддали голоси і за свого земляка, і за Тігіпка. Є ж приклади, як голосували у Дніпропетровську. Так чи ні? Тому те, що у першому турі ми дали такий нормальний відсоток голосів – це ж нормально! Я був упевнений у нашій перемозі, серйозній перемозі. Але я така людина, що наперед ніколи не говорю. Я вже говорю тоді, коли вже склалося. Тепер конкретно про Чорний Потік. Безумовно, що нам відомі не тільки факти в Чорному Потоці, а відомо багато фактів у різних регіонах, зокрема, у румуномовних районах. От уявіть собі ситуацію, що ми не маємо права вмішуватися у роботу священників. Робота священика – це служіння Господу Богу. А ті священики, які займалися чимось іншим… Господь їм суддя!

- Сергій Зарайський, агенція УНІАН / сайт БукІнфо: Зрозуміло, щоб зберегти обличчя переможеної, ваш кандидат буде подавати судові позови по виборчих порушеннях. Але навіть вони не зможуть ліквідувати цей величезний розрив між Тимошенко і Януковичем. Чи буде в такому випадку офіційно Юлія Володимирівна вітати пана Януковича з перемогою ? І друге. Все-таки хочу повернутися до конфліктних моментів, які були у вашій організації. Зокрема, хотів би уточнити один нюанс про пана Крайса, оскільки ви не назвали реальної причини відставки. А Михайло Крайс, коли давав прес-конференцію, сказав, що фракція БЮТ у міській раді не працює на благо городян і відірвалася від потреб простих людей. Це він назвав справжньою причиною того, чому він вийшов з «Батьківщини». Чи знали ви про мотиви такого кроку колишнього вашого однопартійця?

- Петро Гасюк: Ви з досвідом журналіст, але сказали по першому питанню, що є великий розрив між кандидатами. Ви ж чудово розумієте, що розрив не великий. Майже 800 тисяч… Це не є такий великий відрив. Знаючи делікатність і джентльменство Юлії Володимирівни Тимошенко, якщо вже так станеться, то ясно, що вона привітає Януковича. Тепер по Крайсу. Я говорив вже про нього… не хочу знову повторюватися. Ну є Крайс, немає Крайса. Розумієте мене чи ні?! Організація обере собі нового керівника. Я єдине, що можу сказати – я живу у цьому місті все своє свідоме життя. Це зроблено НЕ ПО-ЄВРЕЙСЬКИ… НЕ ПРОДУМАНО. (У залі лунають аплодисменти однопартійців П.Гасюка)

------------------------------------------------
 
- Ігор Довгань, газета «Молодий буковинець»: Петре Петровичу! Яку ви дали оцінку виконавчій владі в області, виходить, що Володимир Куліш може зберегти за собою посаду губернатора?
 
- Сергій Зарайський, УНІАН / БукІнфо: І чи є у вас інформація про те, що вже йде запекла боротьба за губернаторство?

- Петро Гасюк: Якщо так станеться, що суди визнають перемогу, вірніше не підтвердять порушення закону і ЦВК визнає перемогу Януковича, я думаю, що безумовно, це досить велика структура - Партія регіонів, я думаю, що вони знайдуть людина, яка замінить Куліша. А про боротьбу за посади… О!!!! Вона дуже сильно ведеться!!! Дуже сильно! Ну що ви! (сміється). Маєте рацію, що не лише серед регіоналів йде ця боротьба (сміється).

- Петро Кобевко, газета Час: А хтось з БЮТу там не веде боротьбу за губернаторство?

- Петро Гасюк: Пане Петре! Мені про це не відомо. Хоча я завжди маю дуже глибоку інформацію.

- Тетяна Смолдирєва, Обласне радіо, Прес-клуб реформ: Дозвольте вас запитати як народного депутата України. Мова йде про те, що Юлія Тимошенко зберігатиме за собою посаду прем’єр-міністра допоки не відбудеться пере форматування коаліції. Яким чином ваша фракція БЮТ у Верховній Раді і ви особисто будете працювати над тим, щоб зберегти чи примножити свої позиції?

- Петро Гасюк: Дякую. Це питання обговорювалося позавчора на вечірньому засіданні фракції. Безумовно, що наша фракція не буде йти на жодні переговори із Партією регіонів для того, щоб увійти до якоїсь нової коаліції. Зараз Регіони не набирають із Нашої України стільки голосів для того, щоб створити нову коаліцію. До того ж там йде така гра. Комуністи сказали, що вони згідні увійти у нову коаліцію при умові, якщо там не буде представників від НУНСу. Ясно, що без НУНСу не може бути такої коаліції. І без комуністів не може бути такої коаліції. Тобто буде коаліція, яка є зараз (…)

- Тетяна Смолдирєва: Можливо варто Тимошенко прислухатися до слів російського політика Бориса Нємцова і піти в жорстку опозицію до Януковича? Таку, якої Україна ще не бачила!

- Петро Гасюк: Я не дуже слухаю, що коментують представники з-за кордону. Ще два роки тому Нємцов інакше говорив і не з симпатією. Якщо вже станеться так, то такої опозиції, яку буде мати ця влада, дійсно в Україні ще не було! Це буде серйозна опозиція. Тим більше, що народ більше чекати не буде. Терміново потрібно приймати зміни до Конституції, терміново потрібно проводити реформи в державі в основних галузях – економіка, медицина, школа і так далі. Якщо станеться так, що ми не виграємо ці вибори, це моя суб’єктивна думка, то пройде пару років і будуть дострокові президентські вибори.

- Тетяна Смолдирєва: А про дострокові парламентські вибори? Адже необхідні реформи, про які ви щойно говорили, можливі лише при діяльності Верховної ради. Президент і прем’єр певною мірою є заручниками ВРУ. Вона блокувалася останнім часом. Яке вирішення цього питання?

- Петро Гасюк: Всім нам тут сидячим зрозуміло, що тепер головне місце, головний театр дій, куди перенесеться політика – це Верховна Рада. Коли ми кулуарно спілкувалися з депутатами, то регіонали казали, що нову коаліцію вони створять за кілка днів. А потім виявилося, що це не так і легко робити. Якщо виграш і буде, то це виграш мізерний це не реальний виграш. Він навіть немає довіри у половини населення країни. А по-друге, якщо взяти американський закон, то по ньому викрає Юлія Володимирівна. Бо вона перемогла територіально в 16 регіонах і у Києві. Тому це все дуже так іде «в притирочку». Ніхто зараз не говорить про дострокові вибори до ВР, крім президента Ющенка. Зрозуміло чому. Він дуже хоче вбити того, хто «його породив». Це є факт! І дуже боляче мені за це, розумієте?! Те, що ми втратимо, якщо так станеться, за цих пару років, держава, демократія, то я думаю історія про це напише, кому в першу чергу потрібно буде «подякувати». І так фраза Ющенка, коли він кидав бюлетень, що «Україні буде соромно за свій вибір», то як так можна принизити свій народ? Хто що з нас вартий без народу.

- Сергій Зарайський, УНІАН / БукІнфо: Припустимо, суди підтвердять частково виборчі порушення і розрив між кандидатами стане мізерним то чи можливий у такому випадку заклик Юлії Тимошенко до непокори, до нового Майдану?

- Петро Гасюк: Ні! Якщо така ситуація виникне, то відбудеться просто третій тур президентських виборів. Третє голосування.
 
- Сергій Зарайський: Припустимо, Януковича ЦВК оголошує переможцем виборів. Переформатування відбуватиметься не лише у Верховній раді, але й на місцях. Чи підете фракція БЮТ офіційно до обласної виконавчої влади в опозицію?

- Петро Гасюк: В цій області не піде в ніяку опозицію. Тому, що ми на нових місцевих виборах наберемо стільки голосів, щоб було достатньо для ведення обласної і міської політики.

- Сергій Зарайський: А якщо гіпотетично припустити, що утвориться коаліція в обласній раді без вас, яка спроможна буде приймати рішення?

- Петро Гасюк: Ми завжди опираємося на людей, на народ. А результати цих виборів показали все що є. Ми опиратимуся на тих виборцях, які показали себе нашими прихильниками і це саме вони покажуть на місцевих виборах. Тому це природно, що ми будемо працювати при підтримці наших буковинців.

- Сергій Воронцов, газета «Свобода слова»: Ви збираєте прес-конференції, як правило, з якихось політичних причин. Я не пам’ятаю жодної прес-конференції, де ви б провили з проблем економіки. Наприклад, з приводу різкого підвищення цін, збільшення кількості безробітних. Чи не свідчить це про те, що для вашої партії важливіший просто розподіл влади, ніж якась економіка. Моя думка інша: народ проголосував проти Тимошенко насамперед, аніж просто за Януковича. Причиною цьому є жахливі економічні показники, особливо в останні місяці її діяльності. Ви жодного разу не піднімали цих питань. Мені так здається…

- Петро Гасюк: Я вам хочу сказати, що ті прес-конференції, які я проводжу, вони включають в себе питання цін і економічні питання. Ніколи немає так, щоб журналісти задавали питання і не отримали відповіді. Так, теми носять загальний характер. На я політик. Я очолюю політичну структуру. Я не є зав.сектором економіки в обласній чи міській раді. По-друге, ситуація складна: але всі знають, що ми живемо в умовах загальної кризи. Ми подивимося, як далі розвиватимуться події. А справа політика любого, це справа перемагати. Безумовно!

- Сергій Воронцов: Тобто виходить перемога заради перемоги.

- Петро Гасюк: Чому?

- Сергій Воронцов: Бо питання підвищення цін вами мусується з політичної точки зору. Наприклад, я передзвонив по усіх директорах молочних комбінатів по усій Західній Україні. І вони вважають, що це підвищення цін на продукцію є прямим наслідком непродуманої політики уряду Тимошенко у сількогосподарчій галузі.

- Петро Гасюк: На це я вам інакше скажу. За два минулих роки, особливо у минулому році ми зібрали в країні надзвичайно високий урожай. Чому ви не говорите про ці здобутки Тимошенко, а говорите про те, що сталося з молоком буквально за декілька тижнів до другого туру голосування на виборах президента, коли представники великого бізнесу Партії регіонів зробили це спеціально для того, щоби підвищилися ціни і викликався негатив проти Тимошенко.

- Сергій Воронцов: Я ж вам кажу, що передзвонив на кожний комбінат. І вони кажуть, що до цього йшло давно і це підвищення відбувалося поступово. І вони опинилися в умовах, коли просто змушені підняти ціни…

- Петро Гасюк (перебиває): А коли я дзвонив на молочні комбінати про Західній Україні, то вони казали: Петро Петрович! Ми чудово розуміємо складність ситуації у світі і державі. Тому ми підтримаємо кандидата у президенти Тимошенко. Тільки передайте їй, як тільки вона переможе, нехай з перших місяців вона зверне увагу на це питання. ось так вони мені відповіли!

________________________________________
 
- Петро Кобевко, газета Час: Попрошу відповісти конкретно. Від вашої відповіді залежатиме подальша політика у Чернівецькій області. Ви сказали, що ще на початку виборчої кампанії вища влада в області вже співпрацювала з Партією регіонів. Будь-ласка. Наведіть кілька прикладів, коли Куліш, Павлюк співпрацювали з ПР. Чи була задіяна там фракція «Нашої України» в обласній раді?

- Петро Гасюк: Я зрозумів. Аналізуючи діяльність керівництва вищої виконавчої влади в області, це не говорить, що я аналізую роботу партійних структур «Нашої України» на місцях. Це не моє питання, це їхнє питання. Я кажу лише про те, про що я мав дані. Перевірені дані. Тільки про це, я ще раз повторюю, про керівництво, вище керівництво влади в області… Я не ототожнюю їх і «Нашу Україну». Тому, що «Наша Україна» - це демократична організація в нашій області. Я знаю сотні людей, з яким я пліч-о-пліч йшов на виборах президента у 2004 році, з якими я у Херсонську область віз 505 чоловік. З яким ми стояли на Майдані. Я ніколи про них нічого не кажу і не можу сказати нічого поганого. І нічого не скажу, бо я знаю цих людей. І я їх поважаю так само, як своїх одно партійців рядових, як демократичні сили в області. І буду поважати.

- Петро Кобевко: Я ще раз уточнюю питання. Ви сказали, що влада в області співпрацювала з Партією регіонів. Назвіть факти співпраці керівництва області з Регіонами!

- Петро Гасюк: Я зрозумів. Я маю дані про такі зустрічі. І мені цього достатньо. Це мова про зустрічі керівників.

- Петро Кобевко: Куліша з ким?

- Петро Гасюк:
Керівників!!! Давайте не будемо переходити на прізвища. (Нервово). Керівників я сказав! Керівників вищих структур виконавчої влади з представниками регіоналів.

- Петро Кобевко: Для чого?

- Петро Гасюк: Цього я не знаю.

- Петро Кобевко: А хіба ви не зустрічаєтеся на вулиці з представниками регіоналів? Наприклад, вітаєтеся з ними…

- Петро Гасюк: А ви знаєте, що в останній час регіонали стільки «вбралися в пір’я», що стараються показати, що вони вже просто…

- Сергій Зарайський: Тобто переходять дорогу, коли бачать вас?

- Петро Гасюк: Ну, дорогу не переходять. Але стараються заскочити у свої дорогі машини. В цей час.

- Петро Кобевко: Добре. Це може коли вони вас бачать. А коли бачать ваших членів БЮТу? І високих керівників?

- Петро Гасюк: Ну скажіть, будь-ласка, вам так важливе це питання?!!!

- Петро Кобевко: Дуже важливе. Воно важливе всій Буковині.

- Петро Гасюк: Я ж сказав! Що ви хочете? Я також сказав про своє ставлення до них. Аналізуючи факти, які я знаю, скільки я буду в політиці, я, розумієте, ніколи не буду підтримувати тих людей, які на сьогоднішній день ще є представниками влади в області.

- Петро Кобевко: Я попрошу відповісти вас на ще одне запитання. Як ви ставитеся до того, що члени БЮТу брали активну участь у агітаційній виборчій програмі «Чєсть імєю прігласіть». І потім ця програма навіть транслювалася у час, коли вже не можна було вести агітацію? І члени БЮТ не тільки своєю присутністю, алей активною участю фактично агітували за Партію регіонів?

- Петро Гасюк: Я вам хочу сказати, що ця програма БУЛА ПО-ЄЗУЇТСЬКИ І ЦИНІЧНО СКЛИКАНА, Я МАЮ НА ЦЕ 100% САМЕ НА ДЕНЬ МОГО НАРОДЖЕННЯ. Це для того, щоб зроби це у «пік» Гасюку, розумієте?! А по-друге, я спочатку не бачив там, а потім перевірив, то що я дивився шість годин… Потім вони, до речі, заперечували, що вони там показували і це природно. Я не бачив там ні одного депутата, члена БЮТ, крім одного. Там не було ні одного члена БЮТ!

- Петро Кобевко: Я попрошу назвати прізвище того, хто був.

- Петро Гасюк: Ну голова обласної ради. Тільки він там був. Більше нікого.

- Петро Кобевко: Як його прізвище?

- Петро Гасюк: Шилепницький його прізвище! Так ви ж обласний депутат! Невже ви не знаєте цього прізвища?! (лунає голосний сміх у залі)

- Петро Кобевко: Просто вчора мені цей чоловік агресивно мені про це сказав. Я навіть не знаю, чому?

- Петро Гасюк: Про що він сказав вам?

- Петро Кобевко: Про те, що він може ходити туди, куди він хоче. Тому я прошу відповісти: чи ви, як керівник партії в області, будете йому казати куди йому ходити чи ні?!

- Петро Гасюк: Я ВАМ ХОЧУ СКАЗАТИ.. ЩО БУДУ ВКАЗУВАТИ!

- Петро Кобевко: Ну ви будете вказувати, а я не…

- Петро Гасюк: Це ваша справа. Я можу сказати про своє бачення, як керівник організації.

- Петро Кобевко: Ну ви не зовсім праві, що він був один… там ще був Василь Козак із Сокирянського району…

- Петро Гасюк: Я не бачив його!!! Чесно вам кажу!

- Петро Кобевко: То ви спитайте його. Нехай він вам про це скаже.

- Петро Гасюк: (схвильовано) Не-не… не бачив…. Але я все зрозумів. Ну це так… Напевно така солідарність. Не-не… не знав що він там був.

- Сергій Воронцов: Петро Петрович! Я не можу зрозуміти, чому ваші однопартійці не мають права піти на вечірку до депутата від Партії регіонів? (Пожвавлення у залі, сміх…) Наскільки ви поважаєте депутатів від регіоналів в обласній раді, скажімо, того ж депутата Ходоровського чи Ватаманюка? Чи Федоровича, наприклад? Вони не набагато гірші, ніж ваші депутати. І чому вони не можуть піти…

- Петро Гасюк: Хто вам сказав, що не можуть піти?! НУ ВИ Ж БАЧИТЕ, ПІШОВ!!! (голосний сміх у залі)

- Сергій Воронцов:
Ну так не можна…

- Сергій Зарайський: А вас запрошували, Петре Петровичу?

- Петро Гасюк: Так.

- Сергій Воронцов: Ну так де ваша відповідь, чому вони гірші, і чим відрізняються від інших?

- Петро Гасюк: Від кого?

- Сергій Воронцов: Ваші депутати у міській та області раді від депутатів регіоналів.

- Петро Гасюк: А-а-а-а-а! так вони – і ті, і ті оборані народом. Просто позиції різні. І все.

- Сергій Воронцов: Чому тоді не можливе спілкування між депутатами? Перемовини?

- Петро Гасюк: Я вже не чую, що ви питаєте, бо стало дуже шумно.

- Сергій Воронцов: Чому не можлива між ними співпраця, я питаю?

- Петро Гасюк: Та хіба їм хтось заважає? ТА ВОН ВЖЕ ДАВНО СПІВПРАЦЮЮТЬ. ВЖЕ ЧОТИРИ РОКИ В ОБЛРАДІ. (Сміється) Хто ж їм там забороняє підписувати договора і так далі? А я хочу спитати вас: що робите ви, коли не знаєте, чому та вечірка була? Чи ви дійсно такий і не розумієте? Чи ви вигляд робите, що не розумієте, чому була та вечірка?! Якщо ви не розумієте, то я вам поясню: ЦЯ ВЕЧІРКА БУЛА СПЕЦІАЛЬНО НАПРАВЛЕНА ДЛЯ ТОГО, ЩОБ ЗРОБИТИ ПРОПОГАНДУ МІСЦЕВИМ РЕГІОНАЛАМ. Це спеціально зроблено. Туди ж звезли депутатів Верховної Ради. А… Ага, ви це розумієте, так?

- Сергій Воронцов: Ну….

- Петро Гасюк: ЧИ ВАМ ТРЕБА ДІЗНАТИСЯ, ЯКІ ТАМ ДОГОВОРА БУЛИ ПІДПИСАНІ?!

- Сергій Воронцов: Та ні! Я просто вважаю, що це просто шалений антагонізм. Виходить, що є каста недоторканих, а ці…

- Петро Гасюк: Справа у тому, що в напевне не розумієте дефініцію, що таке антагонізм.

- Сергій Воронцов: Я бачу, що він штучно вводиться в свідомість народу.

- Петро Гасюк: Не нами він вводиться. Не нами…

- Сергій Воронцов: Це дуже сумнівно…

- Сергій Зарайський: Петре Петровичу! От ви назвали цей захід у Табачника «цинічним». Це лише тому, що ваші однопартійці не міг шли до вас на день народження, а пішли до Табачника?

- Петро Гасюк: А я День народження не робив! Я його буду робити в п’ятницю. Щоб ви знали.

- Петро Кобевко: О-вва!!!!

- Петро Гасюк: Вам цікаво? Запросити вас?

- Петро Кобевко: Поки вам дякую (сміється)

- Маріанна Антонюк, прес-секретар обласної організації ВО «Батьківщина»: Тут присутні представники партії «Батьківщина». Це тому, що Петро Петрович, фактично, не мав змоги з ними поспілкуватися одразу після виборів. Я думаю, що їхніми запитаннями ми не вкрали часу у журналістів, правда? Думаю. Що журналісти не ображені.

- Петро Кобевко: Пане Петре, пройшов час і у Чернівцях люди один одному вміли прощати. Знали коли, знали кому, знали за що. Чи можете ви визнати за помилку, що виходила з ваших і може не від ваших штабів, але ви не заперечували тому, щоб це було, де паплюжили нашого земляка Арсенія Яценюка, звинувачували його у тому, що він єврей.

- Петро Гасюк: То що ?

- Петро Кобевко: Принаймні, попросити вибачення за те, що ви активно не втрутилися в цей процес. Не оправдили земляка.

- Петро Гасюк: Ну-у-у-у, пане Петре! Коли Арсенія Яценюка на фракціях, ще тоді коли його рекомендували на посаду голови Верховної Ради, і коли подібні запитання йому були задані від нашої фракції, то я виступив і сказав, що я знаю чудово батьків Арсенія Яценюка, ми з ними ходимо до однієї церкви, і він, і я греко-католики, так що близько щось такого від нас не могло бути. А по-друге, я виріс як і ви у такому багатонаціональному місті, де у нас ніколи не стояло цих питань. Чи це румун, чи єврей, поляк, українець чи росіянин. Якраз у цьому нас звинуватити не можна. Візьміть нашу фракцію, якій ви часто робите закиди. Та у нас багато інтернаціональна фракція. Там є всі нації, розумієте?

- Петро Кобевко: Я вас не звинувачую. Я говорю про те, чому ви активно не заперечували ні разу? Публічно ніколи це не робили? Сказали б, що це все дурниці, Яценюк ніякий не єврей!...Є

- Петро Гасюк: Я вам хочу сказати, що я ніколи не докопуюся, хто якої національності. Для мене це немає значення. Я казав, що ми ходимо до однієї церкви. Але чого я мав казати єврей він, чи не єврей?! Мені ж все одно, бо я поважаю всіх абсолютно однаково. Я не розумію, навіщо про це говорити взагалі?

------
На завершення, я хотів би сказати. Якщо вже з таким результатом завершаться вибори, то це буде надзвичайно слабкий виграш. Для президента такої великої держави як Україна, це звичайно надзвичайно слабенький виграш. Мені не подобається те, як людині, яка любить цю державу Україну надзвичайно сильно, на жаль, на сьогоднішній день залишився водо розділ Східної і Західної України. Надіємося, що поступово ми всі разом будемо ліквідовувати. Ми не дамо політикам, тим, хто хоче це зробити, покласти водо розділ. Ми є єдиний український народ. Це я хочу сказати. Дякую вам!

ЗАВЕРШЕННЯ


БукІнфо (с)
Фото Сергія Зарайського, УНІАН / БукІнфо (с)
Переглядів (12408) Коментарів (52) Додати коментар Версія для друку
Інші новини по темі
1. Зеленський vs Порошенко: як голосувала Буковина? – аналіз ОПОРИ
2. Як ошукані члени дільничних комісій ОВК №204 на виборах президента зарплати не дочекались (ДОКУМЕНТИ)
3. Як голосувала Чернівецька область: остаточні результати президентських виборів
4. Порошенко має намір балотуватися в президенти на наступних виборах (ВІДЕО)
5. ГМ ОПОРА: На Буковині другий тур виборів Президента пройшов без серйозних порушень (ФОТО)
Коментарі
Додати свій коментар
  Ваше ім'я
  Місце проживання
  Введіть код
 оновити код
 
 
Увага, коментарі не відповідаючі нашим вимогам будуть видалені.
зачекайте ...