Справа Мунтяна потрапила до збірника “100 корупційних схем в регіонах України”, складеного "Антикорупційним штабом" та міжнародними організаціями

ВСІ МИ В АКВАРІУМІ / 

Відтепер українці можуть краще розібратись в корупційних схемах. В цьому допоможе збірник “100 корупційних схем в регіонах України”.


У Міжнародний день боротьби з корупцією громадські організації “Антикорупційний Штаб” та “Разом проти корупції” публічно представили нове дослідження, що покликане висвітлити найбільші корупційні схеми України. Які з них поширені в Західній Україні?

Активісти стверджують, що найбільше зловживань у Волинській, Рівненьскій, Тернопільській, Івано-Франківській, Львівській, Закарпатській, Хмельницькій та Чернівецькій областях спостерігається у таких сферах: комунальні підприємства, природні ресурси, медицина, школи, закупівлі.

“Корупція в регіонах України є масштабною та болючою проблемою. Як показало наше дослідження, дуже багато сфер діяльності в нашій країні потерпають від корупційних схем і ситуація є різною в залежності від регіону. В Полтавській області це може бути зловживання в транспортній галузі та на закупівлях, а в Чернівецькій - це корупція в медицині та на комунальних підприємствах” - зазначає керівниця проєкту, представниця ГО “Антикорупційний Штаб”, Ольга Іванова.

Одним з прикладів корупції на комунальних підприємствах в Чернівецькій області є справа голови Чернівецької обласної ради, Івана Мунтяна, якого підозрюють у вимаганні неправомірної вигоди розміром 400 тисяч доларів. За даними слідства, Мунтян вимагав від одного з підприємців хабар за сприяння в передачі в оренду оздоровчого комплексу. Переговори проводилися щодо Чернівецького обласного комунального підприємства «Бальнеологічний санаторій «Брусниця».
 


Збірник “100 корупційних схем в регіонах України” створений для інформування українців про можливості зловживань, хабарництва та інших проявів корупції в країні на місцевому рівні. В дослідженні розкриті більше 30 сфер життєдіяльності, в яких найчастіше громадяни України можуть зіткнутись з корупційними схемами.

З дослідженням “100 корупційних схем в регіонах України” можна ознайомитися за посиланням: СТО КОРУПЦІЙНИХ СХЕМ УКРАЇНИ

Довідково:

Антикорупційний штаб – громадська організація, створена у 2014 році. ГО “Антикорупційний штаб” розробляє цифрові інструменти, які підвищують спроможність громадян контролювати прозорість та ефективність роботи органів місцевої влади. Метою Антикорупційного штабу є запобігання і протидія корупції, а також зменшення толерантності до корупції серед населення.

Разом проти корупції — громадська організація, що об’єднує зусилля кращих галузевих експертів та фахівців органів влади для досягнення сталого результату у запобіганні корупції. 
 

 Купити квартиру в Чернівцях
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації