Вибір кухонного змішувача за ціною: пропозиції магазинів

СВІЙ ДО СВОГО ПО СВОЄ* / 

Вибираючи кухонні змішувачі, ми не замислюємося про те, наскільки складним може виявитися ця задача і як покупцеві не попастися на маркетингові пастки.


Сантехніка в сучасному асортименті вражає своїм величезним вибором, і кожна раковина має свої унікальні параметри, тому при підборі змішувачів необхідно враховувати ширину та довжину сантехнічного виробу. Це потрібно для того щоб бризки води не розліталися по всій кухні.

Наступний момент - спосіб кріплення змішувача до раковини. При можливості віддайте перевагу крану з гайкою.

Види змішувачів для кухні можна виділити і в залежності від способу перемикання води. Таким чином, створюється класифікація на вентильні і важільні вироби.

Відмінності кухонного змішувача

Змішувачі для кухні та моделі для ванної кімнати мають багато спільного, але перші, все ж мають одну особливість. Змішувачі для кухні завжди мають велику висоту, ніж моделі, які монтуються на раковину у ванній. Це потрібно для того щоб без проблем мити габаритний посуд. Також варто відзначити наявність диспенсеров у моделей преміум-класу. Диспенсери - це окремі крани для подачі питної води.

Різна ціна на вироби також обгрунтована і використанням різних матеріалів для створення сантехніки.
 
Сучасний виробник використовує:
 
нержавіючу сталь;
латунь або бронзу;
кераміку.

Використання латуні та бронзи забезпечує тривалий термін експлуатації змішувачів. Відповідно і ціна на такі моделі буде більша. Для поліпшення експлуатаційних характеристик, більшість таких виробів покриваються додатковим захисним шаром хрому або нікелю.

Нержавійка коштує дешевше латуні, такі крани відносяться до бюджетних варіантів, так як їх термін служби менше.

Стильний і нестандартний дизайн - візитна картка керамічних змішувачів. Незважаючи на те, що ці вироби погано справляються із зовнішніми факторами впливу, своїм зовнішнім виглядом їм вдається підтримувати високу цінову планку.

Бюджетні змішувачі для кухні

Часто продавці, розуміючи фінансові можливості покупців, починають розхвалювати бюджетні варіанти змішувачів, приписуючи їм зовсім невластиві якості. Для того щоб покупець розумів, що чекає його, потрібно знати, чому виробникам варто знизити ціну на товар до мінімуму.

В першу чергу - це упаковка. Звичайно, дорогий кран буде упакований так, щоб ніщо не змогло зашкодити йому під час транспортування. Бюджетні моделі найчастіше обходяться картонною коробкою і повітряно-бульбашковою плівкою. Тому перед тим як забрати товар з магазину переконайтеся, що виданий вам змішувач не деформований.

Зовнішній вигляд крана і його функціональність також могли постраждати в спробах економії. Дуже часто корпус змішувача зроблений з силуміну. Це сплав алюмінію з кремнієм, якому не властивий високий рівень міцності і тривалий термін експлуатації.

Дизайн бюджетних варіантів також не представляє нічого специфічного. Такі моделі обладнані вентильним способом подачі води. Недорогі змішувачі можуть мати нерівну поверхню з дефектами, що з'явилися на виробництві. Нерівномірне лиття металу негативно відбивається на зовнішньому вигляді сантехніки і далеко не завжди хромове покриття здатне це виправити.

Якби в списку технічних характеристик були вказані результати тестування товару на такі показники як рівень шуму, товщину і однорідність покриття, пропускаючу здатність та інші, було б зрозуміліше чому ціна на кран така низька.

Але далеко не всі бюджетні варіанти можна назвати не придатними. Безліч компаній, що спеціалізуються на виробництві сантехнічних виробів високого класу, створюють бюджетні лінійки для того щоб охопити якомога більшу частину цього сегмента ринку. Позитивні відгуки покупців підтверджують той факт, що і серед доступних за ціною змішувачів, є якісні вироби.

Порівняння кухонних змішувачів бюджетного сегменту і преміум-класу дозволяє чітко визначити переваги і недоліки сантехніки.
 
Отже, позитивними рисами дешевих змішувачів можна назвати:

доступну ціну;
низьку вартість і доступність нових деталей;
гарантія (нехай і не на тривалий термін).

А ось мінусами стали:

зовнішні недоліки;
не завжди якісний матеріал корпусу;
короткий термін служби;
низький рівень функціональності.

За символічну вартість ви отримуєте досить простий прилад для змішування води, але ж, напевно, багатьом і не потрібні навороти.

Змішувачі преміум-сегмента

Якщо ви вирішили купити дорогий і якісний змішувач, то в першу чергу його потрібно встановити на кухні, а потім вже купувати для ванної, так як навантаження в першому випадку завжди більше. Високим вимогам покупців пропонованих до надійності і міцності виробів відповідають змішувачі преміум-класу.
 
Порада: "Якщо ви не знаєте де купити змішувачі для кухні найкращої якості, тоді рекомендуємо вам в першу чергу йти не в будівельні гіпермаркети, а спеціальні салони сантехніки".

Дорогі магазини здатні надати покупцеві повний пакет усіх документів і результатів тестування товару, а також гарантію, висококласний сервіс, а також швидше за все приємний бонус для того щоб ви повернулися до них знову.

Відмінною рисою дорогих змішувачів є той факт, що вони виробляються за найсучаснішими технологіями. Покупцям на вибір надаються двовентильні і одноважільні змішувачі.

Класичне виконання «ялинка» властиво двухвентильним моделям, які до того ж можуть бути оснащені керамічними кран-буксами.

У конструкції змішувачів присутні керамічні картриджі. Рукоятка може бути розміщена як збоку, так і зверху.

Моделі мають вигнутий, висувний, цілісний, круглий і прямокутний або плоский вилив.

Ще одна відмінність полягає у високому рівні функціональності. Преміум-сегмент пропонує змішувачі оснащені фільтрами і термостатами. Останні, це доповнення, яких відповідають за збереження заданої температури подачі води. Такі крани з підігрівом не потребують механічного регулювання води, так як воно здійснюються автоматично.

Покриття змішувача може бути глянцевим, матовим, кольоровим, інкрустованим напівкоштовним камінням, стразами та вставками з інших матеріалів.

Ще один приємний бонус - це роздільна установка корпусу і змішувального вузла.

Невід'ємними атрибутами елітних змішувачів є: міцний корпус із сталі і тривалий гарантійний термін.

У продажу є стильні сучасні моделі, виконані з урахуванням всіх вимог хай-тека, а також змішувачі в ретро для кухні в класичному стилі.

Ціни на кухонні змішувачі в Україні

Підсумувавши, можна сказати, що навіть і серед бюджетних варіантів можна знайти гідні змішувачі, які прослужать вам довго і якісно. Але моделі преміум-класу вже своїм виглядом говорять про те, що перед покупцем знаходиться найякісніший варіант, здатний відповідати всім вимогам. Вибираючи кран для кухні, приділіть увагу не тільки ціні, але і експлуатаційним характеристиками змішувача, а також наскільки складно буде доглядати за сантехнікою в подальшому.

Якщо ви зупинилися на змішувачах з бюджетної серії, то краще перевагу віддати таким брендам як: Touch-Z, Gromix і Haiba Mono. Ціни в Україні на ці крани варіюється в межах 200-500 грн. А ось в сегменті преміум-класу лідерські позиції належать виробам компаній Grohe Blue, Kraus, Grohe і Tres Cuadro Exclusive. Питання, скільки коштує змішувач для кухні з елітної серії, досить риторичне. Вартість таких виробів вимірюється в десятках тисяч грн, але придбати дійсно якісну сантехніку хорошого бренду можна і за 2000 грн.

Вся інформація щодо цінових показників надана прайс агрегатором "Всі ціни"
 
*На правах PR

 Купити квартиру в Чернівцях
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації