ГОЛОВНА | БЛОГИ | ПРО НАС | АРХІВ | ФОТОСЕРВІС | КОНТАКТИ | ВХІД НА САЙТ
Дивись:
 НОВИНИ
 СПОРТ
 ІНТЕРВ'Ю
 ПЕРСОНАЛІЇ
 АНАЛІТИКА
 ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЇ
 КРИМІНАЛ
 ШОУ-БІЗНЕС
 НАУКА
 ІСТОРІЯ
 ПОЛІТИКА
 СКАНДАЛИ
 ЦІКАВИНКИ
 ТЕХНОЛОГІЇ
 БІЗНЕС
 КУЛЬТУРА
 ЗДОРОВ'Я
 НАДЗВИЧАЙНІ СИТУАЦІЇ
 ПРЕС-ОГЛЯД
 ЧЕРНІВЦІ
 ЕКОНОМІКА
 ОСВІТА
 ЕКОЛОГІЯ
 МАС-МЕДІА
 РЕЛІГІЯ
 МІЖНАРОДНІ НОВИНИ
 ПРАВО
 КОРДОН
 ПРЕЗИДЕНТСЬКІ ВИБОРИ
 ПРОТЕСТИ
 НАРОДНІ ТРАДИЦІЇ
 МИСТЕЦТВО
 БЛАГОДІЙНІСТЬ
 ЧЕРВОНА РУТА 2009
 ОБЛАСНА ВЛАДА
 ВІДПОЧИНОК
 АРМІЯ
 ЖИТІЄ МОЄ
 БЛОГИ
 ОЧЕВИДНЕ-НЕЙМОВІРНЕ
АРХIВ
 
новин
веб-конференцiй
опитувань
ПРО НАС
КОНТАКТИ
ПОШУК
 


Новини від Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...
 
 
 

Новини Чернівці та Буковинського краю. Щоденні чернівецькі новини, буковинські новини, новини буковини, прессконференції, анонси, блоги, опитування.

  Перегляд новини  /  НАУКА   >>> 24 Квiтня 2018

"Глобальна зміна клімату призводить до збільшення частоти і сили впливу надзвичайних негативних погодних умов. З кожним роком негативний вплив буде зростати, якщо не вжити заходів", - Іван Рибак

ПРОБЛЕМА НАРОСТАЄ /


Сьогодні Міністерство екології та природних ресурсів України спільно з глобальною ініціативою Групи Світового Банку «Партнерство заради ринкової готовності» провели захід високого рівня, присвячений питанню: «Шляхи досягнення національно визначених внесків: як низьковуглецевий розвиток може допомогти країнам посилити дії заради збереження клімату».

 

Мета конференції - обмін міжнародним досвідом щодо розроблення та впровадження економічних інструментів підтримки переходу країн до низьковуглецевого розвитку, залучення інноваційних, високоефективних технологій та інвестицій, - написав у своєму Фейсбук народний депутат України Іван Рибак.

 

Як Голова підкомітету з питань державного моніторингу навколишнього природного середовища парламентського Комітету з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи, я завжди підтримую посилення координації та залучення бізнесу, громадянського суспільства і міжнародної громадськості до обговорення важливих законотворчих ініціатив щодо боротьби зі зміною клімату, яка вже впливає на країни та людство.

Під час свого виступу наголосив, що останні роки в нашій країні були найспекотнішими з початку ведення метеорологічних спостережень. Глобальна зміна клімату вже призводить до збільшення частоти і сили впливу надзвичайних негативних погодних умов. З кожним роком негативний вплив буде зростати, якщо не вжити заходів зі скорочення викидів парникових газів і адаптації до зміни клімату. Протягом останніх років, державна кліматична політика в нашій країні значно зміцнилася з огляду на міжнародні тенденції і підвищення значущості глобальних викликів щодо прискореного скорочення викидів парникових газів і реалізації дієвих заходів з адаптації до нових кліматичних умов з використанням високотехнологічних рішень та нових економічних інструментів.

Необхідно відзначити роль Міністра екології та природних ресурсів у створенні в нашій державі галузі відновлювальної енергетики. Україна як ніколи потребує нового підходу до настільки важливої сфери діяльності бізнесу, науки та держави.

Ми стоїмо на порозі новітньої історії у сфері енергетики без використання викопного палива та застосування нових технологій у виробництві електроенергії. Україна одна з перших ратифікувала Паризьку Кліматичну Конвенцію, тож зобов’язана одною з числа перших стати флагманом розвитку альтернативних джерел енергії. Верховна Рада прийняла відповідне законодавство у сфері стимулювання зеленої енергетики. Уряд створив умови для входження іноземних інвесторів на зелений енергетичний ринок. Мінприроди сприяє цим крокам, а громадянське суспільство з одобренням очікує підтримки міжнародних інституцій у справі збереження навколишнього природного середовища та сталого розвитку.

Як представник українського парламенту, в подальшому очікую ініціатив від іноземних партнерів та спрощення вимог для підприємств, які б могли кредитуватись у Європейських банках для потреб розвитку зелених технологій. Зняття вимог застави до вводу в експлуатацію об’єктів генерації, зменшення вимог до поручителів - це тільки частина так необхідних речей по відношенню до молодого, новоствореного, чесного бізнесу в Україні, який тільки стає на ноги. Інакше при існуючих умовах, малий та середній бізнес, який здатній продукувати нові ідеї у сфері запобігання змінам клімату і далі буде змушений стояти на колінах у акул бізнесу з проханням поручитись чи позичити.

Окремо необхідно підкреслити надзвичайно важливу роль міжнародних донорів у підтримці розробки державної кліматичної політики. Тільки об’єднавши зусилля ми зможемо знайти шляхи запобіганню зміни клімату у світі, - переконаний політик. 
 
Переглядів (6423) Коментарів (1) Додати коментар Версія для друку
Інші новини по темі
1. Іван Рибак: «Маніпуляція, що почалася на президентських виборах, триває й далі»
2. На місцевих виборах матимуть змогу перемогти не політичні національні проекти, а місцеві авторитетні представники громад, - екс-нардеп Іван Рибак
3. Екс-нардеп Рибак різко відреагував на прийняття "слугами" ігрового закону: "Продаєш землю, виручені гроші програєш у гральні автомати"
4. Рибак жорстко пройшовся по нардепах Мазурашу і Заремському: Поки вони транслювали «відосики» про свою звитяжну боротьбу з стихією, замість того, аби бути на печерських пагорбах Києва та стирчати під кабінетами, вибиваючи кошти
5. Іван Рибак звернувся до діючих буковинських нардепів-слуг: "Відосики у Facebook щоп’ять хвилин про те, як ви дивитесь на «велику воду» та перерозхід коштів на канцтовари людям не допоможуть"
Коментарі
Додати свій коментар
  Ваше ім'я
  Місце проживання
  Введіть код
 оновити код
 
 
Увага, коментарі не відповідаючі нашим вимогам будуть видалені.
зачекайте ...