БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  ПЕРСОНАЛІЇ   >>> 27 Вересня 2020

Після тривалої хвороби помер чернівецький журналіст, власкор 1+1 Олег Тудан

ВТРАТА /


Олег Тудан - працював кореспондентом «1+1» в Чернівцях. Три роки тому він переніс операцію з видалення злоякісного новоутворення. А пів року тому лікарі діагностували в нього рецедив раку. Провели опромінення та хіміотерапію.

 

У липні 2020 року Олег у соцмережах повідомляв, що потерпав від сильного болю. Допомогти йому могла імунотерапія, одна ін`єкція якої коштувала 130 тисяч гривень.

 

Друзі, рідні, знайомі та незнайомі люди допомогли зібрати кошти, аби розпочати лікування.

 

Понад 3,5 роки тому Олег потрапив до Національного інституту раку з пухлиною у стравоході. Обережні лікарі не давали жодних прогнозів, але Олег вирішив так просто не здаватися. Друзі збирали кошти на лікування. Гроші на лікування тоді намагалися вкрасти шахраї, але злодіям тоді нічого так і не дісталося. А молодий організм та лікарі разом зробили диво і хвороба відступила, - пише ТСН.

Три роки хвороба про себе не нагадувала. Утім нещодавно повернулася та повернувся біль. На його порятунок була надія - українські лікарі збиралися вперше використати імунотерапію для лікування раку стравоходу. Саме цей метод два роки тому отримав Нобелівську премію з фізіології та медицини. Лікування вже сертифіковане в Україні, але досі дороге. Першим пацієнтом мав стати Олег Тудан.

 

 

 

Однак сьогодні, 27 вересня, стало відомо, що Олег помер, - пише ІА АСС. Про це у Фейсбук написали його друзі та рідні. «Сьогодні, після тривалої хвороби помер мій друг Олег. Він боровся до останнього, а разом з ним — і всі ми. Точно знаю, Олег сильніше ніж хвороба. Спочивай з джазом, друже!» - написав у Фейсбук Артем Жук. 

 

 

Портал БукІнфо щиро сумує з приводу важкої передчаної втрати і висловлює щире співчуття рідним і близьким покійного журналіста... Вічна пам"ять і земля пухом, Олеже...