БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  КУЛЬТУРА   >>> 9 Березня 2020

Буковинська медична громада провела флешмоб Medical Shevchenko’2020, до якого долучились медики з вісімнадцяти областей України ВІДЕО

ВШАНУВАЛИ ПАМ’ЯТЬ КОБЗАРЯ /


За ініціативи ГО «Буковинська медична громада» медичні працівники України провели флешмоб Medical Shevchenko’2020 до дня народження Кобзаря, який об’єднав більше 150 медичних працівників з понад 50 лікувальних закладів 18 областей України, науковців та студентів Буковинського державного медичного університету, Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького, Тернопільського національного медичного університету імені І.Я. Горбачевського, медичного факультету Херсонського державного університету та Первомайського медичного коледжу.


Лікарі, медичні сестри, інтерни, науковці та студенти медичних вишів фотографувалися на робочому місті з улюбленою цитатою Кобзаря у руках. У цьому році флешмоб Medical Shevchenko пройшов вже втретє і до колег з Буковини доєдналися представники медичної громади з Вінниччини, Волині, Дніпропетровщини, Житомирщини, Закарпаття, Івано-Франківщини, Київщини, Кіровоградщини, Луганщини, Львівщини, Миколаївщини, Одещини, Сумщини, Тернопільщини, Херсонщини, Хмельничинни, та Чернігівщини.

Мета цієї акції – нагадати усім, що Україною варто пишатися, а Тарас Шевченко є культурним діячем світового масштабу. Крім того, у цей непростий час реформ та перемін у країні та в медицині зокрема, медичним працівникам як ніколи потрібен дух єднання. Медицина – це наше покликання, спосіб життя та мислення. Але, перш за все, ми - українці. Де б ми не жили та не працювали, ми любимо нашу землю та її людей, ми шануємо її історію, культурну спадщину та традиції!

З любов’ю до медицини, на користь громади.Олена БЕСЕДИНСЬКА,
Голова ГО «Буковинська медична громада»