ГОЛОВНА | БЛОГИ | ПРО НАС | АРХІВ | ФОТОСЕРВІС | КОНТАКТИ | ВХІД НА САЙТ
Блог Георгія Манчуленка

Народний депутат Україн II, III, IV скликань. Офіцер повітряно - десантних військ в запасі. Заступник начальника експедиції "Україна - Північний полюс - 2000".
07-09-2017 15:41

Вперед – у минуле!

   Дивіться!
 
Столиця Московії, 28 липня 2014 року.
 
Там само й тоді ж…
 
Ураза - байрам. Москва, 28 липня 2014 року.
«Всесвітня павутина» надала всі фото.
 
Столиця Московії, 1 вересня 2017 року.
Фото Владіслава Шатіло, РБК.
 
Там само й тоді ж…
Фото Владіслава Шатіло, РБК.
 
Також там само й тоді ж…
Фото Peter Kovalev, TASS.
 
І це теж там само й тоді ж…
Фото TASS, Scanpix.
 
Курбан - байрам. Москва, 1 вересня 2017 року.
Фото Дмітрія Сєрєбрякова, ТАСС.
 
   Читайте!
   Ураза - байрам – Свято розговіння після  29 - або 30 - денного (згідно місячного (ісламського) календаря), обов’язкового для всіх правовірних мусульман, посту, який починається у перший день молодика священного (дев’ятого) місяця Рамадан, Курбан - байрам – Свято жертви в день закінчення Хаджжу (паломництво до Мекки (Масджид аль - Харам – Заповідна мечеть і Кааба – святиня всередині цієї мечеті), включаючи її околиці (гора Арафат, долини Муздаліфа й Міна), та Медіни (гріб пророка Мугамеда – посланця на землі єдиного Бога Аллага, зіславшого йому під час Рамадану своє Боже слово – перше одкровення священної книги мусульман Корану) у Саудівській Аравії) на пам'ять про жертвоприношення пророком Ібрагімом – предком пророка Мугамеда і другом Аллага (він через одного із чотирьох найнаближеніших до себе ангелів (макрибунів) Джабраїла передав Ібрагіму, коли він спав, повеління принести в жертву рідного сина, що той готувався зробити, але випробувавши таким чином його віру у себе, наказав жертвувати баранця), відзначається через 70 днів після Ураза - байрам, є ісламськими святами (в різні роки припадають на різні дати за григоріанським календарем) у мусульманських народів й офіційними неробочими (святковими) днями в підлеглих Московії колись загарбаних нею, нині ж її федеральних суб’єктах Адигеї, Башкортостані, Дагестані, Інгушетії, Кабардино - Балкарії, Карачаєво - Черкесії, Татарстані, Чечні, а у Москві святкування відбуваються в Соборній мечеті та Меморіальній мечеті, куди на службу приходять сотні тисяч мусульман, як демонструють фото вище.
   Нічого дивного – це поклик минулого – істинних московитських предків, котрих нинішнім їхнім нащадкам не потрібно цуратися! Вперед, московити, – до свого справжнього коріння!
   Сама ж Москва постала після створення Золотою Ордою нового улусу у якості його центру в 1272 році, про що я писав у своїй статті «Хто найбільше любить Путіна?».
   «…в середині XIII століття церква й князь Олександр дійшли єдиної думки, і… царем для них став єдиний правитель Золотої Орди – хан Батий. Пізніше – наступні хани…
   Золотоординський хан уособлював для Московії «симфонію» єднання церкви і влади…
   До кінця XV століття внаслідок жорстокого розбрату Золота Орда поступово почала втрачати не тільки свою силу, а й вплив на власні улуси князівства. Із володінь Орди на той час піднялися Кримське ханство і Московський улус.
   Московським князем на ту пору був Іван III, якому вдалося домовитися із кримськими Гіреями «про братство і вічну дружбу». Московський князь при цьому погодився визнати себе залежним від Кримського ханства, як був залежний від Золотої Орди...
   У цьому союзі, що тривав понад сто років, Кримський хан виступав із титулом царя, з чим погодився Іван III, а сам лишився великим князем. Титули на ті часи прояснювали всю взаємозалежність. Князь завжди залишався васалом царя.
   До речі, поминки (данину) Московія возила в Крим до 1700 року, ще за Петра І.
   Московія не вийшла з - під татарського панування після 1480 року... Помінявся лише господар Московії. Він перемістився із Сарая в Бахчисарай.
   Притому змінився ступінь залежності Московії від Орди. Якщо раніше була необхідність отримувати «ярлик» на управління князівством в Сараї, то зараз і кримські Гіреї, й московські Рюриковичі полюбовно погодилися, що саме вони залишилися продовжувачами справ Чингісидів і спадкоємцями слави Великої Орди. При цьому Крим залишився носієм Царського трону, а Московський князь залишився «меншим братом»…
   Московію вперше врятував від руйнування Кримський хан, який вторгся в землі Великої Орди й захопив «Юрт Батиїв», тобто Сарай…
   Ось він, Менглі - Гірей, справжній визволитель Московії від влади Золотої Орди!
   Московит із кримчаком того часу справді були братами...  
   …московити, виникнувши на основі народу Моксель, пробувши сотні років у татаро - монгольській державі, поглинувши в собі чимало фінських племен, запозичивши золотоординський стиль «державності», дуже наполегливо відхрещуються від свого стародавнього фінського і татарського коріння, чомусь чіпляючись за слов'янське» (всі виділення в цитованому тексті зроблені мною – Г. М.), – такі історичні відомості подані у моєму дослідженні «Золота Орда, Московська (урядова) православна церква і «русскій мір».
   «Без татарщины не было бы России» этот тезис из статьи Савицкого «Степь и оседлость» был ключевой формулой евразийства (виділено мною – Г. М.)
   «Россия наследница Великих Ханов, продолжательница дела Чингиза и Тимура, объединительница Азии…», – йдеться в моїй праці «Крим… Аляска…».   
   Для азіатсько - імперської, ординсько - татарської, немаючої нічого спільного з Руссю Моксель – Московії – Россії, відмінна від неї (несхожа), європейська, слов’янська й непокірна їй Україна – спадкоємиця єдиної Русі з Києвом - столицею і колиски православного (східного) християнства на руських землях із дороговказом Священним Писанням – Біблією (її окремі канони наводить моє есе «Літуни заворожують!») та непокірний Московії Крим завжди були кісткою поперек московитського горла, а останній – ще й через наведені вище факти, коли Москва багато років була васалом Кримського Бахчисараю, тому Московія, порушивши всі норми міжнародного права методами Сталіна/Гітлера, як показує моя стаття «Два чоботи – пара», у момент ослаблення Української Держави в 2014 році та деякої імпотенції Заходу у вигляді слабкості антиросійських актів, підтвердження чому викладені в моїй публікації «Чи шльондра, чи імпотент – все одно біда!», разом з дивною поведінкою західних спецслужб, що посвідчує мій матеріал «Who are you, Mister Flynn?», знову, вже вкотре у історії, наважилася піти підступною (неоголошеною з гібридними методами ведення бойових дій) війною проти України, анексувавши Крим і чинячи збройну агресію на Донбасі й окупацію окремих районів Донецької та Луганської областей, бо ніяк не хоче сприйняти Українську Незалежність, як видно з мого дослідження «Незалежна Україна? Маячня!», хоча це Московському Кремлю нічого не дасть.
   Россія була, є й буде, поки не розвалиться, ворогом України і Криму, як української території, – найперше його корінного народу кримських татар – противників россійской анексії та окупації українських земель!
   Україна, була, є й буде незалежною державою – в майбутньому членом НАТО і ЄС, що підтверджує моя праця «Це теж нарешті дійшло!»!
   Думайте!
   Аналізуйте!
   Робіть висновки!
 
Переглядів (3415) / Коментарі (3)
Додати свій коментар
  Ваше ім'я
  Місце проживання
  Введіть код
 оновити код
 
 
Увага, коментарі не відповідаючі нашим вимогам будуть видалені.
зачекайте ...