ГОЛОВНА | БЛОГИ | ПРО НАС | АРХІВ | ФОТОСЕРВІС | КОНТАКТИ | ВХІД НА САЙТ
Блог Георгія Манчуленка

Народний депутат Україн II, III, IV скликань. Офіцер повітряно - десантних військ в запасі. Заступник начальника експедиції "Україна - Північний полюс - 2000".
02-12-2015 11:55

Хто кому мама і тато?

 
   Попри наче очевидну відповідь на вказане питання (для будь-якої людини) не поспішайте одразу відповідати. Не все так просто, як здається на перший погляд.
   Підтвердженням цьому є фрагмент листопадовоцьогорічної розмови журналістів з одним із нині діючих українських міністрів (маючи бажання дізнатися його прізвище, можете знайти самі в ЗМІ потрібне інтерв’ю). На їхнє запитання «Кто вам симпатичнее сейчас – Яценюк или Турчинов?» він відповів: «Вы кого больше любите? Маму или папу?». Ось так. Тільки не уточнив хто з них двох хто є для нього.
   Нагадую, що на даний час Яценюк – це Прем’єр-міністр України, а Турчинов – Секретар Ради національної безпеки і оборони України.
   Як видно зі вказаної міністерської відповіді, у ній немає згадки про Порошенка – Президента України, главу держави (читайте мою статтю «Приїхали!»).
   В народі нерідко можна почути таке: «Якщо хочеш пізнати людину, то не слухай, що про неї говорять інші, а краще послухай, що вона говорить про інших».
   От і спробуй тепер розібратися хто кому мама і тато, особливо в українській політиці (моя публікація «Це – тривожний сигнал!» дещо розказує про її особливості), враховуючи серйозний зовнішній вплив на неї (зверніться до мого матеріалу «Хто найбільше любить Путіна?»).
Переглядів (1077) / Коментарі (0)
Додати свій коментар
  Ваше ім'я
  Місце проживання
  Введіть код
 оновити код
 
 
Увага, коментарі не відповідаючі нашим вимогам будуть видалені.
зачекайте ...