ГОЛОВНА | БЛОГИ | ПРО НАС | АРХІВ | ФОТОСЕРВІС | КОНТАКТИ | ВХІД НА САЙТ
Блог Георгія Манчуленка

Народний депутат Україн II, III, IV скликань. Офіцер повітряно - десантних військ в запасі. Заступник начальника експедиції "Україна - Північний полюс - 2000".
11-10-2020 20:14

Хто править Україною, або Українці, ви здуріли?!

                                                                          Не пора, не пора, не пора
                                                                                                 Москалеви й ляхови служить:
                                                                                 Довершилась України кривда стара,
                                                                      Нам пора для України жить.
                                                                                                  Іван Франко
   Так здогадуєтеся, хто править, чи ні?
   Підказую…
   ЗеЄрШеф, що є верхівкою «комікократії» або, за журналістом Віталієм Портниковим, «клоунократії», + прімкнувшій к нім Шєпілов (тоді – члєн Цєнтрального Комітєта (ЦК) Коммуністічєской Партіі Совєтского Союза (КПСС), Сєкрєтарь ЦК КПСС, кандідат в члєни Прєзідіума ЦК КПСС: он прімкнул к антіпартійной группє члєна Прєзідіума ЦК КПСС, Міністра государствєнного контроля СССР Молотова, члєна Прєзідіума ЦК КПСС Кагановіча, члєна Прєзідіума ЦК КПСС і Міністра елєктростанцій СССР Малєнкова, як її офіційно називали в СССР, котра під час засідання Прєзідіума ЦК КПСС 18 – 21 червня 1957 року хотіла змістити Хрущова з посади 1-го сєкрєтаря ЦК КПСС, але 22 – 29 червня 1957-го року Плєнум ЦК КПСС змістив їх самих із займаних посад: моя публікація «Чому я не хочу вертатись до СРСР?» показує, чим він – отой СССР – був насправді) Ава (можливо, що тимчасово, можливо…) – це де-юре.
   А де-факто – КоЗеЄрШефПінАх.
   Зрозуміли, хто це?
   Розшифровую…
                                                          Зе
   ПреЗедент, єврей: ну, це вже всім добре відомий дєятєль, нове обличчя нової влади його імені – влади Зе або Зе-влади, кому, як більше подобається (мої аналітичні матеріали
«Зе підтримує Москву!» детально про нього розповідають).
   Хоча ще кілька характерних штрихів до портрета Зе можна додати: а) Журналіст Михайло Ткач оприлюднив ось такі речі: «Перед виборами кандидат Зеленський виставив за себе найпривабливішу ціну. Зеленський пообіцяв виборцям Президента практично за безцінь. Тільки оберіть мене серед інших. Обіцяв не брати з виборців ні кортежів, ні літаків, ні дач (бо ж це виборці із власної кишені своїми податками оплачують дані кортежі, літаки, дачі – Г. М.). І авжеж покупець прийшов і обрав (виділено Г. М.).
   І тут у Президента Зеленського почались проблеми з тим аби віддати обіцяний товар. Одна справа віддавати себе за безцінь на словах, інша – на ділі. На ділі – це не так зручно. Щойно Зеленський здійснив переліт державним літаком – він зрозумів, що це зручно. І продавати літаки вже не наважився. Навіть не дивлячись на те, що це його слово і вартість цього слова. Чим дорожче Зеленський починає себе оцінювати як Президента, тим менше починає коштує його особисте слово (виділено Г. М.).
   Кортеж – теж зручно.
   Державна дача – взагалі зручно. Ну коли ще в його триповерховому будинку буде ліфт і мармурові санвузли? Дві з половиною тисячі квадратних метрів з ліфтом і три гектари на березі в Конча-Заспі (історична місцевість на південній околиці Києва – Г. М.). Це дорого навіть для «небідного» Зеленського. Така нерухомість в такому місці навіть для успішного шоумена не по кишені. Тут не Італія. Тут люди не знають ціну грошей і тому тут дорожче. А безкоштовний ремонт і безкоштовнепроживання в такому місці – це зручно і взагалі дивовижно. Дітям клас. Дружина – задоволена…
   І керування правоохоронними органами в ручному режимі – це теж зручно. Одна справа хаос і непередбачуваність, а інша – зговірливі опоненти.
   І керування судами – зручно.
   А коли з тобою постійно хочуть зустрітись і Ахметов, і Пінчук, і Коломойський? Зручно і навіть приємно. Приємно ввечері по телевізору про себе подивитись приємні речі, наприклад, по ТРК «Україна» (належить Ахметову – Г. М.).
   І недопускати до себе незручних журналістів – теж дуже зручно. Бо не відповідати на незручні питання – зручно.
   А корупція – це взагалі максимально зручно. Особливо, коли є зручно керовані правоохоронні органи і зручна передбачуваність судів. Депутати голосують. Все працює. Всі задоволені.
   Відмова від держаної дачі – це взагалі було чи не найлегшою передвиборчою обіцянкою. Обираючи між зручністю і принциповістю, Президент обрав зручність. І це показово (виділено Г. М.). Не менш показовою є і реакція. Переїзд готували і планували. Але оголосити про переїзд Офіс Президента спромігся лише за годину після ефіру, в якому було оприлюднено інформацію про переїзд Президента і це не заважає Офісу Президента (ОП – Г. М.) зараз стверджувати, що все було прозоро і публічно і ніхто нічого не приховував.
   Я, якщо чесно, сподівався до останнього, що заднім числом ОП змайструє договір оренди на державну дачу. Людина ж не бідна. Або ремонт за власний кошт. В Зеленського нема 300 тисяч гривень? Не вчитель став Президентом. Офіційний мільйонер…Невідповідність задекларованим принципам. Але навіть в таких мінімальних незручностях Президент, схоже, не бачить сенсу.
   Так, схоже, Президент зі слуги народу перетворюється на пана, а народ – на слугу (виділено Г. М.)» (Facebook: Mykhailo Tkach: «Про державну дачу слуги народа Президента Зеленського», 13 липня 2020 року); б) журналістка Емма Антонюк повідомляла: «Президент Володимир Зеленський відвідав літературно-мистецький фестиваль «Толока» на Запоріжжі. Там він оглянув книжки кількох українських видавництв. І заборонив закладки…Заборонити видавцям закладки – не найгірша заява, яку міг зробити Президент на книжковому фестивалі. І не найкраща, звісно. Зеленський міг пообіцяти видавництвам податкові пільги! Чи державну пітримку для збільшення тиражів. Він міг звернути увагу на проблему конкуренції з виданнями російською. Коли українські переклади ігнорують, купуючи альтернативу російською мовою. Українські видавництва втрачають читачів, а гроші йдуть до Росії…
   Цікаво, що ж вибрав Президент з розмаїття книжок від українських видавництв? В руках у глави держави книжка Бакмана «Медвежий угол». Гарний вибір, бо це – найкращий роман Бакмана… Щоправда, це книжка московського видавництва «Синдбад». Хоча «Ведмеже місто» перекладене українською чудовим київським видавництвом «Книголав». Чому глава держави на українському книжковому фестивалі перед камерами обирає книжку, видану в Москві? В той час, як на ринку є така сама українською? Надто, в умовах, коли українські видавництва страждають через конкуренцію з московськими акулами, які з'їдають і без того маленькі вітчизняні тиражі? Я взяла до рук книжку від «Книголава»… Розкішний переклад, неймовірної якості папір. Дизайн – кращий, ніж у росіян. І... закладка! Закладка, вшита всередині книги (виділено Г. М.)» (Facebook: Emma Antonyuk, 20 серпня 2020 року); в) відповіддю на оце русофільство Зе (пункт б) є позиція етнічного росіянина, колишнього незламного російського політв’язня, громадянина України Олега Сенцова: «…украинский язык – это один из наших сегодняшних маркеров и важных символов и инструментов независимости. Я сказал о себе: «Если ты по-русски говоришь, то как бы играешь на руку Путину» (виділено Г. М.; інтернет-видання «Факты»: «Украинский язык один из символов и инструментов независимости, Олег Сенцов», 26 серпня 2020 року).
                                                         Єр
   Єрмак: Керівник ОПУ – одне з нових облич нової влади Зе (моє дослідження «Who are you, Mister чи все ж таки господін Єрмак, або Протоколи нєукраінскіх мудрєцов» демонструє, хто він є).
                                                       Шеф
   Шефір: єврей, перший помічник ПреЗедента – ще одне із нових облич нової Зе-влади (про нього можна дізнатися з моєї статті «Китаєць, ні – калмик, або Хто кому Зе чи Пе…»), старший рідний брат якого Борис Нахманович Шефір, співзасновник студії «Квартал 95», давній партнер Зе і співавтор Передвиборчої програми кандидата на пост Президента УкраїниВолодимира ЗеленськогоЯ писал Предвыборную программу и помогал речи составлять», – наведене далі його інтерв’ю «ДМ»), говорив отаке: а) «Знаєте про «бухгалтерію» Партії регіонів? Там за 2012-й один мільйон «Кварталу». А потім пишуть: не взяли. Була така історія?..
   Так, я цей мільйон отак в сумці тримав… Партія регіонів попросила нас поїхати на концерти за партію… Сказали: мільйон. Для нас це були шалені гроші, ми погодилися. Вже почали обговорювати умови концерту… Потім сказали: ми могли просто дати концерт і сказати – голосуйте за гідних. Ми ні за кого агітувати не будемо. Хоча ми тоді були симпатиками партії регіонів (очільником цієї регіоналівської партії був бандит, негідник та зрадник Янукович, тобто в 2019-му році дебіли-виборці привели до влади Зе-симпатиків Януковича – виділено Г. М.)Вони сказали: поверніть гроші. Ми принесли їм і все (відповідав на питання російською, хоча заявив, що може й українською – Г. М.)» (веб-сайт «hromadske»: інтерв’ю «Співзасновник «95 кварталу» Борис Шефір: сподіваюся, мій брат займе головну посаду»; 20 травня 2019 року); б) «Наш главный юрист – Иван Баканов. Сейчас мы ищем ему замену (моя дослідницька публікація «СБУ – це Служба безпеки Вітчизни чи Служба безпеки олігархів, брехунів і шльондр?!» показує, чим стала спецслужба під орудою Баканова – виділення та примітка Г. М.).
   А кто вместо него сейчас возглавляет ООО (общєство с огранічєнной отвєтствєнностью: українською – товариство з обмеженою відповідальністю (ТзОВ) – Г. М.) «Квартал 95» (журналістка – Г. М.)?
   Я возглавляю…
   Ранее у учредителей доли были равные. И ключевые решения мы принимали вместе в форме беседы, даже без голосования. Мы собирались вчетвером (Владимир Зеленский, Сергей Шефир, Андрей Яковлев и я) и договаривались, как действовать дальше.
   Но в части ваших компаний доли принадлежат и другим лицам. Например, партнеру Игоря Коломойского Тимуру Миндичу (журналістка – Г. М.)
   Он вошел в компанию для того, чтобы было легче взаимодействовать с «Плюсами» («1+1» – Г. М.)А финансовые вопросы они нам помогают решать. Сергей (Шефір – Г. М.) и Вова (Зе – Г. М.) больше занимались финансами. А я был главным редактором и больше занимался творческой частью, но мне сейчас приходится навёрстывать…
   Мы надеемся, что через два года русский рынок для нас откроется (він може й раніше відкритися, якщо Україна здасться РоССіі – Г. М.). Долго объяснять, но самый большой удар политика украинизации нанесла телерадиопроизводству (виявляється, захист в Україні української мови відповідно до вимог Ради Європи для Бориса Шефіра є шкідливим – Г. М.)
   Понятно, что раньше украинские производители получали основной доход с российского рынка. Но сейчас ситуация изменилось не из-за политики украинизации, а из-за агрессии РФ (журналістка – Г. М.).
   Конечно. Но если бы нам внутри Украины разрешили производить на русском, мы бы могли торговать с Россией (журналістка йому каже про російську агресію, а він – про торгівлю з агресором – виділення й примітка Г. М.) этой продукцией. Запреты  это искусственная и гадкая штука. Эту войну, которую развязали политики, надеюсь, сегодняшние политики закончат. Мое отношение к войне такое, что я понимаю  ее затеяли, чтобы подзаработать денежек и с той, и с другой стороны. Все подзаработали, только нас разорили с вами (таке враження, що інтерв’ю відбувається із типовим «ватником», а не з братом першого помічника ПреЗедента, хоча, швидше за все, Сергій Нахманович Шефір, як молодший рідний брат Бориса Нахмановича Шефіра, має такі ж погляди, що й Борис, просто не висловлює їх уголос – виділення та примітка Г. М.)
   Квоты и запреты  это плохо…Это противоречит Конституции Украины. Статью 10, где идет речь о государственном языке, всегда цитируют наполовину. Вторая часть статьи говорит о том, что региональные языки и русский (отдельно выделенный) государство поддерживает и развивает. Квоты  это не развитие, это подавление языка. Конечно, украинский язык нужно поддерживать и развивать. Но не методом квотирования, а, например, какими-то преференциями (всю цю шефірівську маячню спростовує Рішення Конституційного Суду України у справі за конституційними поданнями 51 народного депутата України про офіційне тлумачення положень статті 10 Конституції України щодо застосування державної мови органами державної влади, органами місцевого самоврядування та використання її у навчальному процесі в навчальних закладах України (справа про застосування української мови) № 10-рп/99 від 14 грудня 1999 року (справа № 1-6/99), про що фундаментально розповідає моє аналітичне дослідження «Друзі» України?» (розділ «Закон України «Про засади державної мовної політики»), де, зокрема, сказано таке (повторю ще раз для усіх шефірів): «1. Положення частини першої статті 10 Конституції України, за яким «державною мовою в Україні є українська мова», треба розуміти так, що українська мова як державна є обов'язковим засобом спілкування на всій території України при здійсненні повноважень органами державної влади та органами місцевого самоврядування (мова актів, роботи, діловодства, документації тощо), а також в інших публічних сферах суспільного життя, які визначаються законом (частина п’ята статті 10 Конституції України) (виділено Г. М.).
   Поряд з державною мовою при здійсненні повноважень місцевими органами виконавчої влади, органами Автономної Республіки Крим та органами місцевого самоврядування можуть використовуватися російська та інші мови національних меншин у межах і порядку, що визначаються законами України» – виділення й примітка Г. М.)
   Вы будете советовать применять такую политику преференций Владимиру (журналістка – Г. М.)?
   Это его политика, мне кажется… Вначале нужно войну остановить, а потом решать другие задачи (виділено Г. М.)
   У нас в предвыборной программе написано, что если убрать людей, материально заинтересованных в войне, она закончится. В данном случае бывший Президент и его окружение были заинтересованы в продолжении войны. Мы их убрали, и я уверен, что она затихнет. Война перестанет приносить доход (Пе убралі, а війна, попри наявність крихкого перемиря, триває, оскільки від початку запровадження режиму припинення вогню із 00:01 27 липня 2020 року російські окупанти вбили 2-х українських воїнів й Спеціальна моніторингова місія (СММ) Організації з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ) станом на 9 жовтня 2020 року зафіксувала 1561 його порушення, котре почалося в першу ж добу 27 липня 2020 року, при повній тиші зі сторони українського війська, то тепер, за його – Бориса Шефіра – абсурдною логікою, дохід від продовження війни отримує Зе – виділення й примітка Г. М.).
   А власть РФ вы не учитываете?
   Если мы сильно захотим, то мы с ними договоримся… Им что, нравится воевать? Вы думаете, Путин  маньяк, который любит пострелять в живых людей? Он что, псих? Он умный человек. Да, у него имперские амбиции. Но можно же договориться (тут узагалі слів немає на 6-му на той час році оборонної війни України проти розпочатої Путіним російської збройної агресії з майже 14-ма тисячами загиблих від цієї агресії українських жителів: із мого матеріалу «Незалежна Україна? Маячня!» добре видно, з ким хоче домовлятися Борис Шефір виділення і примітка Г. М). А если нет, то будем объявлять настоящую войну. А то что это такое: одной рукой воюем, а другой рукой торгуем? (так сам же ж цей Борис Шефір вище заявляв, що, попри триваючу російську збройну агресію, «…мы бы могли торговать с Россией» – виділення та примітка Г. М.)
   Я ожидаю пересмотра квот. 90 % это много. Закон о языке нужно отменить и принять нормальный закон (нормальний – це той, котрого хоче Московський Кремль?! – Г. М.). Это первый шаг для отмены войны (тобто, за словами Бориса Шефіра виходить, що війну проти України розв’язала не РоССія, а вона почалася як спротив прийнятому українською постянуковичівською владою за європейськими стандартами українському мовному законодавству, натякаючи, що в Україні існує громадянський конфлікт, на чому постійно наголошує Москва, але в жодному разі не відбиття Україною визнаної всім демократичним світом збройної агресії Московського Кремля: «вітаю» Бориса Шефіра із вдалим підіграванням РоССіі – виділення і примітка Г. М.)» (інтернет-ресурс «Детектор медіа» («ДМ»): інтерв’ю «Совладелец студии «Квартал 95» Борис Шефир: «Квоты и запреты – это плохо», 30 травня 2019 року)».
   Ну, й на цьому правлячі де-юре нові обличчя нової влади Зе у вигляді формули ЗеЄрШеф закінчилися, бо наступним буде прімкнувшій…
                                Ава (отаке народе порекло)
    Аваков: вірменин, Міністр внутрішніх справ України – начебто всесильне, але не нове обличчя нової Зе-влади, яке Яценюка проміняло на Зе, а до того, згідно моєї праці «Ідіоти!», заявляло, що Яценюк і колишній Секретар РНБО України часів Пе Турчинов є для нього мамою та папою, правда, не уточнюючи хто є хто (додатково про Аву розповідає ще й моя робота «НПУ – це Національна поліція Вітчизни чи Національна поліція олігархів, брехунів і шльондр?!»так само про поліцейське свавілля (НПУ підпорядкована Аві) йдеться в опублікованому інтернет-газетою «УП» 26 червня 2020 року інтерв’ю «Усе боліло, але думала, аби тільки сховатися». Розповідь жертви катувань і згвалтування в Кагарлику»: «Скільки у підсумку ви провели часу у відділку?
   Десь з 7 6 вечора, і о 4:15, пам’ятаю, уже я вийшла…
   Розкажіть, що саме вони робили? Я так розумію спочатку допит вів Микола Кузів?
   Микола, так, перший. Як зайшов, витяг противогаз. Надіває на мене, я чуть не задихнулась. Думаю, чи задушить мене хоче. Але якось все одно вирвалась. І я не пам’ятаю чи він мене так ударив, що носа розбив, чи в противогазі я була. Бо як скинув противогаз, каже, «пошли в туалет», наниз мене повів. Я подивилась у дзеркало – вся в крові, даже не відчувала вже нічого. Він каже: «Вмивайся водою». А води не було, то я рукавом втерлась. Вже даже болі не відчувала. У відділку були люди і вони все чули, а деякі й бачили, але ніхто мені не допоміг. Потім як я упала, то за коси мене тягнув, то з ноги, з кулака, синяки такі були. Тоді до себе в кабінет повів, пістолета наставив, знову штовхав. І зажигалкою балувався. (Неля показує опіки на шкірі)А потім я ж перелякалась, як наділи цей противогаз, дихати не стало, вже попісала в штани раз, другий раз. Курточку через вікно мою викинув, а паспорт так і не отдав. Де він міг дітись – не знаю (виділено Г. М.)
   Можете пригадати, як і коли Микола вас передав Сергію (Сулимі – Г. М.)?
   Уже як познущався з мене, у мене вже сили не було. А цей Сергій потім прийшов, його не було, і почав оце: «Я тебе сьогодні розірву, будеш моя сьогодні». Думаю, чи це буде бити, чи що він буде робити. А він мене о 1 чи 2 ночі завів до кабінету, де був диван. І уже давай до мене: «Роздягайся, все». Не буду я роздягатися, відпустіть, кажу, додому, дитина мала жде мене. Він давай до мене чіплятися, на диван і все: будеш усе робити, як я тобі скажу. А куди ж було діватися (виділено Г. М.). Микола ще посидів, посидів, а потім уже пішов. У 2 часа ночі його не було. Він отдав мені телефон. Сергій у 4 часа мене і то не хотів відпускати, я же просила, як могла, і на коліна ставала, і все. Тільки відпустіть мене, бо прийде Микола і мене знов буде вбивати. То він мене випустив… А я пішла в парк. Не пішла, а швидко побігла. Усе боліло, але думаю, аби тільки сховатися: перелякана, уся трушуся (виділено Г. М.)…»); на це жахіття відреагував народний депутат України (партія «Голос») Андрій Осадчук: «Після переатестації із 40 кагарлицьких поліцейських вирішили звільнити тільки одного, двох понизили. А ще шістьох взагалі підвищили. Чим можна пояснити такі «вражаючі» результати переатестації? Тим, що вона виявилася банальною імітацією… 
   І сам злочин в поліцейському відділку в Кагарлику, і реакція на нього керівництва правоохоронців свідчать про недолугість реформи, яку проводить відомство Авакова…
   Показово, що один із колишніх поліцейських, звинувачуваних у зґвалтуванні, навіть не проходив психофізіологічне обстеження (виділено Г. М.). Ба більше, імітація переатестації замість кадрової та репутаційної очистки поліцейського відділку, де катували людей, – це плювок в обличчя всім правоохоронцям, які дійсно прийшли служити і захищати, зокрема і тим, які затримували підозрюваних. 
   Система покриває своїх і дає сигнал іншим перевертням у погонах, що їм особливо немає за що переживати (виділено Г. М.)
   А керівництво правоохоронних органів я закликаю припинити імітації і нарешті розпочати реформу слідчого блоку Національної поліції України. Зло має бути покараним, а реформа поліції – завершена» («УП»: «Покарання за Кагарлик: імітація справедливості», 8 жовтня 2020 року).
   Таким чином українці отримують…
                                         ЗеЄрШеф + Ава
  На що керівник Центру протидії корупції Віталій Шабунін, зокрема відносно ОГП, відреагував наступним чином: «Як ми в ЦПК і попереджали, Генпрокурорка Зеленського віддала юристу Медведчука Якубовському (він призначений заступником Генерального прокурора – Г. М.) наступні напрямки:
   Спеціалізовану прокуратуру у сфері нагляду за кримінальними провадженнями ПРО ВІЙСЬКОВІ ЗЛОЧИНИ та у сфері ОБОРОННО-ПРОМИСЛОВОГО КОМПЛЕКСУ;
   Департамент організації, процесуального керівництва розслідування та обвинувачення у провадженнях про злочини, вчинені у зв'язку з масовими процесами у 2013 2014 роках. Це департаменти по ЗЛОЧИНАХ МАЙДАНУ
   Департамент процесуального керівництва у провадженнях про КАТУВАННЯ та інші порушення прав громадян ПРАВООХОРОННИМ ОРГАНАМИ.
   Тепер, дякуючи Зеленському, Медведчук і росіяни контролюють три надважливі напрямки провоохоронної системи України.
   Я не бачу іншого способу врятувати країну, окрім як в масовий, мирний спосіб зносити Зеленського (разом з усією цією шоблою).
   Цього разу треба врахувати уроки Революції Гідності. Зносити треба разом з продажними ВРП (Вища рада правосуддя – Г. М.), КСУ, ОАСКом (Окружний адміністративний суд Києва – Г. М.) та усіма іншими продажними потворами (виділено Г. М.)» (Facebook: Vitaliy Shabunin, 10 вересня 2020 року).
   Загалом же ж майже усю Зе-владу можна охарактеризувати наступним зображенням:
Зображенням поділився Інтернет.
Адже можна отаке сотворити, але той, хто це сотворив, ніколи не буде Малевичем (Казимир Малевич – видатний український художник-авангардист польського походження, який був автором знаменитої картини «Чорний квадрат»). Іншими словами, ідіот від природи, владний зокрема, не може бути нормальною людиною.
   Тому щодо Зе-влади актуальними є слова геніального Тараса Шевченка з його вірша «Мені однаково…», написаного 17 – 19 травня 1847 року:
                                      «Та не однаково мені,
                                      Як Україну злії люде
                                      Присплять, лукаві, і в огні
                                      Її, окраденую, збудять...
                                      Ох, не однаково мені».
   А тепер переходимо до неправлячих де-юре, але правлячих де-факто, ненових облич нової влади Зе…    
                                                        Ко
   Коломойський (єврей, в народі має псевдо «Бєня»): олігарх – ненове, де-юре позавладне, а де-факто владне, обличчя нової Зе-влади, котре має вагомі контакти із самим Зе (з моєї аналітичної статті «Націоналізація неплатоспроможного «Приватбанку». Хто відповідатиме за його банкрутство?» можна дізнатися, як Ко фактично обібрав українців, а мій матеріал «Зе чи Бо? НаВухоДоносець і Ко!» показує, ким є Бєня для Зе: Бо вже нема у владі, а Ко залишився) й добрі зв’язки, як говорять люди, з тим же Авою («Мы с Аваковым все время общаемся… Мы в постоянном общении. Мы считаем, что это общая победа (перемога Зе – Г. М.) Мы болеем за Зеленского. Фан-клуб Зеленского… Мы болели против Пети (Порошенка – Г. М.)Я считаю, что это самый удачный и профессиональный Министр за все последние 5 лет», – інтернет-ресурс «bihus»: «Тріумфальне повернення головного фаната ЗЕ, або чого хоче Ігор Коломойський? (інтерв’ю)», 3 травня 2019 року + «Тріумфальне повернення головного фаната ЗЕ або чого хоче Ігор Коломойський? Частина 2», 8 травня 2019 року), вважає Євромайдан поганою історією («Майдан − это плохо… Естественно, взаимная ненависть…», – «bihus»: «Тріумфальне повернення головного фаната ЗЕ, або чого хоче Ігор Коломойський? (інтерв’ю)», 3 травня 2019 року), а російську збройну агресію проти України – громадянським конфліктом («Внутренний гражданский конфликт, гражданская войнаСлава богу, что это не распространилось на всю территорию. Но она имеет горячую фазу на Донбассе и холодную фазу на всей остальной территории в стране. Холодная фаза − это ненависть друг к другуНа Донбассе гражданский конфликт. Ну, можем сказать и война. Война – это просто более глобально, а это гражданский конфликт… Украинцы с украинцами (воюют – Г. М.)(РоССія – Г. М.) Поддерживает одну часть украинцев. Если бы ее не было − уже давно это бы все закончилось, украинцы помирились бы… Ну, спровоцировала и организовала его (конфлікт – Г. М.) Россия. С одной стороны. А с другой стороны тоже не было все благополучно… Как в Украине гражданская война в 1918 1920 году была… Тоже самое и здесь было», – «bihus»: «Тріумфальне повернення головного фаната ЗЕ, або чого хоче Ігор Коломойський? (інтерв’ю)», 3 травня 2019 року; «А у нас то, что произошло на Донбассе  это что произошло?.. Это внутренний гражданский конфликт… Никем не инспирированный, никакой Россией… Мы говорим, что военные российские присутствуют на Донбассе…, которые поехали в «отпуск» или в «командировку»,  выполнять интернациональный долг… Но у нас основа, шампур этого конфликта,  это внутриукраинский конфликт» (виділено Г. М.), – інтернет-портал «НВ»: «Миллиардер, который смеется. Интервью Игоря Коломойского НВ  первая часть», 4 липня 2019 року; на фоні цієї російської пропаганди з уст Бєні цікаво ознайомитися, що про нього каже його колишній близький соратник Дніпровський міський голова Борис Філатов: а) «Коломойский хочет, чтобы я ему поцеловал рукуКоломойский –продавец воздухаВсе, к чему он прикасался в этом городе (Днепре – Г. М.), превращалось в тлен (виділено Г. М.)Влияние Коломойского значительно преувеличено. Все думают, что он – князь тьмы, который всех дергает за ниточки, как марионеток. Он продавец воздуха, и очень боится, чтобы этот образ не был разрушен» («Страна.ua»: «Филатов: «Коломойский хочет, чтобы я ему поцеловал руку», 16 серпня 2019 року); б) «…я считаю Коломойского абсолютно аморальным человеком (виділено Г. М.)…»… По словам Бориса Филатова, во всех делах Игорь Коломойский преследует только финансовый интерес, пренебрегая даже многолетней дружбой… «В 2014 году и у меня, и у Корбана возникла иллюзия, что человек как-то изменился морально-психологически…
   Если проверить пересечение границ, то «спаситель Украины от Новороссии» просидел половину этого времени в Швейцарии. Он создал большой миф, только во время Иловайска он сидел на яхте где-то в Сен-Тропе, например.
   Мы думали, что он может жить не только деньгами, наживой и пустотой, а может жить какими-то более высокими материями. Но эта иллюзия рассыпалась в тот момент, когда Гену (Корбана, – ред.) Петр Алексеевич (Порошенко, – ред.) бросил за решетку. Коломойский не ударил палец о палец, чтобы его оттуда вытянуть. Более того, он сделал все, чтобы его там оставить. Потому что Корбан был заложником, в то время как Коломойский вместе с Петром Алексеевичем торговались за 25% «1+1» Если он мог кинуть в топку людей, которые с ним шли по жизни 20 лет, я говорю про Корбана, то, о чем можно говорить?!ни одно его слово не стоит ломаного гроша. Это человек, который переступит через любого и пойдет дальше (виділено Г. М.)» («Цензор.Нет»: «Филатов о Коломойском: «Это аморальный человек, и ни одно его слово не стоит ломаного гроша», 10 вересня 2019 року) та готове домовлятися з агресором і окупантом української землі РоССієй: «…Коломойський, якого багато хто вважає найвпливовішою фігурою в Україні за межами уряду, з огляду на його роль покровителя нещодавно обраного Президента Володимира Зеленського, пережив неабияку зміну думки: за його словами, Україні пора відмовитися від Заходу й повернути назад у бік Росії (ознайомившись із моєю працею «Московітскій дружбан – собача людина чи людина-собака, або Homo putinus», можна одразу зрозуміти, куди Бєня хоче повернути Україну – це кинути нашу Батьківщину під ноги Московського Кремля – Г. М.).
   «Вони сильніші в будь-якому випадку. Ми повинні поліпшити наші відносини», – сказав Коломойський, порівнюючи Росію та Україну. «Люди хочуть миру, хорошого життя, вони не хочуть воювати». А ви – Америка – «змушуєте нас воювати, навіть не даючи нам грошей за це» (от мерзотник: українці воюють за свою незалежність і відновлення територіальної цілісності України, оскільки РоССія окупувала частину української території, а він верзе, що це США заставляє «нас воювати» – виділення й примітка Г. М.).
   Його коментарі, як мінімум, частково відображали його зацікавлене розчарування тим, що західні дипломати й Міжнародний валютний фонд (МВФ – Г. М.) покладаються на Президента, щоб запобігти пану Коломойському повернути контроль над банком, вилученим у нього та співвласника у 2016 році на тлі звинувачень у розкраданні декількох мільярдів доларів.
   Але які б не були його мотиви, геополітичні погляди Коломойського мають значення, тому що аналітики і західні дипломати вважають, що він сильно впливає на адміністрацію Зеленського, коміка (виділено Г. М.), телевізійні шоу якого транслювались на каналі Коломойського («1+1» – Г. М.).
   Хоча пан Зеленський продовжує підтримувати тісніші зв'язки із Заходом, він також, здається, готовий безпосередньо взаємодіяти з Росією, на відміну від його попередника…
   Повідомляється, що МВФ затримує фінансування для України частково через занепокоєння, що пан Зеленський не докладає достатньо зусиль для повернення коштів, у розкраданні яких з українського банку Коломойського «Приватбанк», що коштувало уряду в Києві 5,6 мільярда доларів, щоби видертися в 2016 році, звинувачують пана Коломойського…
   «Ви всі не візьмете нас» у Альянс (НАТО – Г. М.), – сказав пан Коломойський в інтерв'ю… «Марно витрачати час на порожні розмови. Тоді як Росія хотіла би привести нас до нового Варшавського договору (Договір про дружбу, співробітництво і взаємну допомогу від 14 травня 1955 року, куди ввійшли європейські держави соціалістічєского лагєря під керівництвом СССР, зі штаб-квартирою в Москві – Г. М.)».
   П’ять років тому пан Коломойський… мав зовсім іншу точку зору…
   Як постійний член єврейської громади України (виділено Г. М.), він протиставився тезі Кремля про те, що новим прозахідним урядом у Києві керують неонацисти.
   2017-го року пан Коломойський покинув Україну й поїхав до Швейцарії та Ізраїлю після того, як уряд під тодішнім Президентом Петром Порошенком забрав «Приватбанк» і звинуватив його в шахрайстві у великому розмірі, яке погрожувало дестабілізувати економіку України. Він повернувся в травні (2019-го року – Г. М.) після обрання пана Зеленського, коміка, чий хіт-ситком («Слуга народу» – Г. М.) про вчителя з добрим серцем, який став Президентом України, з'явився на телеканалі пана Коломойського.
   Пан Коломойський підкреслив, що у нього немає особливої любові до Росії, згадавши Голодомор в 1930-х роках як одну із трагедій, що спіткали Україну через її зв’язки з Москвою (то був цілеспрямований московитський геноцид українських жителів, а не просто трагедія: моя робота «Чи здатні ми бути вдячними?» про нього розповідає – Г. М.). Але він заявив The Times у непристойній дискусії (виділено Г. М.), що Захід провалив Україну, не давши достатньо грошей або не відкривши досить ринків.
   Натомість, за його словами, Сполучені Штати просто використовують Україну, щоби спробувати послабити свого геополітичного конкурента. «Війна проти Росії, – сказав він, – до останнього українця». Відбудова зв'язків із Росією стала необхідною для економічного виживання України, стверджував пан Коломойський. Він вважає, що травма війни пройде. «Дайте їй п'ять, 10 років, і кров буде забута», – сказав Коломойський (пролиту з вини РоССіі невинну кров українців ніхто не забуде – примітка Г. М.)
   За його словами, фінансування з боку Росії може замінити позики МВФ, який наполягає на антикорупційних реформах, що дратують вкорінені бізнес-інтереси в Україні (дратують Ко й подібних до нього, котрі наживаються на українських трудівниках – примітка Г. М.).
   «Ми візьмемо 100 мільярдів доларів у росіян. Я думаю, що вони із задоволенням дали б їх нам сьогодні», – сказав Коломойський. «Який найшвидший спосіб вирішити проблеми та відновити відносини? Тільки гроші» (розписується за всіх українців, але «ми» – це такі, як Бєня, котрі, на щастя, є меншістю в Україні – виділення і примітка Г. М.).
   Для Коломойського ворожнеча до США є особистою. Він каже, що вважає, що є ціллю ФБР (Федеральне бюро розслідувань – Г. М.), котре, як повідомляється, розпочало розслідування фінансових злочинів у його діяльності.
   Фіона Хілл, колишній радник Білого дому з питань Європи та Росії, заявила законодавцям (США – Г. М.), що вона «надзвичайно стурбована» впливом Коломойського на Зеленського. Джордж Кент, вищий чиновник Державного департаменту, заявив, що він сказав пану Зеленському, що його готовність розірвати звязки із паном Коломойським – «тим, хто мав таку погану репутацію» – буде лакмусовим папірцем на його незалежність. Й Вільям Тейлор, виконуючий обов'язки посла в Києві (на той час – Г. М.), заявив, що попередив пана Зеленського: «Він, Коломойський, посилює свій вплив у вашому уряді, що може спричинити вашу невдачу».
   Коломойський відповів: «Якщо вони (американці – Г. М.) будуть мудрувати з нами, ми підемо до Росії» («ми» – це хіба, що власник, на жаль, українського паспорта Бєня, котрому допекло ФБР США за його оборудки, і йому подібні, бо тільки ворог України може говорити про зближення України із її ж найлютішим ненависником-ворогом, з убивцею тисяч її жителів й окупантом частини її території РоССієй, а друг України, український патріот розуміє, що Україна, як незалежна держава, матиме гідне спокійне майбутнє лише ставши членом НАТО та ЄС: всі аргументи на користь даного членства викладені на сторінках моїх досліджень «Це теж нарешті дійшло!» і «Оце «життя», або Інтеграція від інтеграції різниться» – Г. М.).
   «Російські танки будуть розміщуватися поблизу Кракова та Варшави», – сказав він. «Ваше НАТО буде мочити свої штани й купувати памперси» (російські танки будуть знаходитися біля польського кордону тільки у випадку поглинання РоССієй Бєларусі, а мочить свої штани і купує памперси від страху перед НАТО якраз РоССія, бо її бойовий потенціал набагато слабший за НАТОвський – Г. М.)
   Коломойський сказав, що він гарячково розробляє план, як закінчити війну (чи не цей план задобрювання та умиротворення РоССіі авторства Ко – Бориса Шефіра, адже їхні позиції, судячи із наведених вище висловлювань, збігаються, включаючи ретрансляцію російської пропаганди, реалізовує Зе – виділення й примітка Г. М.), але він відмовився розголошувати деталі, оскільки американці «зіпсують це та перешкодять йому».
   Коломойський сказав, що він як і раніше має намір повернути собі право власності на «Приватбанк» або отримати компенсацію (оце нахабний цинік: обібрав українців та й ще хоче за це компенсацію – Г. М.)
   «Якщо я надягаю окуляри і дивлюся на себе, як увесь інший світ, я бачу себе чудовиськом, ляльководом, господарем Зеленського, людиною, що будує апокаліптичні плани», – сказав Коломойський. «Я можу почати робити це по-справжньому» (одна з найпопулярніших американська щоденна газета The New York Times: «A Ukrainian Billionaire Fought Russia. Now Hes Ready to Embrace It/Український мільярдер воював проти Росії. Тепер він готовий прийняти її», 13 листопада 2019 року; переклад Оксани Манчуленко).
                                                        Пін
   Пінчук (єврей, народне прізвисько «Піня»): олігарх – ненове обличчя нової влади Зе, що також, як подейкують, контактує із Зе й теж готове здати, як і Бєня, інтереси українців Москві, про що свідчать мої дослідницькі публікації «Пінчук, ПНХ!» та «Отаке воно «нове» обличчя нової влади Зе?!».
                                                         Ах
   Ахметов (татарин, донецька кличка «РеЛе», «Ботанік», більш широка – «Рінат»): олігарх (мої статті «Або незалежність, або олігархи!» і «А «ми торгуємо»… національною безпекою України?» демонструють, що олігархи шкодять процвітанню Українського народу) – ненове обличчя нової Зе-влади, котре згідно народного поголосу теж має спілкування з тим же Зе (доказ – Financial Times (FT, «Файненшл Таймс», українською означає «Фінансові часи», одна з найкращих впливова щоденна британська газета міжнародних фінансових кіл): «Ukraines oligarchs jostle for influence with President Zelensky/Українські олігархи штовхаються за вплив на Президента Зеленського»; її стислий переклад подано в статті «Як Ахметов зближується із Зеленським – огляд ЗМІ» за 19 лютого 2020 року на веб-сайті «BBC News Україна»: «Автор зауважує, що новини про те, що Рінат Ахметов купив віллу у Франції за 200 мільйонів євро, зовсім не означають, що «мільярдер готується до комфортної пенсії на Середземноморському узбережжі». «…Він намагається стати союзником Президента Володимира Зеленського й одночасно послабити вплив свого давнього суперника»…   
   За словами FT, за допомогою медійної підтримки Зеленського Ахметов пропонує йому «альтернативу олігарху-конкуренту Ігорю Коломойському, який посприяв злету нового українського лідера за допомогою корисного телеефіру»
   Газета вказує, що роботу Володимира Зеленського почали позитивно висвітлювати телеканали Ріната Ахметова «Україна» та «Україна 24». Один з членів владної команди Зеленського описав ставлення каналів олігарха як «дуже гарне до нас» (виділено Г. М.)…»), а раніше було найближчим соратником негідника, роССійского колабораціоніста Януковича (відомий український журналіст про цю ситуацію пише наступне (інтернет-видання «Еспресо»: «Віталій Портников: українці завжди обирають Ахметова», 20 лютого 2020 року): «Стаття у впливовій британській газеті Financial Times, автор якої стверджує, що вплив найбагатшого українського олігарха Ріната Ахметова на найнароднішого українського Президента Володимира Зеленського зростає, – …це також важливий сигнал для українців: вони завжди обирають Ахметова (виділено Г. М.). Після виборів 2004 року, які можна було вважати фатальними для олігарха, він швидко відновив свій вплив і допоміг ренесансу Віктора Януковича й партії регіонів. Після виборів 2010 року він став головним партнером нового Президента… Після виборів 2014 року він досить швидко опинився найважливішим союзником Петра Порошенка. Те, що він стане важливим для  Володимира Зеленського після виборів 2019 року, не було ясно двом людям у цій країні – самому Зеленському та Ігорю Коломойському. Ну й ще виборцям (виділено Г. М.
   В українських президентів просто немає іншого вибору, якщо вони хочуть зберегти владу. Олігархи можуть об'єднати зусилля і допомогти будь-кому прийти до влади – вони довели це й 2010 року, і 2014 року, йуже тим більше 2019 року, коли олігархічний тріумф відбувся в чистому вигляді, без усякої домішки будь-якої політики та ідеології, коли для перемоги потрібно було всього лише знайти артиста, який погодиться грати роль народного месника, «вашого вироку», а потім і глави держави (виділено Г. М.).
   Але прийти до влади – це одне. А як утримати владу? З ким співпрацювати? Ахметов не відрізняється недалекоглядністю Коломойського, готового заради задоволення власних амбіцій – й не завжди грошових – поховати будь-яку компанію, будь-яку владу і, здається, будь-яку державу. Він не настільки залежний від Москви, як група Фірташа. Й він може набагато більше, ніж обережний Пінчук, який вічно коливається між вигодою і репутацією. А з огляду на його роль в економіці, він може більше, ніж вся «велика трійка». Саме тому під час президентських виборів він – принаймні, після виборів 2010 року – завжди займає нейтральну позицію. А потім приходить і показує, що без нього ніяк, а з ним можна вижити. Інші оскаженілі олігархи знову об'єднуються навколо нової фігури, а потім знову приходить Ахметов й вони знову залишаються з носом і знову не розуміють чому. Такі розважливі люди, такі великі гроші й така дитяча наївність!
   З Януковичем він дружив. З Порошенком грав. З огляду на те, що Зеленський не дуже розуміє, де взагалі знаходиться, нова роль Ахметова може виявитися куди більш серйозною, ніж у минулому. Він стане не другом, не партнером, а опорою  (виділено Г. М.). Його конкуренти, звичайно, позбудуться Зеленського – вони це вміють. Але ж Ахметова вони не позбудуться! Для того, щоб позбутися Ахметова, потрібно домогтися деолігархізації економіки. А це точно не те, чого хочуть інші олігархи. Й точно не те, що цікавить українське суспільство, котре, як і народний Президент, не дуже розуміє, де знаходиться (й Зе-владу, схоже, теж не цікавить – виділення та примітка Г. М.).
   Тому українці обиратимуть Ахметова в нових і нових упаковках. Знову й знову. Рінату Леонідовичу всього-то 53 роки. Ще років на 30 його амбіцій точно вистачить»).
   І зрештою українці отримують…
                                                    КоПінАх
   Це верхівка олігархічного кодла, котре паразитує на тілі українського суспільства: можливо Ах й витісняє Ко із першого місця на друге у цій та в загальній формулі, але суті така перестановка не міняє.
   А загалом українці отримують…
                                       КоЗеЄрШефПінАх
   Оце отаке править Україною!
   Українці, ви здуріли, допустивши його до влади і покірно дозволяючи йому їздити по наших спинах?!
   Воно – КоЗеЄрШефПінАх (було байдужим до Євромайдану, тому Аву залишимо поки осторонь, може схаменеться й згадає, за що боролася Революція Гідності, включаючи і його самого, бо колись МВС керував так само начебто всесильний Крава й де він тепер?) – уже сидить нам усім у печінках!
   Українці, скільки ще будемо терпіти знущання над собою?!
   Українці, «нам пора для України жить»!
Переглядів (739) / Коментарі (2)
Додати свій коментар
  Ваше ім'я
  Місце проживання
  Введіть код
 оновити код
 
 
Увага, коментарі не відповідаючі нашим вимогам будуть видалені.
зачекайте ...