ГОЛОВНА | БЛОГИ | ПРО НАС | АРХІВ | ФОТОСЕРВІС | КОНТАКТИ | ВХІД НА САЙТ
Блог Георгія Манчуленка

Народний депутат Україн II, III, IV скликань. Офіцер повітряно - десантних військ в запасі. Заступник начальника експедиції "Україна - Північний полюс - 2000".
02-03-2019 09:14

Що таке життя?

                                                                         Пуритани повинні носити
                                                                  два фігових листки – на очах.
                                                                                      Станіслав Єжи Лец,
                                                                                    польський філософ
 
   Святе Письмо, Буття вказує:
   «1:27. І сотворив Бог людину на свій образ; на Божий образ сотворив її; чоловіком і жінкою сотворив їх.
   1:28. І поблагословив їх Бог, і сказав їм: «Плодіться й розмножуйтеся і наповнюйте землю, оволодійте нею, і пануйте над морськими рибами, і над птаством небесним, і над кожним рухомим живим на землі»…
   2:22. Потім… утворив Господь Бог жінку і привів її до чоловіка…
   2:24. Покине тому чоловік свого батька та матір свою і пристане до жінки своєї, і стануть вони одним тілом.
   2:25. І були вони обоє, чоловік та жінка його, нагі й вони (одне одного) не соромилися».
 
 
   Святе Письмо, Буття далі зазначає:
   «3:16. До жінки промовив: «Помножу вельми терпіння твої та болі вагітности твоєї, в муках родитимеш дітей і тягти буде тебе до твого чоловіка…».
   4:1. І пізнав Адам Єву, жінку свою, і вона завагітніла й породила… та сказала: «Я набула чоловіка з Господньої ласки»…
   4:19. І взяв собі Ламех дві жінки… (так сказано в першій книзі «Буття» Пятикнижжя Старого Завіту, а Ламех був нащадком Каїна – примітка моя)».
   Знайомтеся далі із зображеннями людини – чоловіка й жінки.
 
 
 
 
Зірка принадливого щастя…
 
 
Всі зображення є у вільному доступі в Інтернеті. 
   Що скажете після перегляду фотографій?
   Краса? Так!
   Еротика? Звісно.
   Мистецтво? Так!
   Народна приповідка, можливо не зовсім однозначна, гласить: «Еротика – це мистецтво, порнографія – це життя».
   Життя (моє фотоесе «Нахабство чи доброта?» розповідає про складність життєвої дороги), його продовження неможливі без стосунків чоловіка й жінки (правда, сучасна медицина може це робити без їхньої інтимної, сексуальної близькості, але повністю витіснити стосунки між ними все одно не може). Про них учений Зіґмунд Фройд писав: «Сексуальним відхиленням можна вважати тільки повну відсутність сексу, все інше – справа смаку». А ось що на цю тему 17 вересня 2018 року сказав Папа Римський Франциск групі молоді з Гренобль-В’єненської дієцезії (єпархії) Франції під час розмови із нею (повідомлення прес-служби Ватикану «DISCORSO DEL SANTO PADRE FRANCESCO A UN GRUPPO DI GIOVANI DELLA DIOCESI DI GRENOBLE-VIENNE (FRANCIA)» від 17 вересня 2018 року та «Udienza a un gruppo di giovani della Diocesi di Grenoble-Vienne (17 settembre 2018)» від 18 вересня 2018 року): «Сексуальність, секс – це дар Божий. Ніяких табу. Це дар, який дає Господь: у нього є дві цілі – любити й породжувати життя. Це пристрасна любов, справжня любов завжди така. Любов між чоловіком і жінкою, коли вона пристрасна, веде до вічного життя…   
   Це велич сексуальності… Тому сексуальність повинна жити в цьому вимірі: у любові між чоловіком та жінкою впродовж усього життя… Це правда, що наші… духовні падіння приводять нас до використання сексуальності поза межами любові між чоловіком і жінкою. Це гріхи… Але це не сексуальність любові… й використовується заради розваги…
   Та сексуальність велична: бережіть… свою сексуальну ідентичність і підготуйте її до любові, котра буде супроводжувати вас протягом усього вашого життя» (в моєму матеріалі «Сердечні справи…» можна ознайомитися щодо цього й з позицією священика УПЦ (ПЦУ) – Г. М.).
   Лише ханжі, прикриваючись фальшивою святістю, й пуритани (в переносному значенні: прихильники надзвичайно безмежно строгого, поза всілякими розумними межами, способу життя) можуть засуджувати красу людини (зображену на наведених тут світлинах), створеної Богом, красу людських стосунків між жінкою і чоловіком, як вказує Святе Письмо (дивіться вгорі). Але серед мудрих людей можна почути, що людині ніколи нікому нічого не треба доводити, бо це її особисте життя, а не задача з вищої математики, тим більше ханжам, оскільки всі ми, лише не одночасно, триматимемо звіт перед Господом Богом за пройдений життєвий шлях.
   Ханжі (святенники) – це ті, що вдають із себе святих, насправді не будучи ними.
   Німецький філософ Іммануель Кант недарма казав: «Святенництво – це набожність, позбавлена чесноти».
   Про ханж не менш гостро висловлювався й французький письменник-мораліст Жан де Лабрюйєр: «Святенництво – це благочестя без честі».
   А ще один видатний француз, філософ, математик, фізик Блез Паскаль припечатав: «Найприємніші люди – це праведники, які вважають себе грішниками. Найнеприємніші – це грішники, які вважають себе праведниками».
   Хай би було на землі побільше перших – найприємніших і якомога менше других – найнеприємніших людей: буття стало б набагато приємнішим.
   Та не дивлячись ні на що, життя триває!
   Людське життя продовжується, бо так хоче Бог, володар, повелитель всього сущого, і Святе Письмо, цитоване вище, є тому підтвердженням, а «Господній острах – джерело життя, щоб віддалятися від пасток смерти» (Приповідки 14:27)!
Переглядів (1145) / Коментарі (0)
Додати свій коментар
  Ваше ім'я
  Місце проживання
  Введіть код
 оновити код
 
 
Увага, коментарі не відповідаючі нашим вимогам будуть видалені.
зачекайте ...