ГОЛОВНА | БЛОГИ | ПРО НАС | АРХІВ | ФОТОСЕРВІС | КОНТАКТИ | ВХІД НА САЙТ
Блог Георгія Манчуленка

Народний депутат Україн II, III, IV скликань. Офіцер повітряно - десантних військ в запасі. Заступник начальника експедиції "Україна - Північний полюс - 2000".
13-10-2018 09:56

Дружбани-нєдорослі

Дмітрій Мєдвєдєв і Владімір Путін (праворуч). 
Москва, 22 червня 2017 року.
Фото: Reuters.
   Як бачимо, два московітско-крємльовскіє дружбани-нєдорослі гутарят: Путін «втирає» Мєдвєдєву, схожому, між іншим, ще й на сморчка, напевно про «дружбу» Московії з Україною та «русскій мір» (чим насправді є отой «мір» демонструє моя робота «Вперед – у минуле!»)...
   Так само свого часу Владімір Путін «втирав» Леоніду Кучмі (попередник
Путіна вже покійний Боріс Єльцін, крайній ліворуч у цій єльцінско-путінско-мєдвєдєвской тройкє «богатирєй», теж полюбляв, оскільки не лише московітскіє нєдорослі-коротишкі страждають російським імперсько-загарбницьким комплексом-синдромом, йому «втирати») про московітско-українську «дружбу», але Кучма й без того любив Московію (дивіться мій матеріал «Дружбани!»), тому і «втирати» особливо не треба було.
   Так само обидва россійскіх братана-нєдоросля торочать про подальшу «дружбу» Россіі та України, але насправді ведуть себе по відношенню до нашої батьківської рідної української домівки як цєпниє пси.
   Хай Бог боронить Україну і весь цивілізований світ від таких собачих людей-дружбанів, себто людей-собак – псов поганих!
Переглядів (736) / Коментарі (0)
Додати свій коментар
  Ваше ім'я
  Місце проживання
  Введіть код
 оновити код
 
 
Увага, коментарі не відповідаючі нашим вимогам будуть видалені.
зачекайте ...