На кубку Європи з таеквон-до серед дітей та юніорів у Польщі чернівчанин Дмитро Речкенда став срібним призером змагань (ФОТО)

ЦЕ УСПІХ - ТАК ТРИМАТИ! /

З 9 по 11 червня в Любліні (Польща) відбувся восьмий кубок Європи з таеквон-до серед дітей, кадетів, юніорів та дорослих. У змаганнях взяли участь близько тисячі учасників, які представляли понад сто клубів з 23 країн.

Чернівці представляли два спортсмени, Дімчук Сергій та Речкенда Дмитро клуб“EXTREME TAEKWON-DO CLUB”.

Речкенда Дмитро здобув 2-ге місце на кубку Європи в категорії 36 кг/ 12-14 років.

Спортсмени тренуються під керівництвом Президента федерації таеквон-до Чернівецької області, головного тренера Чернівецької області Сергія Дудчака. Загалом збірна команда України посіла загальнокомандне друге місце!