У Карпатах реально визріває екологічна катастрофа. А Череватий божиться, що Буковині почали менше рубати (ОНОВЛЕНО+ВІДЕО)

ГРЯДЕ БІДА, А ВСІМ ДО ДУПИ... / 


Нові технології, які щоразу удосконалюються, дозволяють по-новому поглянути на світ. Як би не намагалися завзяті бізнесмени приховати наслідки своїх темних злочинних діянь, вони все одно «спливають» і шокують світ. Компанія Google запустила новий сервіс Timelaps, який дозволяє подивитися, як виглядала Земля кілька років тому з космосу.


Про це повідомляє інтернет-видання «Інформат» з посиланням на сайт ZiK.

Тепер можна подивитися, як змінилися ліси Закарпаття, Карпат та Прикарпаття, де влада нвби-то постійно "бореться" з незаконною вирубкою. Варто відзначити, що особливо активно процес триває останні 3 роки.
 

Нагадаємо, що Європа хоче отримати український ліс в обмін на безвізовий режим, який багатьом українцям може і не знадобитися.

 

Просто слів не вистачає. Скажть, за ці екологічні злочини, хоч одного порушника-чиновника чи лісівника посадили до в'язниці? Отож й бо... На це відео спокійно дивитися не можливо. Страх за майбутнє, проймає ганьба і сором... 

 


А тим часом Череватий клянеться-божиться, що на Буковині обсяги рубок головного користування зменшились

«Щодо динаміки обсягів рубок головного користування обласне управління лісового господарства інформує, що обсяги щорічного лісокористування в порядку рубок головного користування (розрахункова лісосіка) для постійних лісокористувачів області встановлені у процесі чергового лісовпорядкування, погоджені обласною державною адміністрацією та обласною радою і затверджені Міністерством охорони навколишнього природного середовища України з урахуванням постійного, рівномірного, невиснажливого лісокористування», - інформує місцеві ЗМІ їхня прес-служба.


 

За останні 15 років зазначені обсяги зменшились із понад 500 до 457,6 тис. куб. м, що забезпечує невиснажливе використання лісосировинних ресурсів області. Щорічно, в середньому, на гектарі вкритої лісом площі приростає 4,4 - 4,6 куб. м деревини, а середній щорічний приріст в цілому по області складає майже 1 млн. куб. м, (при середньому річному обсязі рубок від усіх видів користувань 750-800 тис. куб. м), тобто середній щорічний приріст деревини використовується на 75 – 80 %.

«Слід відмітити, що понад 60 відсотків рубок головного користування – це не суцільні, а рівномірно – поступові рубки, які дають змогу відновлювати ліси шляхом збереження природного поновлення, що є одним з основних критеріїв ведення наближеного до природи лісівництва», - зазначив в.о начальника Чернівецького обласного управління лісового та мисливського господарства Роман Череватий.

 

БукІнфо (с)


 Купити квартиру в Чернівцях
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації