Чиновники через стислі терміни масово подають е-декларації. Нардеп Бурбак задекларував 5 квартир і фірму перевезень дружини

ДЕКЛАРУЮТЬ ВСІ / 

Голова фракції "Народний фронт" Максим Бурбак задекларував 5 квартир, будинок, 2 земельні ділянки та 22 автомобілі. Е-декларація політика розміщена на сайті Єдиного державного реєстру декларацій, пише molbuk.ua.

Відповідно до документа, народний депутат є власником квартири площею 113,4 м.кв. та земельної ділянки площею 1000 м кв. Також йому належить 30% квартири площею 88,5 м кв., ще 30% і 40% якої належать громадянам України Олексію Юрійовичу Бурбаку та Олені Федорівні Бурбак.

Крім того, він задекларував квартиру в Києві площею 100 м кв., яка знаходиться у власності ФОП Н.Кюрджієвої.

У свою чергу, дружина Бурбака володіє квартирою в 106,1 м кв., житловим будинком площею 82,6 м кв., земельною ділянкою в 2474 м кв. та третиною квартири площею 54,7 м кв. (інша частина цієї квартири знаходиться у власності громадянки України Ольги Петрівни Лопатіної).

Керівник фракції "Народного фронту" також володіє легковим автомобілем ВАЗ 2108 (рік випуску - 1990), а от його дружина - легковим автомобілем Mitsubishi Pajero (рік випуску - 2003), 9 вантажними автомобілями й 11 причепами й напівпричепами.
Дружина політика є власницею 100% приватного підприємства "ТБ ЛОГ", яке у грошовому вираженні має вартість у 4 млн грн, 1% - товарна біржа "Буковинська універсальна біржа" з грошовим вираженням у 2 тис. грн та цінними паперами номінальною вартістю 10 тис. грн.

У графі "Доходи" Бурбак зазначив, що минулого року жив лише на заробітну плату, загальна сума якої склала 77 тис. 925 грн, а от його дружина отримала 1 млн 198 тис. 944 грн доходу від відчуження рухомого майна та 52 тис. 150 грн доходу від відчуження цінних паперів і корпоративних прав.

Парламентарій не має рахунків у банках та готівкових коштів, проте дружина політика у банку тримає 1 млн 328 тис. 498 грн, а в готівці - 30 тис. дол. США, 19 тис. євро та 2,5 млн грн.
 
Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) не ухвалюватиме рішення про продовження термінів декларування, попри технічні проблеми системи. Про це заявила на засіданні НАЗК голова агентства Наталія Корчак, повідомляє NEWSru.ua з посиланням на "Європейську правду".

Корчак заявила, що питання про перенесення крайнього терміну агентством не розглядається – він добігає кінця 30 жовтня.

"Для завершення подачі декларації залишилися 4 дня і 4 ночі", - заявила Корчак.

"Предметом нашого обговорення не є питання про перенесення строків подачі декларації", - наголосила вона.

Водночас заступник НАЗК Руслан Радецький наголосив, що до агентства надходить "велика кількість скарг" про неналежне функціонування реєстру електронних декларацій.

Втім, Радецький не вважає, що агентство є відповідальним за виникнення технічних проблем.

"Велика проблема є з ЕЦП (електронний цифровий підпис - ред.). Не з нашої вини, а з вини суб’єктів декларування, які неналежно поставилися до отримання ЕЦП", - наголосив він.

Національне агентство з питань запобігання корупції інформує, що станом на ранок 27 жовтня в систему електронного декларування активів чиновників надійшло близько 52 тис. е-декларацій.

"На сьогодні ми підійшли до цифри в 52 тисячі", - сказав Руслан Радецький під час засідання нацагенства, пише Інтерфакс-Україна.

Він зазначив, що в процесі декларування виникають труднощі, про що свідчить велика кількість скарг від тих, хто намагається подати е-декларацію. Розповідаючи про інтенсивність внесення даних у систему, Радецький повідомив, що 26 жовтня в систему було подано 12 тис. 484 документи (щорічні декларації, декларації перед звільненням та інші), а лише за перші 9 годин четверга в систему було завантажено 2,3 тис. документів, тоді як у попередні дні їхня кількість становила 7-8 тис. на добу.

За словами Радецького, таке навантаження призводить до певних труднощів у роботі системи, але вони усуваються.

Як повідомлялося, вдень 26 жовтня голова НАЗК повідомляла, що сукупно у системі налічувалося майже 42 тис. електронних декларацій. При цьому вона інформувала, що сайт порталу НАЗК не витримує кількості запитів і перевантажений.

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) затвердило запуск реєстру електронних декларацій 1 вересня 2016 року. Відповідно до закону про протидію корупції, у 2016 році розширені електронні декларації мають подати в 60-денний термін після запуску системи е-декларування службові особи, які працюють на відповідальних та особливо відповідальних посадах. Відповідно, е-декларації мають бути подані до 1 листопада 2016 р.

 


 Купити квартиру в Чернівцях
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації