DIM RIA

Депутати-свободівці Кіцманщини першими розпочинають звіт про депутатську діяльність

БЛИЖЧЕ ДО НАРОДУ / 

 

27 березня депутати-свободівці Кіцманського району (фракції в Кіцманській міській та районній радах) розпочинають депутатські звітування перед виборцями про свою діяльність за період роботи після виборів до місцевих рад VII скликання. Також, в рамках заходу, проводитиметься і прийом громадян та розгляд нагальних проблем кіцманчан та мешканців району.

Додаємо, що 8 квітня 2016 року депутатів-свободівці Чернівецької обласної та міської рад також звітуватимуть перед чернівчанами.

Загалом, впродовж березня-квітня, в місцевих радах Чернівецької області, де є депутати від Всеукраїнського об’єднання «Свобода», проводитимуться звіти фракцій та окремих депутатів щодо їх діяльності впродовж перших місяців роботи в місцевих радах.

Захід в Кіцмані відбудеться в приміщенні офісу Кіцманської районної організації за адресою вул. Миколайчука, 2, а також біля свободівських наметів на вулиці.
 
Запрошуємо всіх бажаючих.

Джерело: Прес-служба Чернівецької обласної організації ВО «Свобода» 

Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації