Чернівецька міська рада ухвалила рішення про ліквідацію районних у місті рад (ОНОВЛЕНО)
РАДА ПОРАДИЛАСЯ /
Депутати Чернівецької міської ради сьогодні під час роботи 61-ї сесії ухвалили рішення про ліквідацію районних у місті рад. За таке рішення проголосували 34 обранці.
Обговорення питання ліквідації райрад тривало близько двох годин. До сесійної зали увійшли мешканці Садгірського району, які вимагали не ліквідовувати місцеву райраду з огляду на віддаленість Садгори від центру Чернівців.
Як повідомив секретар міськради Ярослав Кушнірик, у Садгорі найймовірніше замість райради залишать працювати дозвільний центр, який буде приймати усі звернення і заяви від місцевих мешканців, аби їм не доводилося їхати до центру міста. Дозвільний центр працюватиме у приміщенні райвиконкому.
Районні у місті Чернівці ради ще працюватимуть до завершення своїх повноважень, тобто до наступних місцевих виборів.
БукІнфо (с)
Більше новин по темі:
-
У Чернівцях проходить 77-ма чергова сесія міської ради. Поки без скандалів -
У Чернівцях одразу кілька посадовців мерії та комунальних підприємств отримали підозри -
У Чернівцях колишній гуртожиток ЧНУ став домом для 138 переселенців із Маріуполя: частину коштів на реновацію надав уряд Франції -
До 40% витрат покриє грант: Чернівці можуть отримати гроші з Данії на модернізацію тепломереж -
Примиренням у Чернівецькій Ратуші навіть не пахне. Поки колишній мер посилає подалі мера нинішнього... -
У Чернівцях обрали нових директорів шести шкіл і ліцеїв: хто очолить навчальні заклади
