Нардеп Бурбак підтвердив, що Михайлішин на ТРК "Чернівці" брехав про відсутність боргів бізнесмена Чинуша перед міським бюджетом (ДОКУМЕНТИ)

ВЗЯВ ЗА ЯЗИКА / 


Вкотре переконуюсь, що секретарю Чернівецької міської ради Віталію Михайлішину вірити зась. За два з половиною роки свого «керування» містом він стільки напатякав, що я переконався - кожне його слово треба ретельно перевіряти. Причому разом з прокураторою та ішими контролюючими органами. Вважаючи себе очільником(керманичем, деколи міським головою-вибирайте самі до смаку) міста, Віталій Михайлович натомість поводить себе як не дуже поінформована людина. Це як мінімум. Бо для чого тоді було заявляти в прямому ефірі на ТРК «Чернівці» від 29 серпня 2013 року, що ніяких боргів за землю перед містом у його колег- депутатів Чинуша та Чесанова немає. Виявляється є. Якщо він не знає(маю сумнів!!!) або його недолугі заступники прикривають несплату своїх бувших колег, то я наведу яскравий приклад одного з них.

 

Про це повідомляє на своїй сторінці у мережі Facebook народний депутат України Максим Бурбак.


Ще у 2008 році пан Чинуш (ТОВ «Бізнес-центр «Буковинський»)згідно договору купівлі-продажу придбав земельну ділянку площею 0,5935 га за адресою:м.Чернівці, вул. .Головна , 141 за майже 2,5 мільйони гривень, які мав сплатити до бюджету впродовж 30 днів. Але несподівано грянула криза. Почалися хронічні неплатежі в бюджет міста зі сторони покупця. Припустимо , що міська рада пішла на поступки інвестору-покупцю. І почались численні юридичні процедури з обох боків.Все це ви можете від слідкувати у додатках до цього опусу. Але саме головне-державний акт на землю він мав отримати лише після повної сплати всієї суми.
 

Найцікавіші речі стосовно цієї землі розпочалися з приходом нової команди на чолі з Проданом-Михайлішиним. З кожним з зрадників чернівецької громади розраховувались по-різному. Чинушу підписали ще одну полегшену реструктуризацію. Відповідно до нової редакції договору свій борг він буде виплачувати міській раді ще три роки тобто до 2014 року, а державний акт на землю він, до речі, отримав, сплативши лише 10 відсотків від загальної суми боргу перед бюджетом міста, що склало лише 250 тисяч гривень(правда з деякими обмеженнями права розпорядження земельною ділянкою). Цікаво, чи кожному підприємцю йдуть назустріч з такими м’якими умовами? Отак, починали з 30 днів закінчили 6 роками відстрочки.

 

Мабуть, місту не потрібні кошти для вирішення місцевих проблем, інакше як пояснити таке вибіркове ставлення до боржників. На даний момент, як повідомили в прокуратурі, станом на 29 серпня 2013 року (в день славетного звіту очільника перед громадою в ефірі ТРК «Чернівці») «Бізнес-центр «Буковинський» має прострочену заборгованість перед Чернівецькою міською радою в сумі 281 тисяча гривень(це лише прострочка, сума боргу набагато вища).

 

Отже секретар міської ради вкотре обманув людей, заявивши, що боргу немає. Боржник згідно дуже вигідних для нього угод має сплачувати борг щомісяця, але останній платіж був здійснений ще в травні цього року. Тому прокуратуру міста зацікавило, чому міська рада впродовж трьох місяців не вживала ніяких заходів щодо стягнення боргу. Чому чиновники порушили закон і які чинники до цього призвели. Сподіваюсь, прокуратурі Віталій Михайлович навряд чи буде брехати.

 

P.S. Беру на себе тяжку місію допомогти горе-очільнику в наповненні порожнього бюджету міста. Але на відміну від його хибного переконання, що депутати Верховної Ради повинні жебракувати по чиновницьким кабінетам в столиці на користь міського бюджету, я намагатимусь знайти «закопані» або втрачені кошти вдома, відкарбовуючи в його короткій памяті провокативні його ж рішення (часто-густо на межі законності). 

 

БукІнфо (с)


 Купити квартиру в Чернівцях
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації