DIM RIA

Максимюка таки «кинули». Новим в.о. гендиректора «Калинівського ринку» призначено Олександра Карнася (ДОДАНО ВІДЕО КОМЕНТАР МАКСИМЮКА)

ХТО НЕ ВІРИВ? / 

 

У звʼязку із закінченням 25 січня терміну дії попереднього розпорядження про покладання обовʼязків генерального директора Комунального підприємства «Міський торговельний комплекс «Калинівський ринок» на Василя Максимюка його вчора було звільнено від виконання цих обовʼязків. Як повідомляє прес-служба «Калинівського ринку», сьогодні, 26 січня, секретар Чернівецької міської ради, виконуючий обовʼязки Чернівецького міського голови Віталій Михайлішин підписав розпорядження №61-к «Про покладання обовʼязків», яким на посаду в.о. генерального директора Калинівського ринку призначено Олександра Карнася.

Новопризначений керівник ринку пропрацював на цьому підприємстві протягом багатьох років, зокрема, й на посаді першого заступника генерального директора, добре знайомий з усіма реаліями та проблемами ринку.

Департаментом економіки Чернівецької міської ради у звʼязку з цим утворено комісію з прийому-передачі печаток, штампів, документів та матеріальних цінностей КП МТК «Калинівський ринок», яка повинна завершити цю роботу до 2 лютого 2012 року.

Нагадаємо, що Василь Максимюк виконував обов’язки гендиректора МТК «Калинівський ринок» з квітня 2011 року. Тричі оголошувався конкурс на цю посаду, однак комісія так і не змогла обрати найкращу кандидатуру.

Як повідомляв БукІнфо, 24 січня останнє засідання конкурсної комісії щодо обрання генерального директора "Калинівського ринку", як і попередні не відбулося. Чергове засідання комісії за офіційною версією перенесли через хворобу трьох з шести членів конкурсної комісії. Чому так раптово занедужали ці люди – відповідь очевидна. Наше видання припускало, що банально затягувався час, або ж притримувалося місце для «своєї людини». І що цілком зрозуміло, тепер вже колишній в.о. генерального директора "Калинівського ринку", голова Чернівецької міської організації партії «Наша Україна» Василь Максимюк аж ніяк не ця людина. Десь щось не зрослося. Не допомогло, що пан Максимюк сробив своїм кумом пана Михайлішина – який людина підневільна - що накажуть, то і виконає.
 
 
Отже пана Максимюка банально кинули, що і не дивно. Невдовзі ми спробуємо проаналізувати, чому ж так сталося, і які тут виявилися "підводні рифи"...

 

 

 

БукІнфо (с)
 

Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації