DIM RIA

На Буковині укладено меморандум про співпрацю між облдержадміністрацією та обласною організацією чорнобильців

3 листопада, в облдержадміністрації за ініціативи громадських організацій чорнобильців під керівництвом першого заступника голови облдержадміністрації Георгія Галиця відбулася робоча нарада з керівниками головного управління праці та соціального захисту населення та головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області з питань покращення соціального захисту чорнобильців. Тут же було підписано Меморандум про взаємодію та співробітництво між обласною державною адміністрацією та обласною організацією Всеукраїнської громадської організації інвалідів “Союз Чорнобиль України”.
 

Меморандумом передбачено забезпечення соціальних виплат, надання пільг, компенсацій та гарантій у розмірах, передбачених законами України про Державний бюджет на відповідний рік та постановами Кабінету Міністрів України. Крайова виконавча влада при формуванні та уточненні обласного бюджету на наступний рік працюватиме у напрямку збільшення обсягів видатків Обласної комплексної програми підтримки малозабезпечених верств населення “Турбота”, у тому числі в частині надання одноразової грошової допомоги малозабезпеченим з числа постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, підтримки чорнобильських організацій, пільгового забезпечення безкоштовними ліками та зубопротезування чорнобильців.

 

 

За словами Георгія Галиця, на виконання Меморандуму, для подальшої взаємодії та вирішення питань щодо соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи буде створено Консультативну раду із представників органів виконавчої влади та громадських чорнобильських організацій. За його словами, наступного тижня відбудеться засідання Консультативних рад, створених облдержадміністрацією, з поліпшення соціального захисту як чорнобильців, так і афганців.

 

БукІнфо (с)


Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації