"Буковина" перемогла у ветеранському чемпіонаті України

• Спорт
  • 1633
  • 0

На стадіоні «Мальва» відбувся матч півфінальної частини ветеранського чемпіонату України (гравці віком 45 років і старше). Чернівецька «Буковина» зустрічалися з ФК «Мукачеве» (Закарпатська область). Як повідомив БукІнфо граючий тренер нашої команди Іван Гакман, позаторік представники Закарпатської області здобували чемпіонське звання.

У першому таймі гості спромоглися вийти вперед, однак ще до перерви Валерій Королянчук зрівняв результат. У другій половині зустрічі у воротах суперника «розписався» Віктор Мглинець (на фото). Остаточний рахунок гри – 2:1 на користь «Буковини». Матч – відповідь відбудеться 3 жовтня. Сподіваємося, що наші земляки продовжать боротьбу за перемогу в чемпіонаті України.

Склад ветеранської «Буковини»: Іван Павлюк, Віктор Гоголь, Олег Руснак, Юрій Шелепницький, Валерій Сарафінчан, Микола Гафійчук, Дмитро Андріящук, Юрій Гій, Іван Гакман, Віктор Мглинець, Валерій Королянчук, Сергій Шмундяк, Юрій Крафт, Юрій Куріяць, Василь Вишиван, Василь Барабащук, Віктор Якіміді.