ГОЛОВНА | БЛОГИ | ПРО НАС | АРХІВ | ФОТОСЕРВІС | КОНТАКТИ | ВХІД НА САЙТ
Дивись:
 НОВИНИ
 СПОРТ
 ІНТЕРВ'Ю
 ПЕРСОНАЛІЇ
 АНАЛІТИКА
 ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЇ
 КРИМІНАЛ
 ШОУ-БІЗНЕС
 НАУКА
 ІСТОРІЯ
 ПОЛІТИКА
 СКАНДАЛИ
 ЦІКАВИНКИ
 ТЕХНОЛОГІЇ
 БІЗНЕС
 КУЛЬТУРА
 ЗДОРОВ'Я
 НАДЗВИЧАЙНІ СИТУАЦІЇ
 ПРЕС-ОГЛЯД
 ЧЕРНІВЦІ
 ЕКОНОМІКА
 ОСВІТА
 ЕКОЛОГІЯ
 МАС-МЕДІА
 РЕЛІГІЯ
 МІЖНАРОДНІ НОВИНИ
 ПРАВО
 КОРДОН
 ПРЕЗИДЕНТСЬКІ ВИБОРИ
 ПРОТЕСТИ
 НАРОДНІ ТРАДИЦІЇ
 МИСТЕЦТВО
 БЛАГОДІЙНІСТЬ
 ЧЕРВОНА РУТА 2009
 ОБЛАСНА ВЛАДА
 ВІДПОЧИНОК
 АРМІЯ
 ЖИТІЄ МОЄ
 БЛОГИ
 ОЧЕВИДНЕ-НЕЙМОВІРНЕ
АРХIВ
 
новин
веб-конференцiй
опитувань
ПРО НАС
КОНТАКТИ
ПОШУК
 


Новини від Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...
 
 
 

Новини Чернівці та Буковинського краю. Щоденні чернівецькі новини, буковинські новини, новини буковини, прессконференції, анонси, блоги, опитування.

  Перегляд новини  /  ПРЕС-ОГЛЯД   >>> 18 Березня 2011

Олексій Каспрук: «Якщо буде таке потужне збурення, я думаю, що ми будемо ставити питання про розпуск міської ради… Ми завжди готові до виборів»

ПРЕС-ОГЛЯД /

Про дитинство, життєвий шлях та останні події у Чернівецькій міській раді спілкуємося з керівником фракції «Фронт Змін» у Чернівецькій міській раді Олексієм Павловичем Каспруком, з яким ми зустрілися в офісі партії «Фронт Змін».

- Розкажіть коротко про своє дитинство.


- Народився в Чернівцях, закінчив середню школу №15, жив у районі Проспект-Червоноармійська, Канівська. Так рідко зараз замислююся над своїм дитинством у вирі цих всіх подій – і роботи, і всього іншого. Я вважаю, що моє дитинство було щасливим. В дитинстві я був активним хлопчиком з точки зору участі у громадському житті. Брав участь у будь-яких конкурсах, організації усіляких заходів і в школі, і в дворі. Можна сказати, що лідерські якості закладалися ще в дитинстві.

- Де Ви навчалися? Хто Ви за фахом?

- Після школи я поступив до Чернівецького індустріального технікуму, де отримав фах інженера-механіка. Можна сказати, що це наш сімейний навчальний заклад, тому що тітка моя і дядько мій його закінчили, і теща, і дружина, з якою ми там познайомилися. В групі нас було 30 хлопців і жодної дівчини. Після цього пішов працювати. У той час були великі проблеми з працевлаштуванням – 90-ті роки. У нас з групи з 30-ти чоловік тільки троє пішли працювати за фахом, в тому числі і я – завдяки директору Чернівецького хімічного заводу Салюку Василю Петровичу. Він мене прийняв на роботу інженером-механіком, начальником механічної майстерні. Це було цікаво – мені 18 років, закінчив технікум, мене беруть на роботу, головний механік мене проводить у майстерню, там колектив з 8-ми чоловік: наймолодшому –45, найстаршому – 60 років. Кажуть: «Оцей хлопець тепер ваш керівник». Звичайно, весело було: «Це Олексій Павлович, він буде вами керувати!». Було важко: і знань все ж таки не було, люди досвідчені, і характери різні, і дисципліна іноді шкутильгала. Вісімнадцятирічному хлопцю виховувати 50-тирічного робітника дуже важко. Але допомогли старші товариші, і з працівниками були нормальні стосунки. Олексія Павловича не вийшло, Олексійчика теж, а на Павловичі зійшлися. Пізніше, вже будучи працівником Чернівецької міської ради, я брав участь в одній навчальній програмі за сприяння голландського уряду: ми навчалися в основному в Києві, під кінець навчання виїхали в Голландію на декілька днів обмінятися досвідом, подивилися, як там вчать. Звичайно, мені дуже сподобалося.

- Чи пам’ятаєте своє перше кохання, перший поцілунок?

- Звичайно, пам’ятаю. Перше моє кохання – це була моя дружина, вона тільки вступила на перший курс технікуму – їй було 14 років, мені – 16 чи 17. Мені пощастило: моє перше кохання – це моя дружина.

- Розкажіть про свою сім’ю. Діти у Вас є? Якого віку?

- В мене є син, йому зараз 2 роки виповнилося, хороший хлопець. В садочок поки що не ходить, він вдома з мамою. Далі плануємо віддати в садочок, тому що дитина обов’язково має відвідувати садок, тому має бути проведена соціальна адаптація, причому з раннього дитинства. Я думаю, що, можливо, в цьому році ми в якийсь садочок підемо, зараз дружина радиться з подружками, знайомими, який саме, який до вподоби, який ближче, в якому будуть місця…
- Ваш батько протягом 1985-1991 рр. був міським головою Чернівців. Чи вплинуло це на Ваше політичне майбутнє?

- Батька не стало, коли мені було 13 років. Сказати, що це була якась спадковість чи династія, не можна, тому що там дуже важкі були роки: мама залишилась одна, працювала фактично на трьох роботах одночасно. Викладала і в школі, і в кооперативному коледжі, і в торговельно-економічному інституті. Я вчився, у вільний час підробляв на Калинівському ринку – буквально з 13 років, потім робота на заводі, потім підприємництво. Не можу сказати, що це був якийсь покроковий шлях, але в один прекрасний момент, напевно, зрозумів, що мені хочеться щось робити більше, і я почав займатися громадською діяльністю. Мені було 20 років, я прийшов з вулиці як економіст Чернівецького хімічного заводу, тоді виписували газету «Бізнес», в якій вичитав, що є такий Український союз промисловців і підприємців. Прийшов у Чернівецьке районне відділення, спитав, чим я можу бути корисний і як можу взяти участь у роботі громадської організації, яку я пізніше очолив.
- Вас називають представником «золотої молоді». Вам допомогли батьки стати тим, ким Ви є? Чи це Ваша заслуга?

- Я вважаю, що допомогли в першу чергу тими знаннями, тими життєвими принципами, які в мене були вкладені, тому що і мати, і батько – це були люди з великої літери. Крім того, безперечно, я завжди відчував підтримку людей, які їх знали, з повагою до них ставилися. Це, скажімо, єдиний актив, який був вкладений у мене батьками. Тобто якщо молодь золота, то не про фінансові якісь речі має йти мова.

- Як Ви потрапили у політичну партію «Фронт Змін»? Чи були членом або прихильником якоїсь іншої політичної сили?


- Я був рядовим членом політичної Партії промисловців та підприємців. Це було пов’язано, напевно, з тим, що я працював в Союзі промисловців та підприємців. На той час, по-моєму, я вже був виконавчим директором. І створилася політична партія Анатолієм Кінахом. Я до цієї партії вступив. Це був колектив керівників наших підприємств, людей, старших від мене, я їх дуже поважав, дуже вдячний їм за ті поради, які вони мені давали. Я вступив в цю партію, але активною діяльністю в ній не займався. Це був певний політичний досвід, але партія не виправдовувала сподівань тих партійців, які в неї вступили. Але якісь кампанії ми проходили, зокрема місцеву виборчу кампанію за списками.

- За неофіційною інформацією, у Вашій політичній партії процвітає «кумівство». Прокоментуйте.
- Кумівство не має нічого поганого, тому мова не йде про якусь корупцію політичну, що людина займає якусь посаду, тому що в неї є кум. Зрозуміло, що зазвичай куми є однодумцями в своїх політичних поглядах. Це, на мою думку, логічно, що вони можуть вступити в одну політичну силу. Спочатку є професіонал, є єдність поглядів, спочатку є бажання щось зробити, репутація, авторитет, а потім вже все решта.

- «Фронт Змін» позиціонує себе як команда молодих? Скільки у Вас молоді?

- Так, у нас багато молоді. Ми її приваблюємо своїм баченням, своєю працею. Наша партія має дуже широкий діапазон за віком – від 18 років до людей, які вже давно на пенсії, людей літнього віку. Молодь краще за інші вікові категорії розуміє, що далі так жити не можна, і колись наша молодь перестане бути молоддю. Їй потрібно буде працювати в державі і вирішувати питання. Молодь йде до нас тому, що і ми молоді.

- Перед виборами до Вашої партії перебігли люди з неоднозначною репутацією, зокрема Гаєвська, Салагор та інші. Навіщо вони були Вам потрібні, можливо, з метою фінансування?


- Ми були відкриті абсолютно для всіх людей, які хотіли долучитися, підтримати наші ідеї, працювати з нами в команді. В той же час ми намагалися провести якусь селекційну роботу, не допустити людей, які хочуть використати нашу політичну партію. На прикладі Марини Гаєвської, напевно, це не зовсім вдалося. Що стосується інших, то я завжди дотримуюсь думки, що свої принципи, своє бачення не змінюють тільки ідіоти. Міняється світ, міняються люди, змінюються обставини, тому людина завжди має можливість сказати, що це мені не подобається в цій команді, де я сьогодні, я хочу йти в іншу команду, яка подобається більше. Це з точки зору політичної, а з точки зору коли це не є ідейністю, а якимись корисними цілями, це вже абсолютно інше – це вже зрада, зрадництво.

- Як просувається справа щодо виключення з партії «Фронт Змін» Марини Гаєвської, яка зрадила Вас і зараз голосує разом з депутатською більшістю?


- Ми звернулись до ТВК з проханням надати нам підписні листи щодо збору підписів про її відкликання. Була проведена вже певна робота, ми відчуваємо підтримку громадян міста. Коли ці підписні листи будуть нам надані, дуже швидко зберемо необхідну кількість підписів, навіть більше. Але формально ми не дотримуємося там однієї вимоги, на яку посилалося ТВК: ми не запросили її на партійні збори. Ми виходили з того, що вона вже не член партії, вона відкликана, нам її запрошувати не треба. Тому ми зараз це виправимо, проведемо збори, запросимо її офіційно, запросимо, можливо, пресу. Процес триває, і ми доведемо його до кінця. Це гарантовано.

- Які у Вас особисті стосунки з пані Гаєвською?

- У мене немає ніяких особистих стосунків з пані Гаєвською. Вона на мене, напевно, дуже ображена, я так бачу. Вона згадує мене у всіх своїх публічних виступах і непублічних, дозволяє собі речі, які, як мені здається, інтелігентна людина, викладач не повинна собі дозволяти. В мене на неї ніякої образи нема. Вона зрадила команду. У нас спільна думка всіх членів партії і депутатського корпусу міської ради та обласної ради, це вона була куратором Шевченківського району. Оцінка однозначна: вона зрадниця.

- На прес-конференції 1 березня 2011 року Ви заявили, що депутатами Чернівецької міськради керують ззовні. Хто і де, на Вашу думку, пише такий сценарій?


- Мені важко сказати. Дуже часто депутати в міській раді, особливо основних спікерів, можна бачити в ОДА. Вони ходять туди, як на роботу, по декілька разів на день. Їх там можна зустріти. Можливо, там їм щось підказують, можливо, вони самі радяться, можливо, з Києва хтось ними керує. Сказати важко, але те, що ті рішення, які ними приймаються, вони на них не впливають, вони не несуть відповідальності. Це однозначно. Тому що по-іншому я не можу пояснити, коли збираються голови фракцій, домовляються про якісь спільні дії, немає заперечень, але вони виходять, і на другий день чи за півгодини абсолютно по-іншому діють. Це означає, що хтось змінив їхню думку.

- У лютому місяці Ви говорили, що Ваших депутатів викликали на перемовини до губернатора. Зараз вже не запрошують до обласної адміністрації?
- Ні, не запрошують, наскільки мені відомо.

- «У кабінет голови ОДА викликали депутатів міської ради, яким у присутності начальника управління внутрішніх справ погрожували, «наїжджали» на бізнес, зупиняли роботу підприємств, навіть втручалися в особисте життя», – сказав Микола Федорук. Чи були такі «наїзди» на Вас особисто та депутатів Вашої фракції?

- Мені здається, що якщо таке і було, то зазвичай таке можна собі дозволяти проти людей, які не мають стержня і не мають принципів. Якщо людина переконана в своїй правоті, в своїх ідеалах, якщо вона є членом команди, в якій всі пліч-о-пліч стоять, я думаю, що ніхто б собі такого не дозволив. Ми всі чудово розуміємо, що ми б стали всі грудьми на захист будь-кого з наших партійців, якби таким чи іншим чином намагалися б переконати його в неправоті. Викликали деяких депутатів, Михайло Миколайович дуже інтелігентно пробував переконати, що це неправильна позиція, просив подумати.

- Ви позиціонуєте себе як опозиційна політична сила. З якими політичними партіями в міській раді готові співпрацювати?

- Готові працювати з усіма. Тобто ми чітко говоримо про наступне: є питання, які стосуються міського голови, міських фінансів, розвитку територіальної громади, розвитку міста. Ми готові працювати з усіма партіями. Як показує досвід, більшість депутатів у цих питаннях об’єднуються і готові ухвалювати ці рішення конструктивно, з користю для чернівчан, незалежно від політичного кольору. Так було раніше в попередніх скликаннях, так було і на цих сесіях, які відбувалися. Що стосується політичних питань, то ми все ж таки прихильники демократичного розвитку нашої країни, а це само собою передбачає те, що ми не можемо погоджуватися з владою в якихось там речах, які сьогодні відбуваються.

- Ви заявили, що на сесії Чернівецької міської ради 25 січня депутати прийняли Регламент міськради, який суперечить Конституції та законам України. На вашу думку, чи саме прийняття нового Регламенту стало причиною колапсу в Чернівецькій міській раді?

- Причина колапсу, я думаю, вже всім відома, зрозуміла. Мова йде виключно про фінансові інтереси деяких депутатів міської ради – бізнесменів чи людей, чиї фінансові інтереси вони представляють. Це є їхній конфлікт з міським головою, тому що вони розуміють, що якщо Федорук буде сильним і потужним міським головою, то багато речей, які вони хочуть зробити, в них просто не вийде це зробити. І тому Регламент був першим кроком для того, щоб поставити лояльних до них людей на відповідальні керівні посади, щоб міський голова Чернівців був «весільним генералом», а вони вирішували б якісь бізнесові питання. Ви ж бачите, що майже кожен з основних спікерів сьогодні має проблеми – чи то майнові, чи то земельні, чи фінансові. Вони не можуть бути вирішені в умовах протистояння з міським головою.

- Депутати більшості в міській раді звинувачують Вас в тому, що Ви не хочете працювати і покидаєте сесійну залу або взагалі не з’являєтесь. Що Ви на це скажете?


- Не хочеться бути «болванчиком», якщо є незаконне зібрання, сидіти там, гріти вуха: я вважаю, що це не дуже розумно. У кожного є робота, і в тому числі робота депутатська, яка не тільки в сесійній залі відбувається. Це і прийом громадян, і допомога у вирішенні якихось питань, і зустрічі з городянами. Це абсолютно підставне звинувачення, ми жодного разу не дали комусь приводу звинувачувати нас в тому, що ми не хочемо вирішувати якісь господарські чи інші питання, які в межах законодавства розглядає міська рада. Політичне питання, фарси якісь, які відбуваються, прийняття протизаконних рішень – ми в цьому участі не беремо і брати не будемо.

- Який вихід Ви бачите з абсурдної ситуації, яка склалася в Чернівецькій міській раді. Скільки часу може тривати цей безлад?

- Насправді сьогодні я вважаю, що ми стали посміховиськом, тому що ситуація в Чернівецькій міській раді вийшла вже на всеукраїнський рівень. У ВРУ, в адміністрації Президента, у громадських організаціях, в журналістських організаціях за цим спостерігають, і я думаю, що довго це продовжуватись не буде. Виходу з ситуації я сьогодні не бачу, тому що будь-яке рішення, намагання знайти компроміс, який пропонує міський голова чи фракції меншості, абсолютно не сприймаються, йдуть якісь розмови, але все зводиться до того, що більшість говорить чітко про те, що буде так, як ми зробили й сказали. Все, інакше не буде. Це є глухий кут, це є патова ситуація, міська рада не буде працювати в таких умовах. Ще місяць, ще тиждень, ще 2 місяці – і почнеться збурення людей, тому що людям треба вирішувати свої нагальні питання – земельні, всі інші.

- Чи можливі серйозні громадські збурення в Чернівцях у зв’язку з подіями в міськраді?


- Я читав думку фракції «Свобода» і кажу, що в принципі це можливо. Якщо будуть спроби людей, яким громада не довірила чи не довіряє своє майбутнє загарбати, то буде серйозний спротив. Ми готові організувати якісь речі в рамках законодавства, мітинги, пікети і все інше, але тільки мирні. Якщо буде таке потужне збурення, я думаю, що ми будемо ставити питання про розпуск ради, яка не є дієздатною і не може сьогодні працювати й проводити нові вибори. Можливо, це буде через місцевий референдум. Ніхто не дасть сьогодні в країні влаштовувати якісь збурення і безлад. І я не думаю, що це в першу чергу має не сподобатися Президенту, якому і так зараз дістається за всі реформи, а ще виявиться, що він має «отримувати» за деяких бізнесменів.

- 11 березня 2011 року Микола Федорук назвав прізвища кандидатів до складу нового виконавчого комітету міськради – від кожної фракції міськради по два представники. Керівники фракцій заявили про готовність підтримати дані кандидатури. Ви вірите, що даний склад виконкому найближчим часом буде проголосований?


- Не вірю. Я не вірю. Я не бачу, щоб дотримувались домовленості, узгоджені на погоджувальній раді. Я думаю, що як тільки буде поставлене питання щодо персонального складу виконкому, вони одразу почнуть змінювати цей персональний склад, знімати когось неугодного їм, пропонувати угодного, тобто знову гальмувати процес.

- Не виключено, що незабаром можуть відбутися дострокові вибори як Чернівецького міського голови, так і міської ради. Чи готові Ви до них?

- Ми завжди готові до виборів. Ми відчуваємо підтримку, нам люди довірили роботу, і я думаю, що на цих виборах завдяки тій діяльності, яку фракція «Фронт Змін» здійснює в міській раді, люди підтримують нас у наших прагненнях і в діях. Ми готові до виборів, і я думаю, що наш результат буде покращений.

- Чи будете висувати свою кандидатуру на посаду міського голови, адже Ви заявляли: «Не бачу себе мером Чернівців: мене цікавлять трошки інші речі»?

- Вже 10 років я займаюсь громадською і політичною діяльністю. Тим більше, що почав працювати в структурах міської ради, і вороги, і друзі мене настирливо переконують, що в мене немає іншого шляху, як йти шляхом батька, стати Чернівецьким міським головою. Я вважаю, що це дуже велика відповідальність і велика честь для будь-якого чернівчанина , але я на сьогоднішній день готовий підтвердити свої слова, що «мене сьогодні цікавлять трошки інші речі». Моя особиста думка і думка нашої політичної сили про те, що кращого міського голови, ніж Микола Федорук, на сьогоднішній день немає. Ми його завжди готові підтримати в якихось реформах, в змінах на краще, в будь-яких його починаннях. Дай йому, Боже, здоров’я і наснаги.

- Нещодавно у Чернівцях відкрито дитячий садок «Барвінок». Роботи з реконструкції будівлі виконувало комунальне підприємство «Містобуд», керівником якого Ви є. Вам закидають фінансовий інтерес у міській раді, і нібито тому Ви підтримуєте Миколу Федорука. Прокоментуйте це, будь ласка.

- Мій фінансовий інтерес полягає в заробітній платі, яку я отримую як керівник комунального підприємства. На цьому все закінчилося, але це не є каменем спотикання, тому що я людина, яка вже відбулася як керівник. Я маю досвід – комунальне підприємство «Містобуд» – це четверте підприємство, яке я очолюю. Я просто патріот свого міста, я просто чудово бачу, як за ці 4 роки, працюючи радником міського голови 1 рік і 4 роки вже очолюючи комунальне підприємство, проблеми міста я знаю, знаю, як вони вирішуються, розумію, чому вони десь не вирішуються об’єктивно чи суб’єктивно. Тому мені, наприклад, особисто дуже неприємно чути якісь огульні звинувачування від людей, які «палець об палець ніколи не вдарили», щоб щось зробити корисне для людей, але готові критикувати, контролювати і розказувати, що це неправильно все робиться.

- Вам закидають безпрецедентне розкрадання коштів, виділених комунальному підприємству «Містобуд» для реконструкції площі Філармонії і фонтану на ній. Чому фонтан на площі Філармонії не такий, як передбачалося проектом?

- Справа в тому, що є праця багатьох людей, за яку потім доводиться відповідати одному. Я вам скажу так: були закиди, багато хто хотів собі зробити піар на цьому питанні. Те, що пережив я, комунальне підприємство «Містобуд», працівники кожного підприємства – нехай залишиться на совісті тих людей, які паряться і кажуть таку дурню. Я можу сказати тільки одне – щодо цього фонтану була створена депутатська комісія. Нас перевіряли: КРУ, прокуратура, міліція. За результатами перевірки КРУ нам були висунуті якісь звинувачення, які ми скасували в судах. Ми виграли декілька судів. Я як керівник виграв суд у КРУ, і підприємство виграло. Це абсолютно безпідставно. Жодних порушень під час будівництва фонтану не було, тобто були такі незначні порушення, що про них нічого говорити. Були встановлені дерев’яні двері, але потім підприємець, який побудував кафе, встановив металопластикові двері. І нам висунули звинувачення, що ми повинні повернути 600 грн. за двері до бюджету.

- Ви очолюєте місцеве відділення Української спілки промисловців та підприємців. Над чим працюєте? Чи підтримуєте стосунки з Анатолієм Кінахом?

- Працюємо над розвитком. Одне з найважливіших завдань – Податковий кодекс. Багато зауважень фахівців, підприємців, керівників підприємств, членів нашої організації були враховані, узагальнені і знайшли відображення в новому Податковому кодексі. Крім законодавчої ініціативи, займаємось вивченням ситуації, яка відбувається в Україні, налагодженням ділових зв’язків між підприємствами Буковини, інших регіонів та інших країн. Так, підтримую стосунки з Анатолієм Кінахом.

- Ваше життєве кредо?

- Моє життєве кредо – це принцип, відповідно до якого я живу, це слова Великого Кобзаря: «У кожного своя доля і свій шлях широкий». І тому я завжди замислююсь перед тим, як почати когось звинувачувати в чомусь чи засуджувати. Кожна людина свою дорогу і свій шлях обирає сама.

- Ви дуже зайнята людина – керуєте підприємством, а тут ще ці сесії міської ради, погоджувальні ради, робота в комісіях… Що допомагає Вам підтримувати життєвий тонус?

- Родина, в першу чергу, і друзі. Родина, яка завжди мене вибачає і приймає. Прощає те, що я іноді не приділяю достатньо уваги, і друзі, які порадять, допоможуть, підставлять плече.

- Як і де любите відпочивати, якщо випадає така нагода?

- На жаль, таких нагод дуже мало. Багато невикористаних відпусток, і я їх використовую останніх декілька років на іншу роботу, тобто для участі у передвиборчій кампанії чи ще щось. Люблю вибратися на природу з друзями, із сім’єю. Можу, якщо є декілька днів, поїхати на лижах відпочити на якомусь з карпатських курортів. Тобто це активний відпочинок.

- Яким алкогольним напоям віддаєте перевагу? Які страви полюбляєте?

- Я дуже полюбляю українську кухню. Хоча можу смакувати страви різних кухонь, але якщо є вибір, то надаю перевагу українській кухні, а з алкогольних напоїв – пиво.

- Які плани на майбутнє – будете балотуватися в депутати Верховної Ради України, а може, в Президенти?..

- Я думаю, що про президенство не варто говорити – рано. В нас є кандидат від нашої партії в президенти. Його вистачить не на один термін. А що стосується Верховної Ради України, то так, це в принципі логічне продовження. Яким я буду там в списку – в прохідній частині, непрохідній, але однозначно я буду брати участь у парламентських виборах, буду допомагати своїм колегам, які будуть балотуватися за мажоритарними округами. Ми ще не розглядали ці питання, але знаю, що разом в команді будемо працювати для того, щоб якомога більше «фронтовиків» – чесних, порядних, розумних, принципових – зайшли у Верховну Раду.


БукІнфо (с)
Джерело: Тижневик «Буковинська правда»

Фото із сімейного архіву О.Каспрука любязно надане редакцією БП

Переглядів (9122) Коментарів (39) Додати коментар Версія для друку
Інші новини по темі
1. Яценюк звернувся до Зеленського: "Медведчук – загроза нацбезпеці. Дійте!"
2. Арсеній Яценюк: Ціною знищення основ боротьби з корупцією може бути втрата майбутнього
3. Арсеній Яценюк в річницю мільйонного віча на Майдані: Бажаю нам всім завжди пам'ятати про нашу силу і наші перемоги
4. Арсеній Яценюк: Україна має боротися за членство в НАТО. Нехай приклад Грузії протверезить владу
5. Грошей на рахунках держави немає. Найімовірніший сценарій-2021: економічна і політична криза, дострокові вибори, - Арсеній Яценюк
Коментарі
Додати свій коментар
  Ваше ім'я
  Місце проживання
  Введіть код
 оновити код
 
 
Увага, коментарі не відповідаючі нашим вимогам будуть видалені.
зачекайте ...