ГОЛОВНА | БЛОГИ | ПРО НАС | АРХІВ | ФОТОСЕРВІС | КОНТАКТИ | ВХІД НА САЙТ
Дивись:
 НОВИНИ
 СПОРТ
 ІНТЕРВ'Ю
 ПЕРСОНАЛІЇ
 АНАЛІТИКА
 ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЇ
 КРИМІНАЛ
 ШОУ-БІЗНЕС
 НАУКА
 ІСТОРІЯ
 ПОЛІТИКА
 СКАНДАЛИ
 ЦІКАВИНКИ
 ТЕХНОЛОГІЇ
 БІЗНЕС
 КУЛЬТУРА
 ЗДОРОВ'Я
 НАДЗВИЧАЙНІ СИТУАЦІЇ
 ПРЕС-ОГЛЯД
 ЧЕРНІВЦІ
 ЕКОНОМІКА
 ОСВІТА
 ЕКОЛОГІЯ
 МАС-МЕДІА
 РЕЛІГІЯ
 МІЖНАРОДНІ НОВИНИ
 ПРАВО
 КОРДОН
 ПРЕЗИДЕНТСЬКІ ВИБОРИ
 ПРОТЕСТИ
 НАРОДНІ ТРАДИЦІЇ
 МИСТЕЦТВО
 БЛАГОДІЙНІСТЬ
 ЧЕРВОНА РУТА 2009
 ОБЛАСНА ВЛАДА
 ВІДПОЧИНОК
 АРМІЯ
 ЖИТІЄ МОЄ
 БЛОГИ
 ОЧЕВИДНЕ-НЕЙМОВІРНЕ
АРХIВ
 
новин
веб-конференцiй
опитувань
ПРО НАС
КОНТАКТИ
ПОШУК
 


Новини від Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...
 
 
 

Новини Чернівці та Буковинського краю. Щоденні чернівецькі новини, буковинські новини, новини буковини, прессконференції, анонси, блоги, опитування.

  Перегляд новини  /  СКАНДАЛИ   >>> 15 Грудня 2020

Мунтян пояснив чим керувався, коли призначав на посаду певних осіб в обласних лікувальних закладах

СПОВІДЬ ІВАНА /


Голова обласної ради на брифінгу розповів про призначення керівників медичних установ. Іван Мунтян, голова Чернівецької обласної ради, сьогодні, 15 грудня, на брифінгу прокоментував призначення деяких виконуючих обов`язки керівників медичних закладів. Чернівецький онкологічний центр Зокрема, очільник облради пояснив призначення на посаду гендиректора Чернівецького обласного онкологічного центру Ігоря Малишевського, пише ІА АСС.

 

«Коли людина не бере участь у конкурсі, який чітко визначений Законом України про реорганізацію медичної галузі, а потім має претензії – це якось неправильно. На конкурс на посаду гендиректора онкоцентру була одна людина – Ігор Малишевський. То який був вибір у конкурсної комісії?.. – каже Іван Мунтян.

 

- На сьогодні Малишевський працює на відповідній посаді. І поки що немає рішення суду про те, щоб його звільнити з даної посади. Як буде далі – не можемо знати. Вже наступне скликання обласної ради буде це вирішувати».

 

Нагадаємо, 6 серпня обласна рада розглянула питання про призначення 12 з 15 генеральних директорів медзакладів. Серед трьох незатверджених депутатами керівників опинився й Ігор Малишевський. Більшість обранців не підтримали його кандидатуру. Як пояснював тоді депутат обласної ради Олександр Фищук, незатверджені кандидатури не відповідали кваліфікаційним вимогам конкурсу. Зокрема, Ігор Малишевський не мав до цього досвіду роботи на керівних посадах. А також медустанова мала попереднього керівника, з яким з незрозумілих причин розірвали угоду під час реорганізації закладу.

 

Проте, того ж дня, коли відбувалася вищевказана сесія (6 серпня), Ігор Малишевський отримав ухвалу Шевченківського суду Чернівців, згідно з якою служителі Феміди зобов’язали голову Чернівецької облради призначити на посаду гендиректора онкоцентру саме його. За словами колишнього головного лікаря онкоцентру Іллі Тащука, його звільнення суд другої інстанції визнав незаконним. Тож, тепер він чекає на відповідні рішення обласної ради.

 

Своєю чергою, нині в.о. генерального директора онкологічного центру Ігор Малишевський каже, що не чув про апеляцію та продовжує працювати на посаді, згідно з укладеним контрактом.

 

Чернівецька обласна клінічна лікарня

 

Іван Мунтян на брифінгу також зазначив, що всі генеральні директори медичних закладів області призначалися за однаковим порядком. Щоправда, зауважив: 70-80% із них не відповідають необхідному рівню кваліфікації.

 

«Всі лікарі, які призначені на ці посади, призначені за тим же порядком і законно. Але чомусь є така політична гра, що хтось там неугодний і давайте будемо когось там не пропускати і не визнавати конкурс. Якщо іти за цим принципом, то треба всіх головних лікарів, яких обласна рада призначила, звільняти! Ну може не всіх, але 70-80%. Бо є перехідний період для відповідної кваліфікації. І цей перехідний період – включно з 2020 роком. Тобто у цей період закон дозволяє обирати таких людей, і ми практично на всіх рівнях призначили через сесію таких керівників», - каже голова облради.

 

Що стосується в.о. генерального директора Чернівецької обласної клінічної лікарні Сергія Цинтаря, то Іван Мунтян стверджує, що суд ще не завершений. «Суд не завершився. Як тільки буде рішення суду, однозначно його будуть виконувати. Цинтар сьогодні не призначений на посаді, він є виконуючим обов`язки. Тож він по закону має право працювати на цій посаді. Нараз маємо рішення першої інстанції, в якому йдеться тільки про конкурс, що він не відповідає кваліфікації, - зазначив Іван Мунтян. – Може бути ще друга, третя інстанції…».

 

Чернівецький обласний діагностичний центр

 

Прокоментував голова обласної ради і призначення виконуючої обов`язків гендиректора Чернівецького обласного діагностичного центру Наталії Свистун. Нагадуємо, колектив медичної установи нещодавно страйкував з цього приводу.

 

«На жаль, пішов з життя колишній керівник діагностичного центру, тому в.о. керівника, якого я призначив ще 2019 році, просив мене, щоб тільки не бути на цій посаді. Я мав з ним розмову, переконував, просив, хоч у цей перехідний період поки проведеться конкурс, давайте будете виконувати обов`язки. Він дав згоду. А потім знов відмовлявся. Причини я конкретно не знаю, можливо, якісь конфлікти були, - пояснює Іван Мунтян. - На сьогодні є також переможець конкурсу, який буде виконувати обов’язки поки буде прийняте рішення по суті».

 

Нагадаємо, коментуючи ситуацію щодо страйку, попередній в.о. генерального директора центру Борис Гушилик роповів журналістам ІА АСС таке: «Обласною радою призначений новий керівник, навіть не запитавши думки колективу. Мене, як виконуючого обов'язки генерального директора, обласна рада навіть не повідомила, не обгрунтувала моє відсторонення. Нова людина просто прийшла уже з розпорядженням на її призначення в.о. гендиректора».

 

За його словами, після оголошення страйку працівники діагностичного центру прийшли в обласну раду, щоб зустрітися із керівництвом для обговорення цього питання. Проте ніхто до медиків не вийшов. «Наш колектив написав звернення до обласної ради, близько 60 працівників прийшли туди, щоб передати його керівництву ради. Але нам повідомили, що нікого з керівництва немає на місці. Бо стара рада вже не працює, а нова ще не призначена. Ми залишили наше звернення, але як далі буде, не знаємо», - додав колишній керівник діагностичного центру.

Переглядів (2644) Коментарів (8) Додати коментар Версія для друку
Інші новини по темі
1. Іван Мунтян влаштував істерику з погрозами в обласній раді після того, як Олексій Бойко відновив на посаді в.о. гендиректора діагностичного центру Гушилика
2. Мунтян визнав, що на оприлюдненому вчора відео побили саме його. Учасники інциденту плутають дату побиття
3. Мунтян прокоментував кримінальну справу про хабар: "Я доведу свою правоту, бо діяв тільки в інтересах громади області"
4. Голова обласної ради Мунтян об’їхав об’єкти, до будівництва яких долучався особисто, починаючи від 2008 року
5. Підписані угоди про будівництво під’їзних шляхів до КПП «Шепіт» і КПП «Дяківці»
Коментарі
Додати свій коментар
  Ваше ім'я
  Місце проживання
  Введіть код
 оновити код
 
 
Увага, коментарі не відповідаючі нашим вимогам будуть видалені.
зачекайте ...