Як відбуватимуться вибори в громадах та що очікує саботажників децентралізації на Буковині? (ВІДЕО)

ЧАС ЛЕТИТЬ ШВИДКО... /


Місцеві вибори не за горами. Уже восени 2020 року українці знову підуть до дільниць. Проте є імовірність, що парламент вирішить перенести голосування на весну. Чи можливі дочасні місцеві вибори і чи можуть їх провести в містах та селах, які не входять до ОТГ?


Про це дивіться у сюжеті телеканалу ТВА.

 

А тим часом, прем’єр-міністр України Олексій Гончарук провів нараду з представниками Асоціації міст України, - інформує Урядовий портал. Він запевнив, що реформа децентралізації в Україні точно продовжуватиметься.

Під час зустрічі обговорили питання початку та проходження опалювального сезону, залучення іноземних інвестицій в регіони та розподілу субвенцій. Також говорили про проблеми, з якими доводиться стикатися міським головам.

«Від ефективної співпраці Уряду та місцевих органів влади залежить якість життя українців. Для людини не має значення, з якої кишені буде профінансовано вирішення її проблем. Ми з вами в одному човні та маємо разом вирішувати проблеми людей», – сказав Олексій Гончарук.

Він додав, що Уряд відкритий до співпраці, а наради з представниками територіальних громад будуть проводитися постійно. Голова Уряду не виключає створення спеціальної служби підтримки, куди можна буде звернутися не лише з конкретними питаннями, але й з пропозиціями.

«Реформа децентралізації точно продовжуватиметься! І в її рамках громади отримають більше повноважень», – наголосив Прем’єр-міністр.

Олексій Гончарук також поінформував міських голів про стратегічні напрямки роботи Уряду. Зокрема, зараз йде робота над створенням функціональної інфраструктурної мережі по всій Україні.

«Що таке функціональна мережа? Це освітня мережа, медична, безпека, юстиція. У нас в Програмі дій Уряду є чіткі стандарти, які держава гарантуватиме українцям – «швидка» має приїжджати за 10 хвилин в місті, лікар має бути не далі ніж за 7 км у сільській місцевості, кожна дитина має ходити в дитячий садок і так далі. Ми зібрали по міністерствах інформацію по об’єктах, які належать до цих мереж, і нанесли її на інфраструктурну карту. Зараз на ній більше 110 тис. об‘єктів по всій країні. Минулого тижня ми направили карту в області, щоб вони додали всі інфраструктурні об‘єкти, яких не вистачає: в якому районі потрібна школа, в якому садочок, а в якому – лікарня», – сказав Прем‘єр-міністр.

 


 Купити квартиру в Чернівцях
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації