Демакіяж – процедура, про яку має пам’ятати кожна дівчина

БУДЬТЕ КРАСИВИМИ... / 

Зняття макіяжу – важлива процедура, яка допомагає не лише очистити шкіру та підготувати її до сну, а й попередити перші ознаки старіння. Якщо знехтувати засобом для очищення, наступного дня можуть з’явитись висипи на шкірі через забиті пори. Якщо так робити постійно, то згодом з’являться мімічні зморшки та темні кола під очима. Як підібрати засіб для очищення, читайте нижче.


Правила, які має пам’ятати кожна дівчина

  

Перед тим як почати процедуру, запам’ятайте декілька правил:

Знімайте макіяж щодня.
Використовуйте засіб для вашого типу шкіри.
Для очей використовуйте окремий продукт.
Тримайте під рукою додаткові інструменти, такі як ватні диски та палички, виготовлені зі 100% бавовни.
Засоби для зняття косметики відрізняються за способом застосування: мокрі та сухі. Перші потрібно змивати, другі не потребують води. Для демакіяжу водостійких продуктів потрібні спеціальні засоби, на яких вказано, що вони для цього підходять.

 

 

Засоби для зняття макіяжу

 

Міцелярна вода розчиняє макіяж і забруднення, зберігаючи гідроліпідний баланс шкіри. Не сушить епідерміс і не подразнює очі. У її складі відсутній спирт та мило, парабени, силікони та ароматизатори. Натомість є компоненти, які допомагають у догляді за епідермісом. Головний компонент – міцели. Ці часточки утворені з поверхнево-активних речовин при певній концентрації у воді.

 

Вони зменшують подразнення шкіри від засобів для очищення, деактивують небезпечні хімічні речовини та видаляють маленькі часточки жиру. Після застосування міцелярної води залишається відчуття комфорту та сухості, але після демакіяжу потрібно вмитись або протерти обличчя ватним диском змоченим у воді. Великий вибір засобів для догляду за шкірою, у тому числі міцелярної води від різних виробників є за цим посиланням: https://makeup.com.ua/categorys/223763/.

  

Вологі серветки для зняття макіяжу підходять для використання у подорожі. Вони мають декілька плюсів, серед яких компактність та відсутність необхідності у додаткових засобах. Хоча постійно їх використовувати не рекомендується.
 
 

Крем, флюїд та бальзам відрізняються консистенцією, але діють однаково. Жирна основа з’єднується з забрудненням, піниться та витягує косметику. Такі засоби підходять для чутливого, сухого та зневодженого типів епідермісу, завдяки тому, що зволожують. Після використання потрібно протерти обличчя тоніком або спеціальним лосьйоном.

 

Молочко та вершки для демакіяжу – найбільш делікатні продукти, у складі яких відсутні ПАРи (поверхнево-активні речовини), тому підходять для всього обличчя, включаючи зону навколо очей. Оскільки після використання на поверхні залишається плівка, їх не рекомендується застосовувати для жирної та проблемної шкіри.

 

Гідрофільна олія знімає стійке покриття без подразнення очей. Засіб складається з олії та емульгатора. При контакті з водою перетворюється в білу емульсію, яку необхідно змити з обличчя.

 

Звичайна олія для догляду за обличчям теж підходить для зняття макіяжу – просто нанесіть невелику кількість на ватний диск, протріть обличчя та змийте засобом для очищення шкіри. Додатковий плюс – натуральність та зміцнення вій.

  

Двофазові засоби мають два компоненти: масло та воду, які не змішуються через відсутність емульгатора. Перед використанням продукт треба збовтати, нанести на шкіру за допомогою диска та змити гелем чи пінкою для очищення.
 
 

Найчастіші помилки та як їх уникнути

 

Не дивлячись на те, що демакіяж – досить проста процедура, часто дівчата припускаються незначних помилок, які негативно впливають на стан епідермісу. 

 

Використовують воду неправильної температури – для вмивання достатньо 25°С.

 

Не до кінця змивають туш – щоб цього уникнути, потрібно наносити достатньо продукту та протирати шкіру під очима ватною паличкою, змоченою у засобі для зняття косметики.

 

Використовують одну серветку на все обличчя. Так макіяж не зникає, а розмазується по обличчю. Крім того, залишки косметики можуть потрапити в очі та викликати неприємні відчуття.

  

Витирають шкіру рушником. Щоб не розтягувати шкіру, краще прикласти махровий рушник до обличчя, доки він вбере вологу.
 
Не змивають макіяж взагалі. Чому цього робити не треба ми розповіли на початку статті. 

 Купити квартиру в Чернівцях
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації