ГОЛОВНА | БЛОГИ | ПРО НАС | АРХІВ | ФОТОСЕРВІС | КОНТАКТИ | ВХІД НА САЙТ
Дивись:
 НОВИНИ
 СПОРТ
 ІНТЕРВ'Ю
 ПЕРСОНАЛІЇ
 АНАЛІТИКА
 ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЇ
 КРИМІНАЛ
 ШОУ-БІЗНЕС
 НАУКА
 ІСТОРІЯ
 ПОЛІТИКА
 СКАНДАЛИ
 ЦІКАВИНКИ
 ТЕХНОЛОГІЇ
 БІЗНЕС
 КУЛЬТУРА
 ЗДОРОВ'Я
 НАДЗВИЧАЙНІ СИТУАЦІЇ
 ПРЕС-ОГЛЯД
 ЧЕРНІВЦІ
 ЕКОНОМІКА
 ОСВІТА
 ЕКОЛОГІЯ
 МАС-МЕДІА
 РЕЛІГІЯ
 МІЖНАРОДНІ НОВИНИ
 ПРАВО
 КОРДОН
 ПРЕЗИДЕНТСЬКІ ВИБОРИ
 ПРОТЕСТИ
 НАРОДНІ ТРАДИЦІЇ
 МИСТЕЦТВО
 БЛАГОДІЙНІСТЬ
 ЧЕРВОНА РУТА 2009
 ОБЛАСНА ВЛАДА
 ВІДПОЧИНОК
 АРМІЯ
 ЖИТІЄ МОЄ
 БЛОГИ
 ОЧЕВИДНЕ-НЕЙМОВІРНЕ
АРХIВ
 
новин
веб-конференцiй
опитувань
ПРО НАС
КОНТАКТИ
ПОШУК
 


Новини від Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...
 
 
 
Loading...

Новини Чернівці та Буковинського краю. Щоденні чернівецькі новини, буковинські новини, новини буковини, прессконференції, анонси, блоги, опитування.

  Перегляд новини  /  СКАНДАЛИ   >>> 12 Листопада 2010

Cесія "по-заставнівськи". Пікантні подробиці обрання голови районної ради Бойчука (ОНОВЛЕНО)

ФАРС / Чому в Заставні територіальна комісія так оперативно вирішила проводити сесію райради і чи мали місце масові фальсифікації під час місцевих виборів 31 жовтня ? Відповіді на ці питання дасть час, прокуратура та суд, але те як та якими механізмами «опрацьовувалися» заставнівські депутати від «Свободи», «Нашої України» та «Батьківщини» просто неможливо описати, але замовчувати це не можна. Наслідком цих дій є передінфарктні стани кількох депутатів, зокрема й депутата від «Свободи», на якого впродовж останнього тижня неодноразово чинили жорсткий тиск представники районної влади, ще й втягуючи в ці процеси родину свободівця.

Незважаючи на весь цей тиск більшість (35 депутатів з 68 ) у складі депутатів від «Батьківщини», «Свободи», «Нашої України» близько 10 години 10 листопада зібралися на погоджувальну нараду з потребою визначитися, як діяти в цих умовах. Представники «Нашої України» Леонід Гольцов та Сергій Капіцький повідомили, що визнавати депутатські повноваження всіх депутатів, після масової фальсифікації на Заставнівщині передчасно, оскільки ними сьогодні, згідно чинного законодавства, буде подаватися апеляція на рішення Чернівецького суду в Львівіський окружний апеляційний суд.

В своєму короткому виступі на погоджувальній нараді Голова Чернівецької обласної організації ВО «Свобода», депутат Чернівецької обласної ради Віталій Мельничук зазначив, що в ситуації, коли депутатів райради хочуть поставити у формат обслуги теперішньої влади жодним чином недопустимо піддаватися цьому тиску і необхідно зберегти людську гідність та партійну дисципліну. Нам всім необхідно відчути потребу захисту інтересів громади і для цього на Заставнівщині потрібно реалізувати формат більшості відповідно до рішення виборців. Що стосується участі у організаційному засіданні райради то зважаючи на проведення судових процесів, які порушені в зв’язку з фальсифікаціями на Заставнівщині, доцільно від цієї участі відмовитися, і організаційну сесію провести пізніше.

В цих умовах було прийнято рішення, що депутати «Нашої України», «Батьківщини» та ВО «Свобода» вважають за доцільне не брати участі в сьогоднішньому організаційному зібранні Заставнівської райради, а зробити це тоді, коли завершаться всі судові процеси що стосуються фальсифікацій в Заставнівському районі.

Це рішення представники «Батьківщини», «Нашої України» та «Свободи» оприлюднили в залі засідань в присутності решти депутатів районної ради. Далі було складено звернення депутатів Заставнівської ради від ВО «Батьківщина», ВО «Свобода», партії «Наша Україна» (подається нижче) до Президента, Генерального Прокурора, до Служби Безпеки України. Це звернення було оприлюднено на погоджувальній нараді в присутності журналістів.

Близько 12 години представники районної територіальної комісії та районної адміністрації оголосили про те, що районна сесія закрита і наголосили на потребі держслужбовцям та працівникам бюджетних установ повернутися на своє робоче місце. Депутати від «Батьківщини», «Нашої України» та «Свободи» завершили погоджувальну раду і розійшлися відповідно до потреб.

Натомість інші депутати не спішили покидати залу засідань райради. Орієнтовно через 20-30 хв. була розпочата сесія і влада «знайшла» тих хто не витримав нещадного тиску і «змушений» був повернутися в залу засідань.

Таким подвійним фальшуванням була проведена сесія в Заставні і той, хто обраний у такий неприродній спосіб намагатиметься керувати райрадою. Чи надовго?...Джерело: Прес-служба Чернівецької обласної організації ВО «Свобода»

 

Заставнівську райраду на Буковині очолив регіонал Бойчук

 

Перша організаційна сесія Заставнівської районної ради відбулася учора, 10 листопада. У її роботі взяли участь 44 депутати із 68. Відмовилися брати участь у роботі сесії окремі депутати від «Батьківщини», «Свободи» та «Нашої України».

До початку роботи першої організаційної сесії Заставнівської районної ради депутати від ВО «Батьківщина», «Свобода» та «Нашої України» зібралися на погоджувальну раду, де прийняли рішення не брати участь в оголошеному РВК сесійному засіданні, оскільки вважають його проведення до остаточного розгляду судових позовів недоцільним і невмотивованим. Вони скерували звернення до Президента, Генпрокурора та начальника СБУ з вимогою забезпечити дотримання законодавства та припинити тиск на опозиційних депутатів, який застосовує виконавча влада, погрожуючи звільненням з роботи та безпекою сімей. У роботі погоджувальної ради взяв участь депутат новообраної обласної ради, голова облорганізації ВО «Свобода» Віталій Мельничук.

Однак, вже через дві години організаційна сесія Заставнівської районної ради відбулася за участі 44 депутатів із 68. На безальтернативній основі головою районною ради обрано голову РДА Михайла Бойчука, який представляє Партію регіонів. Його кандидатуру підтримали 42 депутати із 44, які брали участь у голосуванні. Заступником голови районної ради обрано керівника Сторожинецької філії Інституту Державної податкової служби України Івана Бурдейного, який представляє «Фронт змін».

На сесії були присутні перший заступник голови ОДА, депутат обласної ради від Партії регіонів Георгій Галиць, депутат обласної ради Михайло Березовський, обраний в одному з мажоритарних округів Заставнівського району від Партії регіонів.

У Заставнівській районній раді 19 депутатів від ВО «Батьківщина», 16 – від Партії регіонів, 14 – від «Нашої України», 13 – від «Фронту Змін», 3 – від «Сильної України», 2 – від «Свободи», 1 – від УСДП.

 

Джерело: ЗІК

 

Михайла Бойчука обрано головою Заставнівської районної ради


Перший заступник голови обласної державної адміністрації Георгій Галиць взяв участь в організаційній сесії Заставнівської районної ради, яка відбулася вчора. Її проведенню намагалися перешкодити місцеві лідери окремих політичних сил, однак, незважаючи на їх спроби заблокувати роботу сесії, новобрані депутати все-таки обрали голову і заступника голови Заставнівської районної ради. Очолив представницький орган Заставніщини представник Партії регіонів Михайло Бойчук. З 44 присутніх депутатів новобраної районної ради за нього віддали свої голоси 42 депутати. Заступником голови районної ради обрано Івана Бурдейного, який представляє “Фронт змін”.

“Ще під час передвиборчої кампанії представники деяких політичних сил звинувачували районну владу у використанні адмінресурсу, натомість колишнє керівництво райради разом з кількома лідерами опозиційних партій впродовж трьох годин намагалися зірвати роботу новообраних депутатів. Виникають питання – хто насправді здійснює тиск, і про яку демократію йдеться в даному випадку?”, – прокоментував ситуацію Георгій Галиць.

 

Джерело: Прес-служба ОДА

 

Буковинська Хроніка зрад 1. Заставна


Чернівецька обласна організація ВО «Свобода» одразу після виборів закликала національно-патріотичні сили Буковини, які пройшли в місцеві ради не допустити «тушкування» депутатів і таким чином створення провладних більшостей. У Заставні представники Фронту Змін в повному складі спільно з регіоналами проголосували за провладну більшість на чолі з регіоналом Михайлом Бойчуком.

До цієї кількості (33 депутати) було «знайдено» ще 11 депутатів від фракцій «Батьківщина» та «Наша Україна», які незважаючи на прийняте рішення на погоджувальній нараді «Нашої України», «Свободи», та «Батьківщини», все таки чомусь «змушені» були повернутися в зал засідань райради. З присутніх 44 депутатів за обрання Головою Бойчука проголосував 41 депутат.

На жаль, маючи номінальну більшість, у 35 голосів, знайшлися депутати «Батьківщини» та «Нашої України», які зрадили своїх виборців.
Подаємо тих депутатів, які на погоджувальній раді твердо обіцяли не йти на цю організаційну сесію райради, але піддалися впливу влади, пішли на сесію та допустили зраду виборців Заставнівського району.

Фракція партії ВО «Батьківщина»

1. Ковалюк Іван Дмитрович, Голова районної організації ВО «Батьківщина», завідуючий оргвідділом Чернівецької обласної ради, обраний по багатомандатному округу;
2. Барабаш Володимир Дмитрович, працівник страхової кампанії «Провідна», обраний по Товтрівському одномандатному округу;
3. Мартинюк Світлана Василівна, директор Заставнівської гімназії, обрана по багатомандатному округу;
4. Фуштей Ілля Дмитрович, вчитель Горошівецької НВК, обраний по Горошівецькому одномандатному округу;
5. Манилик Марія Онуфріївна, приватний підприємець, обрана по Дорошівецькому одномандатному округу;
6. Лужна Галина Онуфріївна, працівник Митківського ФАП, обрана по Митківському одномандатному округу;
7. Бабин Сергій Георгієвич, працівник Чернівецької обласної лікарні, обраний по Чуньківському одномандатному округу;
8. Верстюк Тетяна Іванівна, вчитель Вікнянської ЗОШ, обраний по Вікнянському одномандатному округу;


Фракція партії «Наша Україна»

9. Ткачук Дмитро Іванович, працює в Заставнівській районній лікарні, обраний по багатомандатному округу;
10. Приймак Іван Дмитрович, працює в Пенсійному фонді України в м. Чернівці, обраний по Бабинському одномандатному округу;
11. Фалібога Василь Дмитрович, начальник відділу апарату Заставнівської районної державної адміністрації.


Джерело: Прес-служба Чернівецької обласної організації ВО «Свобода»

Переглядів (5337) Коментарів (70) Додати коментар Версія для друку
Інші новини по темі
1. Депутати міськради не готові добровільно об'єднувати Чернівці, Чорнівку й Топорівці в спільну громаду
2. Справу Ростислава Білика щодо ймовірного підкупу виборців знову перенесли
3. Спершу реформи - потім вибори. В Асоціації міст України позитивно оцінюють позицію Офісу Президента
4. Зеленський про місцеві вибори: "Не розслабляйтеся"
5. У команді Зеленського допустили проведення дострокових місцевих виборів (ВІДЕО)
Коментарі
Додати свій коментар
  Ваше ім'я
  Місце проживання
  Введіть код
 оновити код
 
 
Увага, коментарі не відповідаючі нашим вимогам будуть видалені.
зачекайте ...