ГОЛОВНА | БЛОГИ | ПРО НАС | АРХІВ | ФОТОСЕРВІС | КОНТАКТИ | ВХІД НА САЙТ
Дивись:
 НОВИНИ
 СПОРТ
 ІНТЕРВ'Ю
 ПЕРСОНАЛІЇ
 АНАЛІТИКА
 ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЇ
 КРИМІНАЛ
 ШОУ-БІЗНЕС
 НАУКА
 ІСТОРІЯ
 ПОЛІТИКА
 СКАНДАЛИ
 ЦІКАВИНКИ
 ТЕХНОЛОГІЇ
 БІЗНЕС
 КУЛЬТУРА
 ЗДОРОВ'Я
 НАДЗВИЧАЙНІ СИТУАЦІЇ
 ПРЕС-ОГЛЯД
 ЧЕРНІВЦІ
 ЕКОНОМІКА
 ОСВІТА
 ЕКОЛОГІЯ
 МАС-МЕДІА
 РЕЛІГІЯ
 МІЖНАРОДНІ НОВИНИ
 ПРАВО
 КОРДОН
 ПРЕЗИДЕНТСЬКІ ВИБОРИ
 ПРОТЕСТИ
 НАРОДНІ ТРАДИЦІЇ
 МИСТЕЦТВО
 БЛАГОДІЙНІСТЬ
 ЧЕРВОНА РУТА 2009
 ОБЛАСНА ВЛАДА
 ВІДПОЧИНОК
 АРМІЯ
 ЖИТІЄ МОЄ
 БЛОГИ
 ОЧЕВИДНЕ-НЕЙМОВІРНЕ
АРХIВ
 
новин
веб-конференцiй
опитувань
ПРО НАС
КОНТАКТИ
ПОШУК
 


Новини від Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...
 
 
 

Новини Чернівці та Буковинського краю. Щоденні чернівецькі новини, буковинські новини, новини буковини, прессконференції, анонси, блоги, опитування.

  Перегляд новини  /  ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЇ   >>> 14 Жовтня 2010

Василь Забродський: «Я би посадив у тюрму кількох чиновників міської ради. Називаю…»

+ Фоторепортаж
ПАШЛА ЖАРА... / Стенограма прес-конференції кандидата на посаду міського голови Василя Забродського від 11 жовтня 2010 року.

Василь Забродський:

- Шановні друзі, ми вас запросили повідомити про те, що ми не просто йдемо на вибори, ми йдемо перемагати. Команда Забродського від Республіканської партії України - №3 у всіх виборчих бюлетенях до міської, обласної і районних рад по м. Чернівці йде перемагати. Почну з того, чому Республіканська партія, чому Команда Забродського.

В першу чергу зазначу, що ми готувались до виборів за правилами гри, які були на попередніх виборах, ми готували Блок Забродського, але на жаль, діюче законодавство не передбачає блоків, тому Команда Забродського йде від Республіканської партії України. Чому саме ця партія? По-перше ця партія не має негативного іміджу, по-друге ця партія входила в Блок „Не так!”, від якого і я, і Уляна Іванівна (ред. - Легусова) були обрані 5 років тому депутатами міської ради.

І головне – це порядні люди, одразу представляю Миколу Дмитровича Бузинського, він є головою обласної організації Республіканської партії України і очолює виборчий список до обласної ради від Команди Забродського. Одразу представлю присутніх кандидатів: Світлана Миколаївна Максименко, кандидат у депутати міської ради, керівник будинкового комітету, останні два роки досить активно ми співпрацюємо по вирішенню тих чи інших питань у будинках, які вона представляє. До речі, вона очолює і квартальний комітет. Далі, Сергій Іванович Струк - активний учасник команди Забродського, вже 11 років ми співпрацюємо, двічі балотувався по мажоритарці, востаннє програв 10 чи 12 голосів. Його будинок на Бульварі Героїв Сталінграду, 19 можна ставити у приклад: як вони за власні кошти ремонтують під’їзди, замінюють освітлення в під’їзді і багато іншого.

Микола Ярославович Борець балотується до міської ради, це людина, на яку я можу покластися в будь-яких питаннях, чесний, порядний, відповідальний. Дарій Руслан Васильович – це права рука Команди Забродського в Садгірському районі. Нема питання в Садгірському районі, якого б він не знав. Останні три роки він Садгору обійшов вздовж і впоперек. Якби ми були партією, він би однозначно був головою районної організації, але ми не партія і в цьому наша головна відмінність.

Уляна Іванівна Легусова – депутат міської ради, член Команди Забродського вже 5 років, бо ми саме стільки часу в міській раді пліч-о-пліч працюємо. Списки у нас складено досить демократично, як і у всіх інших партіях, в нашій команді позапартійних є як підприємці, так і держслужбовці, і лікарі, освітяни, студенти, пенсіонери.

У нас більше 100 чоловік в команді і вони представляють все верстви населення. Середній вік команди 36 років, іншими словами, ми справді команда, яка нічим не поступається командам молодих реформаторів чи інших лідерів. Випереджаючи питання, чому я балотуюся на міського голову, відповідаю: два місяці тому, коли було прийнято Закон про вибори до місцевих рад, і журналіст з газети „Молодий буковинець” зателефонувала і запитала, чи буду я балотуватись з такими змінами і законодавстві, я відповів, оскільки новий закон не передбачає участі у виборах позапартійних кандидатів, то, напевне, я закінчу з політичною кар’єрою. Після цього декілька інтернет-сайтів розмістили інформацію, що я не буду балотуватись взагалі. Я не опротестовував цю інформацію, мені було цікаво подивитись і послухати, що будуть казати з цього приводу люди. Люди казали, що Василь Іванович, ви не праві, ви повинні йти на вибори, і на мера в тому числі. Саме тому я, згідно діючого законодавства, як тільки це стало можливим, Республіканська партія України мене висунула у кандидати і на депутата, і на посаду міського голови.

Микола Бузинський:

- Якщо дозволите, я зроблю таку невелику ремарку. Найперше, що я хочу сказати, ми маємо з досвіду попередніх виборів результат: жодного питання про імперативний мандат, про спроби стримування чи маніпулювання депутатами через вплив партійної організації позитивного результату не дали. Тому виходячи з того, що наша обласна організація Республіканської партії України ці роки фактично працювала автономно. По-друге, ми бачимо ті проблеми, які на сьогоднішній день накопичилися в соціальному, економічному, політичному аспекті, це та ситуація, коли вік учасників Команди Забродського поєднують молоду енергію, досвід, набутий життям, якимись політичними баталіями, вирішенням якихось конкретних питань і розумінням ситуації, що минуло 20 років і держава замість поступу вперед поволі скочується назад. І мене особисто дуже сильно болить, коли молоді люди залишають країну і їдуть шукати щастя десь далі.

Останнім часом ми багато спілкувалися з приводу того, що ми хочемо робити, і мені дуже подобається теза, яка останнім часом все частіше починає звучати у наших найближчих сусідів, я маю на увазі Польщу, Чехію, Словаччину: так зване поняття малого патріотизму. Ми бачимо, що багато питань на рівні Верховної Ради, на жаль, буксують, натомість напевне, настав час, коли на регіональному рівні пора ставити питання про вирішення того, без чого ми далі не зможемо йти. Буквально кілька прикладів: багато років підряд ми говоримо про створення нових робочих місць. Нові робочі місця можуть з’явитися тоді, коли ми будемо створювати нові підприємства, а це можливо тоді, коли ми дамо можливість підприємцю це робити, коли він буде працювати відкрито, щоб він був зацікавлений займатися цим бізнесом і мати хоч якісь преференції. На жаль, в жодному з цих аспектів, ми на сьогоднішній день цього не маємо.

Саме тому Команда позапартійних, що ми не ставили мету як партійна організація створення якихось важелів чи обмежувачів для тих, з ким співпадають наші погляди на життя, це навіть не політичні погляди, а прагнення покращити наше життя. Якщо ці роки, не будучи зв’язаними якимись письмовими чи іншими зобов’язаннями, ми працювали в одному напрямку, я думаю, що сьогодні, коли ми формалізуємо якимось чином ці стосунки, настав момент об’єднання зусиль і ми думаємо, що ті, хто пройде у міську, обласну і районні ради, ми будемо об’єднувати наші зусилля. І мене особисто знаєте, амбіції обласного керівника партії менше приваблюють, ніж бренд Команди Забродського, молодих, але вже досвідчених людей, які прагнуть щось змінити. Ось тому, власне ми і прийняли таке рішення.

Сергій Зарайський, УНІАН

- Хотів би уточнити, ви свого часу були в «Єдиному центрі», а тепер знову тут?

Микола Бузинський:

- Так, був такий період, абсолютно ніякого секрету немає. Ви знаєте, що понад 10 років я професійно як політтехнолог беру участь у виборах, початок 2000р., це вибори за Єдину Україну і т.д. І коли створився ЄЦ, я був не на політичній посаді, я працював у секретаріаті міської організації і зважаючи на ті обставини, що тоді склалися, мені було цікаво це робити. Вертаючись до теми Республіканської партії України, то я її не полишав. Республіканська партія - це не є міф, спеціально відроджений під ці вибори. На 2006 рік, практично за один рік, з нуля, РПУ налічувала біля 4000 членів партії. І якби не команда нашого керівника після виборів, не займатися судовими розборками по результатам тих виборам, які відбулись, я думаю, що наші представники мали б всі підстави говорити про те, що і в обласній раді теж були б. Тому я не бачу нічого поганого в тому, що я співпрацював з людьми, з якими довелося певний час виконувати організаційну роботу, вона є корисною. І я дозволю собі таку думку: зрештою, не настільки важливо, яку саме політичну силу представляє та чи інша людина, важливо те, з чим вона йде до виборця і з чим вона піде далі, якщо виборці довірять їй свої голоси. Тому, власне кажучи, ми сьогодні разом.

Сергій Зарайський, УНІАН

- Василь Іванович, ваша донька Юлія під №2 у списку до обласної ради. Вона стала політиком?

Василь Забродський:

- Вона як 10% нашого списку, студентка, яка вчиться на останньому курсі. Через три місяці вона закінчить інститут і як правовик з міжнародних питань повернеться в місто, і буде працювати по вирішенню тих проблем, які є в місті і в області. Я не бачу в цьому нічого поганого, бо людина, якій я найбільше можу довіряти – це, в першу чергу, моя донька.

Сергій Зарайський, УНІАН

- На яку з рад ви найбільше робите акцент?

Василь Забродський:

- Ми будемо у всіх радах: і в обласній, і в міській, і в районних. І на виборах мера я також переможу. Немає шансів у Сеничака - технічного кандидата М.Федорука, перемогти на цих виборах. І хоч зараз на всіх сайтах він уже президент України, а не тільки мер Чернівців, будучи 5 років депутатом обласної ради, він жодного разу не прийшов на сесію міської ради, жодного разу не підняв питання як депутат облради, хоча по статусу він має набагато більше повноважень, ніж депутат міської ради. Він жодного разу це не зробив.

Я не знаю, скільки чернівчан він прийняв, і скільки вирішив проблем конкретних людей, але щоб зараз говорити, що це наша сила, то треба було 5 років показувати що ти сила. Він 5 років тому зайняв друге місце, то працюй, готуйся до наступних, а то як «Пилип з конопель» вискочив і зараз намагається довести, що він кращий.

Те, що він технічний кандидат Миколи Трохимовича, не маю сумнівів, бо таку кількість бігбордів у місті, яку має ЄЦ-Сеничак, не має жодна політична сила. Це можливо тільки за сприяння влади. Я не зміг їх отримати, та навіть більше: навіть на розміщення листівок у громадському транспорті, нам прямим текстом сказали: з мерії прийшла вказівка ніякої політичної реклами в громадському транспорті не розміщати.

Сергій Зарайський, УНІАН:


- Назвіть 5 основних претензій, які ви маєте до діючого мера


Василь Забродський:

- Мені не вистачить усі претензії до діючої влади вкласти у п’ятірку. Найперше – це те, що навколо діючого мера створилося коло чиновників, які жирують на всіх проблемах. Як депутат міської ради, коли я буду обраний, я запропоную скоротити кількість заступників міського голови до 2, це максимум. Зараз кожен заступник міського голови отримує зарплату по 10 – 15 тисяч гривень у місяць, згідно Постанови Кабміну від 30 червня 2005 року, яку підписала Тимошенко, згідно цієї постанови заступник міського голови має зарплату на рівні заступника міністра.

Друге: я поверну міській територіальній громаді вкрадене підприємство видавництво „Місто”. Я вважаю, що воно вкрадене, більше того, не хочу проводити прямих паралелей, але воно зараз є власністю Кіндія. Кіндій – це голова обласної організації партії «Єдність», яка висунула Федорука на мера. Так от, спочатку це було комунальне підприємство, воно у всіх довідниках міської ради є комунальним, а насправді є приватним підприємством Кіндія. За минулий рік тільки один виконком замовив поліграфічної продукції у цього підприємства на чверть мільйона гривень. Мені цікаво, чий це зіс-пресдедатель, чиї інтереси він представляє?

Мені вдалося тільки за цей рік зекономити порядка 1,5 мільйона гривень міського бюджету, це якщо ми почали говорити про гроші. За моєю ініціативою була продана на аукціоні земельна ділянка на Федьковича, 52, де будується будинок - це 1,2 млн. грн. За моєю ініціативою була продана на аукціоні земельна ділянка на Московської Олімпіади, 3-А, 22 сотки, які забрали у МВС, колись вони отримали, я ініціював, щоб її повернули місту і продали з аукціону – це ще мільйон двісті тисяч.

За моєю ініціативою в бюджет повернулися кошти, які передбачалися на виготовлення програми „Три запитання мерові” – це 180 тисяч гривень на рік. Коли ми сіли, чітко прорахували, виявилось, що цих коштів не потрібно було. До речі, зі 180 тисяч гривень 85 тисяч були на зарплату Кіндія. За моєю ініціативою було зекономлено для бюджету 160 тис. грн, які йшли на підтримку українського кіно. Кіно українського, на жаль, не існує в тому вигляді, в якому воно повинно бути, але ці гроші передбачалися як дотація кінотеатрам ім. Миколайчука та „Чернівці”.

Коли ці гроші перестали надходити, кінотеатр Миколайчука взагалі перестав існувати як кінотеатр, бо вони жили тільки на дотаціях. Я говорю про ті речі, які чітко розумію, а не тому, що я є власником ще одного кінотеатру. Всі кінотеатри міста потрібно було ще давно виставити на конкурс і приватники би вкладали кошти у розвиток кінотеатрів, а не дотувати їх з бюджету.

Далі, що би я зробив, я б посадив у тюрму кілька чиновників міської ради, зокрема тих, які відповідали за ремонт вул. Комунальників. Нагадаю вам, що ця вулиця була відремонтована за 2,5 млн. грн. у 2006 р. Коли минулого року провели перевірки ремонту цієї вулиці, то виявилось, що замість 25 см „подушки” є лише 12 см, замість 12 см асфальту його тільки 2 см. Іншими словами, гроші вкрали. Роботи виконувала фірма ПМК-76, яку очолює Каглянчук, діючий депутат міської ради. Але він там був підрядником, роботи виконувала ще якась фірма субпідрядник, і куди ці відкати пішли – нікому невідомо, але можна здогадитися.

Я би звільнив Бабчука, який рік тому, якби не міські депутати, які підняли на тендері питання, то в бюджету би вкрали 5 млн. грн., бо було піднято пропозицію про добудову другої нитки газогону, і там ці гроші просто хотіли вкрасти на рівному місті. Закінчилось все тим, що комісія це виявила, всі ці недоліки, подала запит до МВС і на цьому все заглохло, а треба було звільнити Бабчука, який сказав, що „я не знав, я переплутав”.

Вадим ПЕЛЕХ, Національне радіо:

- Коли з’явилася інформація про вашу неучасть у виборах мера, йшлося й про те, що діючий міський голова тисне на ваш бізнес. Чи це правда?

Василь Забродський:

- Є факт, коли ми подали заявку на викуп приміщення кінотеатру, перша експертна оцінка становила 4 з лишнім мільйонів гривень, і когось ця ціна не влаштувала. І протягом чотирьох місяців було виготволено в екстренному порядку паспорт будівлі, яка має місцеве історичне значення. Єдина будівля в Чернівцях, яка має такий паспорт – це наш кінотеатр. Єдине приміщення, яке оцінювалось при приватизації, як історична пам’ятка архітектури місцевого значення – це кінотеатр ім. О.Кобилянської. І нам встановили ціну у 9 з лишнім мільйонів. Купувати ми по ній, звісно, не будемо, ми звернулися до департаменту економіки, отримаємо цю оцінку офіційно і подамо у суд і відмінимо рішення про 9,5 млн. грн. по одній простій причині: коли виготовляли паспорт пам’ятки архітектури і оцінювали це приміщення як таку пам’ятку, не врахували те, що кінотеатр був перебудований у 1955 році і все, що стосується залу і допоміжних приміщень – їх взагалі не було, коли це була пам’ятка. І друге - 200 метрів з тих 1200, які ми сьогодні орендуємо, їх взагалі не було, ми їх самі побудували під час реконструкції у 2003 році. Тому це дурість, викуповувати свої 200 метрів по 1000 доларів. Тому ми через суд намагатимемося це відмінити і викупимо по тій ціні, яка була першою.

Ірина Вишневська, «Україна молода», прес-служба міської ради:


- Щодо заступників міського голови, ви переконані у своїх словах?

Василь Забродський:

- Так, я виступив дуже різко, і, можливо, в деяких нюансах помилився, зекономив би не мільйон, а півмільйона. Але в нас є заступник міського голови пан Прокопець Є.Д., начальник фінуправління, який має ліміт пального у місяць 2000 км, секретар міської ради – Єремічук Т.М, на 1250 км, а заступник директора департаменту ЖКГ Кушнірик Я.Д. – 1500 км. А тепер поясніть мені, будь ласка, куди їздить начальник фінуправління за місяць, де він 2000 км наїжджає? Коли я це питання неодноразово піднімав на сесіях, то міський голова навіть підколював мене, що ось, навіть кілометри рахують. Якщо перевести ці кілометри, то мерія на бензині спалює півмільйона гривень у рік, всі автомобілі. То якщо нормально переділити і всім цей ліміт зменшити хоча б на 500 км кожному, то це буде 125 тис. грн. Я думаю, що це також необхідні гроші для бюджету, тим більше, в кризовий період. І таких напрямків можна пошукати. Департамент економіки: тут 5 років не зменшується штатний розклад, кількісний. У 10 разів стало менше об’єктів приватизації і майже не змінилася кількість об’єктів, які здаються в оренду. Тим не менше, штатний розклад не змінюється. Чому б його не скоротити як мінімум вполовину, повірте, там є кого скорочувати і таким чином економити бюджетні кошти.

Юрій Чорней, „Доба”:

- Василь Іванович, питання щодо вашої відкритості. От „Опора” повідомила, що ви не пустили їхнього представника на конференцію партії. Це тривожний сигнал, вам не здається? І друге питання – рік чи два тому у пресі пройшла хвиля, що ваша антенне облучає 22 школу. Чим закінчилася ця історія?

Василь Забродський:
- Перше: я на конференції Республіканської партії був як запрошений, а не як учасник конференції. У мене запитали консультацію: чи є документ, який показав молодий чоловік, посвідченням журналіста. Я сказав, що це не є посвідченням журналіста, бо на печатці „ГМ „Опора”, а не засіб масової інформації. Це все, що я тоді сказав. А рішення приймалося партійною організацією.

Микола Бузинський:

- Давайте я відповім. Шановні колеги, навряд чи хтось знайде хоч один аргумент, щоб сказати про мою нелояльність до журналістів, тим паче, що я є членом Спілки журналістів вже дуже довгий час. Але я, як голова Республіканської партії України, проводячи цю конференцію, розмовляв з паном з „Опори”, і я радий, що він зараз присутній. Я хочу, щоб ми розуміли одну річ: якщо ми поважаємо закон, то він має бути однаковий для всіх: і для президента, і для губернатора, і для двірника, і для журналіста, і для прокурора і так далі. Якщо навіть з дуже таких добрих намірів порушується закон, то це призводить до недобрих наслідків. Тому я особисто поговорив з колегою з „Опори”, і мені здалося, що ми один одного зрозуміли. Що стосується коментарів, я читав його і сказав би так, що тривога є там, де закривають інформацію або де чиняться речі незаконні. Якщо би ті, хто писав цю інформацію, прийшли до мене, то мали б можливість отримати інформацію з перших рук.

Василь Забродський:


- Що стосується 22 школи, то тоді працювала комісія, приїхали фахівці з Києва з сучасним обладнанням, які зробили дослідження і підтвердили, що наша антена ніякого впливу на той фон не мала. І комісія завершила свою роботу фактично нічим. Мер тоді, до речі обіцяв, що ми таке обладнання купимо і воно буде у нашій СЕС, не знаю правда, купили чи ні. Але факт той, що вони приїхали, поміряли і підтвердили, що антена радіо-сіті не має жодного стосунку до того фону над школою. І відносно свбоди слова, ну я не знаю, хто ще може бути більш вільним, ніж я і завжди говорити те, що думаю. І те, що надрукували, – молодці хлопці, так і друкуйте. Єдине що, уточняйте, що Забродський тільки консультував, чи є ваше посвідчення посвідченням журналіста, чи це просто папірець. Я консультував, бо трішки на цьому розуміюся. Це питання звичайної акредитації, і не більше.

Юрій Чорней, „Доба”:

- Популярною є така думка, що міський бюджет має покривати різницю в тарифах на воду, на тепло і механізм такий: або населення сплачує, або якщо не може, то покриває частину бюджет. Як ви до цього ставитеся? Бо ви назвали ці мільйони від проданих ділянок, то ці гроші могли б піти на різницю у тарифах.

Василь Забродський:

- Трьома, п’ятьма мільйонами цю проблему не вирішити. Бюджет ніколи не буде дотувати різницю в тарифах, ну принаймні, я так думаю. Хоча, можливо, є окремі категорії населення, над цим є зміст попрацювати. Але щоб ви собі уявляли, міський бюджет – це те, що зібрали з відрахувань на зарплату, і в бюджеті є питання освіти, медицини, культури, підтримки господарства і т.д. Якщо говорити про питання дотації тарифів, то головна помилка, яку зробили депутати цього скликання, це те, що ми віддали питання затвердження і корегування тарифів виконкому. Оце наша головна помилка, і я відкрито про це говорю. Треба було залишити депутатам, і тоді б не було цього беспрєдєла, не було б подвійного тарифа на тепло, який є сьогодні. Я говорив про це минулого року і кажу сьогодні: це повне перекладення проблем на плечі чернівчан, повне. Ті 10 лишніх мільйонів, які були зібрані з чернівчан тепломережею, це ті гроші, які, от треба було звернутись і сказати: „У нас є два варіанти: шановні чернівчани, або ми робимо так, або в нас буде Алчевськ №2”, і тоді це було б правильно. А коли це було зроблено по суті втиху, і люди потім дізналися… Я говорив про це і тоді, збирав комісії, голів ЖБК, ЖБТ і будинкових комітетів і мені показували на цифрах, що люди почали платити в 2 рази більше. На цифрах ми довели, але виконком, на жаль, залишився німим до цих слів. Я повторюсь, найбільша наша помилка була, що ми виконкому передали ці повноваження. В наступному скликанні я буду відстоювати те, щоб ці тарифи і формування, і затвердження їх залишались за міською радою. Принаймні, в минулому скликанні, коли була така сама ситуація, я входив на комісію по тарифах, я запропонував, викреслити все, що не стосується послуг, які не надаються. А сьогодні я взагалі говорю людям, які до мене приходять скаржитися на ЖРЕПи, якщо вам не надаються якісь послуги – взагалі за них не платіть, тільки офіційно повідомте ЖРЕП, що ви відмовляєтесь від угоди, яка між вами існує. А в більшості випадків, і угод таких не існує.

Ірина Вишневська, «Україна молода», прес-секретар міської ради:

- Василь Іванович, хто фінансує вашу кампанію передвиборчу? І хто з кандидатів, членів вашої команди є найбільш фінансово спроможним?

Василь Забродський:

- Ви знаєте, коли всі учасники здали декларації, то вони були настільки різними. У нас знайшовся один студент, у якого по декларації було 15 гаражів. Ну я навіть не знав цього. Тато з мамою записують на нього – що тут дивного, що незрозуміло? У мене навпаки немає нічого, крім бізнесу, але в мене трохи інша ситуація і причина. Я вам скажу відкрито, визнаю це і не приховую, що фінансування кампанії відбувається спільними зусиллями. Кожен вносить кошти в залежності від своїх можливостей, хто має більше – вносить більше, хто менше – той менше вносить. Всі ці кошти йдуть через рахунок виборчий фонд кандидата на посаду мера В.Забродського. У нас така система в команді. А взагалі хочу вам сказати, що нас, чернівчан, всі дурять. От партія Сильна Україна: першим номером у списку стоїть заступник Тігіпка Кость Бондаренко, а на всіх бігбордах – сам Тігіпко!

Це ніби-то після виборів вони приїдуть сюди, у Чернівці, і будуть працювати на благо Буковини. Та мали вони на увазі Буковину! Добре, що вони зреагували на мою першу репліку щодо „Сильна Україна - сильні Чернівці”. Я казав тоді, що Чернівці були сильними задового до появи Сильної України і самого Тігіпка. Зараз вони вже пишуть «Сильна команда - нові лідери». Та які лідери? Добржанський, який на Помаранчевому майдані стояв і кричав „Янукович – зек!”, а зараз пішов в партію до його колишнього начальника штабу? Це нові лідери, команда молодих реформаторів, які просто дурять людей ?!

Представник ГМ „Опора”:

- Якщо ви мене не пустили на конференцію, значить була якась таємниця, яку не повинна була знати громадськість?

Микола Бузинський:

Прочитайте, будь ласка, на вашому посвідченні: воно видано засобом масової інформації чи громадянською мережею? Якщо ви з засобів маосової інформації, я готовий вже зараз публічно принести вам вибачення. Але ж у вас там ГМ „Опора”, а не видання чи телебачення?

Василь Забродський:

Давайте так: звичайно, таємниця була. 28-го числа партія висунула мене у кандидати на посаду міського голови. Ми цю інформацію утримували і не розголошували до 2 числа і в останній день подачі документів ми це зробили. Це технологічні речі.

Ірина Вишневська, «Україна молода», прес-секретар міської ради:

- Василь Іванович, чи дасте ви ефірний час на своєму телеканалі іншим кандидатам на посаду міського голови, чи будете там сам піаритись безкінечно?

Василь Забродський:

- Так, я буду сам піаритись настільки, наскільки це дозволяє законодавство. А іншим кандидатам у мери – ми плануємо 24 чи 25 числа (я зараз кажу „ми” – це телекомпанія ТВА, а редактором програми „Відкриті списки” є Юлія Сафтенко) так от. Заплановано прямий ефір, своєрідні дебати всіх кандидатів на посаду міського голови і я сподіваюся, що погодяться всі кандидати, всі прийдуть…


БукІнфо (с)

Фото Сергія Зарайського, УНІАН / БукІнфо (с)
Переглядів (14726) Коментарів (99) Додати коментар Версія для друку
Інші новини по темі
1. Центральна виборча комісія вдруге сформувала новий склад Чернівецької міської ТВК
2. Це донька Продана на засідання Чернівецької ТВК потрапляла, як Сімак?
3. ЦВК зареєструвала депутатами Чернівецької міськради представників "Команди Михайлішина" та "Рідного міста"
4. ПРОДАНА З МИХАЙЛІШИНИМ У РАТУШІ НЕ БУДЕ: ЧЕРНІВЕЦЬКА ТВК ПРИЙНЯЛА СЕНСАЦІЙНЕ РІШЕННЯ
5. Продан та Михайлішин "настукали" ЦВК на Чернівецьку ТВК
Фоторепортаж
Коментарі
Додати свій коментар
  Ваше ім'я
  Місце проживання
  Введіть код
 оновити код
 
 
Увага, коментарі не відповідаючі нашим вимогам будуть видалені.
зачекайте ...