За ініціативи фракції ВО «Свобода» в Чернівецькій обласній раді відзначать переможців всеукраїнських змагань - юних плавців спортивного клубу плавання «Еліт»

У ЗДОРОВОМУ ТІЛІ - ЗДОРОВИЙ ДУХ /

2 березня о 14 годині в приміщенні обласної ради (каб. 332) відбудеться прес-конференція-відзначення всеукраїнських перемог юних плавців спортивного клубу плавання «Еліт», які під керівництвом старшого тренера Сергія Вікторовича Ксеннікова 16-18 лютого ц.р. успішно виступили на відкритому чемпіонаті м. Дніпра, а 23 – 25 лютого під керівництвом тренера спортклубу «Еліт» Андрія Володимировича Палія успішно стартували на І етапі Ліги плавання України в Кременчузі.

На прес-конференцію-відзначення запрошуються представники ЗМІ

Для довідки:

Перемоги та медалі чернівецьких юних плавців: Абсолютною чемпіонкою з багатоборства серед дівчат на відкритому чемпіонаті міста Дніпро стала Олена Шахрай, 3-є місце завоювала Софія Скрипник, 4-те місце - Ангеліна Боднарюк. Серед хлопців 2-ге місце завоював Владислав Маковійчук.

На 1-му етапі Ліги плавання з 53 клубів України чернівецький клуб плавання «Еліт» виборов 4-те місце, отримавши 16 золотих 12 срібних та 9 бронзових медалей. Відзначилися –Анатолій Кіцак, Емілія Пижик, Валерія Зінченко, Вікторія Бурачок, Валерій Підгорецький, Артем Олійник.

Джерело: Прес-служба Чернівецької обласної організації ВО "Свобода"