БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  ПЕРСОНАЛІЇ   >>> 8 Квiтня 2016

Легендарна співачка Марія Миколайчук відзначає славетний ювілей

МНОГАЯ ЛІТА / 

7 квітня 2016 року виповнилося 75 років від дня народження української співачки, фольклористки, акторки, Народної артистки України Марії Євгенівни Миколайчук.

Творчий шлях Марії Євгенівни вимірюється не тільки роками, але й великою кількістю пісень, талановито виконаних. Вони звучать сьогодні на вустах буковинців та далеко за межами нашого краю і України. Особистий внесок у розвиток української культури неоціненний, а визнання – цілком заслужене.

Мистецький талант Марічки Миколайчук, що народився і змужнів на Буковині, набув такого неперевершеного мелодійного звучання, що наповнив величезні мистецькі палаци золотими ключами від скарбів народної творчості.

Марія Євгенівна була і залишається берегинею мистецького подвигу нашого національного генія Івана Миколайчука.

Буковинці пишаються нею як Людиною, яка свою творчу неповторність віднайшла у глибокій таїні джерел української національної культури, понесла у широкі світи високі почуття любові до найсвятішого в житті – батьків, рідної землі, України.

Бажаємо ювілярці, щоб і надалі розквітав неординарний талант, щоб вдавалося сказати людям все, про що просить небайдуже серце, світлий розум, велика любляча душа.

Хай доля збагачує життєвою мудрістю, енергією, натхненням та щоденною радістю.

Здоров’я, невичерпної наснаги і любові.