БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  СПОРТ   >>> 10 Сiчня 2010

Буковинці допомагають польському клубу "Спартакус"

У третій лізі футбольної першості Польщі друге місце посідає колектив «Спартакус» (Шароволя). Цей колектив тренує відомий український фахівець Богдан Блавацький. Допомагає пану Блавацькому буковинець Юрій Гій, який також співпрацював із Богданом Ігоровичем у вінницькій «Ниві».

Кольори «Спартакуса» захищає велика група українських футболістів. Серед них – колишній футболіст чернівецької «Буковини» Олександр Темерівський, який був кандидатом у студентську збірну України. Грати у Польщу Олександр поїхав влітку минулого року. У «Спартакусі» Темерівський зіграв 16 матчів.

Найвідомішим партнером нашого земляка у польській команді є вихованець київського «Динамо» - нападник Дмитро Бровкін, який пограв у харківському «Металісті», київській «Оболоні», полтавській «Ворсклі», луганській «Зорі» та фінському клубі «Оулу». Щодо інших футболістів, то воротар Богдан Когут, Михайло Дячук – Ставицький та Олександр Гринишин пройшли школу львівських «Карпат». Ігор Козелко пограв у хмельницькому «Поділлі», а Ігор Паськів – у вінницькій «Ниві» та «Енергетику» з Бурштина. Кольори «Поділля» та «Ниви» з Вінниці захищали Тарас Гамарник та Ігор Луць. У клубах «Рава» (Рава – Руська) та «Газовик – ХГВ» (Харків) виступав Іван Дикий. А у команді «Шахтар» (Червоноград) грав Назарій Райша.

Українські футболісти у складі "Спартакуса":

Ігор Паськів – 16 матчів (3 голи)
Назарій Райша – 16 (3)
Олександр Темерівський – 16
Іван Дикий – 15 (1)
Тарас Гамарник – 15
Ігор Луць – 15 (1)
Дмитро Бровкін – 15 (9)
Михайло Дячук – Ставицький – 13 (2)
Олександр Гринишин – 11
Богдан Когут – 11
Ігор Козелко – 8 (5)

Олексій МАМЧУК, БукІнфо, (с)

Фото сайту команди "Спартакус" (Польща)