БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  ПЕРСОНАЛІЇ   >>> 28 Листопада 2012

Померли почесні громадяни Чернівців - колишній мер міста Володимир Доцюк та колишній директор підприємства "Восход" Ганна Федоренко

НОВІ ВТРАТИ / 


Сьогодні на 76 році життя перестало битися серце Володимира Федоровича Доцюка. Чернівецька міська рада та її виконавчий комітет глибоко сумують з приводу смерті прекрасної людини та мудрого господарника.

 

Народився Володимир Доцюк 1 лютого 1936 року в селі Волчинець Дондюшанського району Молдовської PCP в сім’ї селянина. У 1953 році закінчив 7 класів Волчинецької семирічної школи. Вступив до Чернівецького залізничного училища, яке закінчив у 1955 році і був направлений на роботу у вагонне депо станції Чернівці.

 

Потім Володимир Федорович закінчив Дніпропетровський інститут інженерів залізничного транспорту. У 1958 році став членом виконкому Ради депутатів трудящих Першотравневого району.

 

А з 4 травня 1972 року по 11 березня 1985 року очолював Чернівецьку міську раду. За цей період Володимир Федорович сприяв вирішенню багатьох важливих питань для чернівецької громади. Саме за нього у 1973 році кількість мешканців міста сягнула за 200-тисячний рубіж. Саме йому випала честь у 1980 році зустрічати і проводжати олімпійський вогонь.

 

За заслуги перед територіальною громадою і містом та з нагоди 600-річчя Чернівців Володимир Доцюк був нагороджений медаллю «На славу Чернівців», а в цьому році Володимиру Федоровичу було присвоєне звання почесного громадянина міста. Але найбільшою і найвагомішою відзнакою для нього завжди була людська шана, повага і любов колег та друзів

 

Смерть Володимира Доцюка – велика втрата для всіх тих, хто добре знав і поважав цю прекрасну людину.

 

Висловлюємо щирі співчуття близьким та рідним Володимира Федоровича. Світла і добра пам’ять про Чернівчанина з великої літери назавжди залишиться в нашій душі. 

 

***

 

Пішла з життя почесна чернівчанка Ганна Федоренко

 

 

З глибоким сумом сповіщаємо, що 27 листопада 2012 року на 91 році життя померла почесна чернівчанка Ганна Михеївна Федоренко.


Це була людина, яка все своє життя віддала роботі. Більша частина трудової діяльності Ганни Михеївни пройшла на чернівецькому виробничому бавовняному об’єднані «Восход». Починала вона у 1944 році з майстра, працювала начальником цеху, а в 1948 булла призначена директором текстильного комбінату. Під час керівництва Ганни Федоренко колектив комбінату було нагороджено орденом В. Леніна. Сама Ганна Михеївна була удостоєна цієї урядової нагороди двічі.


Навіть після виходу на заслужений відпочинок у 1985 році Гана Федоренко продовжувала вести активну громадську діяльність.


У 1987 році, рішенням виконавчого комітету міської ради Ганні Михеївні було присвоєне звання «Почесний громадянин міста Чернівці».


Чернівецька міська рада щиро сумує з приводу смерті Ганни Михеївни Федоренко і висловлює співчуття її рідним та близьким. Вічна пам’ять людині, що заслужила повагу громади чесною і самовідданою працею!


Прощання з Ганною Федоренко відбудеться завтра 29.11.2012 р. з 10:00 до 11:00 у приміщенні Центрального палацу культури (пл. Театральна, 5). Почесну Чернівчанку поховають на Алеї слави Годилівського кладовища.