БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  КОРДОН   >>> 23 Червня 2018

Румунська мережа на радіочастотах Чернівецького прикордонного загону нелегально постачала Інтернет українським прикордонним селам на Путильщині

ОТАКОЇ! / 


У Службі безпеки України повідомили подробиці виявлення румунської радіомережі, яка нелегально постачала Інтернет жителям Чернівецької області. Про це повідомляє у Фейсбук  прес-служба УСБУ в Чернівецькій області. 

Правоохоронці встановили, що одне з українських приватних підприємств надавало послуги доступу до мережі Інтернет в селах Путильського району Буковини з використанням широкосмугового радіодоступу.

Співробітники СБ України задокументували, що базова станція була розташована на території Румунії, а абонентські пристрої в українських селах. Мережа функціонувала без передбаченої законодавством дозвільної документації та використовувала смугу радіочастот, що використовується військовослужбовцями Чернівецького прикордонного загону. Нелегальне використовування радіочастотного ресурсу призвело до перебоїв у процесі обробки інформації у системах прикордонної служби.

Відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 361 Кримінального кодексу України.