ГОЛОВНА | БЛОГИ | ПРО НАС | АРХІВ | ФОТОСЕРВІС | КОНТАКТИ | ВХІД НА САЙТ
Блог
05-07-2020 22:19

Порошенко чому не сидить?

Чому Порошенка досі не посадили? Ви будете наводити купу всяких аргументів, припущень і версій. І все буде правильно. Але найголовніша — це сатира від Луканова. Я недавно написав вірш “Порошенко чому не сидить?”. Там, зокрема, є така строфа:

“Венедиктова — баба робоча -
посадити Петра дуже хоче.
Може їй згодували “рошенку”?
Ну чому не сидить Порошенко?”.

Прочитавши це, вона просто злякалася.

Ви скажете, що я переоцінюю свої можливості. Але давайте вибудуємо ланцюжок подій. У квітні я під офісом президента презентував мою нову книжку епіграм-козюльок та інших приколів під назвою “Янелох”. Там було три або й більше каналів, не кажучи вже про пишучих журналістів. Й там була така епіграма: 

“Щоб здобути перемогу,
треба яйця мать між ноги.
В президента Янелоха
замість двох яєць — Сивохо”.

Але після виходу книжки і відео Сивохо був усунутий з посади.

Там також є трохи довші віршики, зокрема, “Не вбивай Зеленського, Марусю!”.

“Хоч, Марусю, ти й з великим понтом,
все ж погрозу заховай свою гнилу.
Поки ти відсиділась на фронті —
мужньо з Путинім боровся він в тилу”.

Так починається цей вірш Він є закликом до підступної атошниці Марусі Звіробій, яку Зеленський хотів притягти до відповідальності, бо вважав, що вона, войовнича, хоче здійснити замах на його життя і таким чином зірвати його миротворчі потуги. Але не так давно Марусі змінили запобіжний захід і вона не мусить носити браслет на нозі.

Я згадую старий радянський фільм. Там сатирик промовляє: “За гуманизм и дело мира отважно борется сатира”. Так ви певні , що без моєї сатири Совохо досі не сидів би на посаді? Ви певні, що без моєї сатири Марусю Звіробіій не засунули б до в’язниці. Я — ні!!! Так само і у випадку з Порошенком.

Намагаючись зі мною полемізувати, не забувайте, що моє гасло: “Серойзний журналіст, який часто валяє дурня”.

Книжка “Янелох” вже третя із специфічної серії від Юрія Лукнова. Перша вийшла 2000 року і називалася “Козюльки”. Друга побачила світ 2006 року і називалася “Колода від Ющенка”. Вона була презентована тоді під адміністрацією президента.

Після того, звісно, писалося, але якось вже не думав, що назбирається на цілу книжку. І тут раптом прийшов до влади найвеличніший. І він та його команда ледь не щодня дають мені матеріал для натхнення. Мало не щодня я виливаю жовч на клавіатуру свого компа. Так і назбиралося на книжку. Я дуже вдячний виборцям Володимира Зеленського, що вони подарували мені таку Музу, а точніше — Муза.

Всім прихильникам Володимира Зеленського і своєї творчості хочу повідомити: “Книжка має кишеньковий формат. Ціна її 50 гривень. Крім того, можете придбати примірник моєї попередньої книжки "Колода від Ющенка" за 15 гривень. Останнім часом замовляють навіть «Козюльки». Зважаючи на те, що їх залишилося всього лише пару десятків примірників і вони вже раритет, то їхможна купити за 100 грн.

Бажаючі напишіть мені на мою електронну пошту [email protected] у віконці "тема" запишіть "Янелох".
 
Там вкажіть:
 
1. Хочете ви одну чи й попередні книжки «Колода від Ющенка» і «Козюльки» так само.
 
2. Номер відділення Нової пошти
 
3. Номер свого мобільного телефону й ім'я.
 
4. Чи підписувати вам книжку? Попереджаю: почерк у мене жахливий. З цим нічого не можна зробити:(
 
5. Пропоную вибрати варіант оплати: або післяплатою, але це на 2 відсотка дорожче, плюс 20 грн за переказ грошей, або на мою картку в Приваті: 5169330517435639 .
 
Доставка за рахунок отримувача. Членам КПСС на 50 відсотків дорожче:))
 
Наголошую: писати на електронну пошту. Це не примха. Просто дуже складно контролювати замовлення з кількох джерел.”
Переглядів (1104) / Коментарі (0)
Додати свій коментар
  Ваше ім'я
  Місце проживання
  Введіть код
 оновити код
 
 
Увага, коментарі не відповідаючі нашим вимогам будуть видалені.
зачекайте ...