ГОЛОВНА | БЛОГИ | ПРО НАС | АРХІВ | ФОТОСЕРВІС | КОНТАКТИ | ВХІД НА САЙТ
Блог Марка Файнера
26-04-2020 17:17

ПАМ’ЯТАЄМО, ШАНУЄМО, НЕ ПРИМИРИМОСЬ!

Минає все, і це мине.

Дасть Бог, позбавимось біди.

І урочисто День Звитяги

Народ відзначить, як завжди.

 

Вітаю всіх, для кого Україна – Вітчизна, з прийдешнім Днем Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років.

Слава народові-переможцю! Слава всім, хто доклав зусиль до цієї історичної Перемоги, хто загинув, захищаючи рідну Вітчизну, незалежно від віросповідання, національності, світогляду, належності до різних загонів, груп і армій, і в першу чергу – Червоній Армії, партизанським обєднанням, УПА, праведникам народів світу, сміливцям-одинакам!

Багато, дуже багато на світі брехні довкола Перемоги, у тому числі намагання принизити роль солдата-червоноармійця, партизанів і вояків УПА. Але разом з Перемогою над фашизмом переможе і Правда.

Офіційно, починаючи з 2016 року, в Україні відзначають два дні 8 і 9 травня як «День памяті та примирення» і «День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні». Ще один приклад гри слів і маніпуляцій. Не вийде! Друга світова війна – це 1939-1945 рр., і день перемоги у цій війні – 2 вересня, коли капітулювала Японія. Правда, для Закарпаття війна дійсно розпочалася в 1939 році. Хоча, на мій погляд, початком Другої світової війни мав би вважатися 1938 рік, коли фашисти анексували Судетську область Чехословаччини, яку зрадили країни Європи своєю Мюнхенською угодою 30 вересня того ж року. Але чомусь Європа намагається про це не згадувати, переводячи стрілки на дипломатичний пакт Молотова-Ріббентропа 1939 року (теж не безгрішний).

Мабуть, через пандемію цього року в Україні не буде урочистостей, але вшанування залишиться як і память про загиблих у цій страшній бойні. А от примирення, яке нам пропонує влада, не буде ніколи. З чим нам пропонують примиритися: з мученицькою смертю і каліцтвом наших дідусів, бабусь, батьків, братів, сестер; зі зруйнованими містами і селами; з людиноненависницькою ідеологією нацизму? З ким примиритися: з нацистами, поліцаями, колаборантами? Ніколи не забудемо, не простимо, не примиримось.

Ніколи знову! Слава Дню Перемоги! Слава Україні!

Переглядів (1367) / Коментарі (24)
Додати свій коментар
  Ваше ім'я
  Місце проживання
  Введіть код
 оновити код
 
 
Увага, коментарі не відповідаючі нашим вимогам будуть видалені.
зачекайте ...